PanMis
PanMis
  20 maja 2010 (pierwszy post)

Witam wszystkich ;) !

"Jak wam sie powodzi" ?:mrgreen:

A teraz tak na poważnie, do końca sezonu zostało już nie dużo bo tylko 4 kolejki, znamy już jednak lidera(Widzew Łódź) i dwóch spadkowiczów(Stalówka i Motor Lublin).
Realne szanse na awans maja jeszcze 3 druzyny(Górnik Zabrze, Sandencja i ŁKS). Co raz blizej spadku jest Znicz Pruszków, w strefie spadkowej znajduja sie jeszcze Nafciarze.
-Kto waszym zdaniem jeszcze awansuje do ekstraklasy ?
-Której drużynie uda się uniknąc spadku ?
-Najbardziej w tym sezonie zawodzi ?
-Która dużyna okazuję się czarnym koniem ?
-Czy Marcin Robak sięgnie po korone Króla Strzelców ? Jak nie to kto go wyprzedzi ??

Życze miłego dnia ;) !

krzychu7818
krzychu7818
  21 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a ty chcesz kolejne...


miastowy się odezwał

chłopie poczytaj trochę historii , od kiedy prawa miejskie ma Nowy Sącz a później wypisuj pierdoły na forum
pokahontazz
pokahontazz
  21 maja 2010
PanMis
PanMis: -Kto waszym zdaniem jeszcze awansuje do ekstraklasy ?

myślę, że Górnik
Sandecja nawet gdyby awansowala to bylby problem z licencją, no chyba, że sie cos pozmienialo i juz nie trzeba miec oswietlenia na stadionie, żeby grac w ekstraklasie...

PanMis
PanMis: -Czy Marcin Robak sięgnie po korone Króla Strzelców ? Jak nie to kto go wyprzedzi ??

już podobno coraz lepiej, więc jeśli zagra jeszcze w dwoch meczach to myslę, że wlasnie on
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  21 maja 2010
Za nami pierwszy mecz 31. kolejki I ligi. Górnik Zabrze pokonał na wyjeździe ŁKS Łódź 4:1 (1:0). Gole dla zabrzan zdobyli: dwa Adrian Świątek (czym obejmuje pozycję lidera strzelców I ligi) i po jednym Tomasz Zahorski i Paweł Strąk. Honorowe trafienie dla gospodarzy padło łupem Piotra Madejskiego.

Tym samym Górnik umacnia się na 2. miejscu w tabeli.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

pokahontazz
pokahontazz
  21 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Górnik Zabrze pokonał na wyjeździe ŁKS Łódź 4:1 (1:0)

och jak mi przykro:mrgreen:
a babcia od zawsze mówiła, że ŁKS to lichy klub hehe...
harnasWdz
wpis jest ukryty
Renifer1
Renifer1
  22 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: miastowy się odezwał chłopie poczytaj trochę historii , od kiedy prawa miejskie ma Nowy Sącz a później wypisuj pierdoły na forum

Miastowy ;) Co więcej tegoroczny mistrz Polski :)
Gdzie mi z Góralami Na miejscu Sandencji powinna być Zawisza Bydgoszcz O!!
egze
egze
  22 maja 2010

Bardzo ważne zwycięstwo Górnika. Nie rozumiem dlaczego tego spotkania nie pokazywała telewizja :anD:

PanMis
PanMis
  22 maja 2010

Wczorajsza wygrana Górnika umacnia go na 2 pozycji i tym samym zapewnia mu awans. Za za to Marcina Robaka w klasyfikacji strzelców wyprzedził Adrian Świątek. Tym samym korona króla strzelców do końca będzie nie pewna ;)

egze
egze
  22 maja 2010
PanMis
PanMis: Za za to Marcina Robaka w klasyfikacji strzelców wyprzedził Adrian Świątek.


Adrian zostanie królem strzelców - to pewne!!!!!!
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  22 maja 2010
PanMis
PanMis: Wczorajsza wygrana Górnika umacnia go na 2 pozycji i tym samym zapewnia mu awans. Za za to Marcina Robaka w klasyfikacji strzelców wyprzedził Adrian Świątek. Tym samym korona króla strzelców do końca będzie nie pewna ;)

Parę postów wyżej napisałem to samo :and:

egze
egze: Adrian zostanie królem strzelców - to pewne!!!!!!

Jak dla mnie żadna nowość, przewidywałem to :jezyk2:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

egze
egze
  22 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak dla mnie żadna nowość, przewidywałem to


ja post wcześniej :jezyk2:
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  22 maja 2010
egze
egze: ja post wcześniej

Patrz, a myślałem, że ja pierwszy :ziober2:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

PanMis
PanMis
  22 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Parę postów wyżej napisałem to samo


sry ;)

Robak i Świątek mają tyle samo bramek(16) i stawiam 100 że to Robak bedzie królem ;))
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  22 maja 2010
Wyniki sobotnich spotkań 31. kolejki I ligi


Widzew Łódź - MKS Kluczbork 3:2
GKP Gorzów Wielkopolski - Motor Lublin 2:2
Stal Stalowa Wola - Górnik Łęczna 1:3
Warta Poznań - Znicz Pruszków 2:3
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Sandecja Nowy Sącz 3:1
GKS Katowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:1
Wisła Płock - Flota Świnoujście 2:1

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

DziQ
DziQ
  23 maja 2010

Pewnie Widzew i Górnik awansuje na Pogoń i ŁKS trzeba będzie poczekać

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.