siemkos89
siemkos89
  7 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Witam biegam od dwóch tygodni rano na czczo a słyszałem ze to jest niedobre ze lepiej biegać po sniadaniu bo na czczo spalamy miesnie a nie tkanke tłuszczowa... Prawda to?? Prosze o opinie.

powerorginal
powerorginal
  7 kwietnia 2009

no lepiej po sniadaniu ..

NeverMind1910
NeverMind1910
  7 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Prawda to?? Prosze o opinie.

Nie wiem, czy to prawda.. Jednak przed bieganiem powinieneś jeść śniadanie. Organizm bez odpowiedniego pożywienia jest słabszy. Żadnej w tym filozofii nie ma.. Zależy z jakiego powodu biegasz, czy aby utrzymać kondycje, czy może chcesz schudnąć. Jeżeli to pierwsze, przed biegiem możesz zjeść coś z tłuszczami zapasowymi. Najlepiej jakiegoś batona.
paweldst9090
paweldst9090
  7 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam biegam od dwóch tygodni rano na czczo a słyszałem ze to jest niedobre ze lepiej biegać po sniadaniu bo na czczo spalamy miesnie a nie tkanke tłuszczowa... Prawda to?? Prosze o opinie.

nie jedz nic pobiegaj 10km po tyg. powiedz jak się czujesz.
WhiskeyWoman
WhiskeyWoman
  7 kwietnia 2009

Ja dzisiaj biegałam na czczo, dosyć wcześnie było, i jakoś nie czułam się słabo. Wręcz przeciwnie- po wszystkim tryskałam energią, mimo że nie było jeszcze nawet 7 rano

paweldst9090
paweldst9090
  7 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja dzisiaj biegałam na czczo, dosyć wcześnie było, i jakoś nie czułam się słabo. Wręcz przeciwnie- po wszystkim tryskałam energią, mimo że nie było jeszcze nawet 7 rano

ale nie ma co mówić o sezonowym bieganiu trzeba sprawdzić na dłuższą metę.
nie mniej jednak jest wskazane spożycie posiłku przed wysiłkiem.
Akatasz
Akatasz
  7 kwietnia 2009

To zależy... bo jeśli się z rana najesz do syta i masz zamiar biegać to na zdrowie na pewno to nie wyjdzie...
w wojsku zaprawa poranna jest zawsze przed śniadaniem i jakoś tego nikt nie zmienia :tak: moim zdaniem lepiej pobiegać a później zjeść śniadanie :tak:

Albinos1993
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
Albinos1993
  7 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: moim zdaniem lepiej pobiegać a później zjeść śniadanie

No ja też słyszałem że powinno się biegac przed śniadaniem bo wtedy czujesz się rześki i wypoczęty, a po śniadaniu jak biegniesz to kolka gwarantowana
Powiśle Dzierzgoń - GTS Kolbudy 0:1
Pogoń Lębork - Powiśle Dzierzgoń 0:2
powerorginal
powerorginal
  7 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: To zależy... bo jeśli się z rana najesz do syta i masz zamiar biegać to na zdrowie na pewno to nie wyjdzie... w wojsku zaprawa poranna jest zawsze przed śniadaniem i jakoś tego nikt nie zmienia moim zdaniem lepiej pobiegać a później zjeść śniadanie

wiadomo ze z pelnym brzuchem dobrze sie nie biega .. potrzeba troche czasu .... A mi nauczyciel wf powiedzial ze trening masowy sie robi z przerwami 30 sek a rzezbe 20 sek :zonk: i co ?? tez mam mu wierzyc ...
Jesli chce utrzymac mase miesniawa nie powinien biegac na rano bez posilku ....
pierdziochazzzzzzz
pierdziochazzzzzzz
  7 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jesli chce utrzymac mase miesniawa nie powinien biegac na rano bez posilku ....

to jeśli np. ja bedę biegała rano na czczo to zmniejszą mi się mięśnie na nogach?
powerorginal
powerorginal
  7 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to jeśli np. ja bedę biegała rano na czczo to zmniejszą mi się mięśnie na nogach?

nie jedz 8 h i idz na trening ... nie jest to za dobre dla organizmu ... a faktycznie musisz spalic miesnie czy tluszcz ??
pierdziochazzzzzzz
pierdziochazzzzzzz
  7 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie jedz 8 h i idz na trening ... nie jest to za dobre dla organizmu ... a faktycznie musisz spalic miesnie czy tluszcz ??

trochę tego i tego...a masz coś na to?
powerorginal
powerorginal
  7 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: trochę tego i tego...a masz coś na to?

- dieta
- ruch
to podstawa ....
pierdziochazzzzzzz
pierdziochazzzzzzz
  7 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: - dieta - ruch to podstawa ....

ruch? coś konkretniej może... bo nie wiem jak mięśnie spalić-wybacz. :)
powerorginal
powerorginal
  7 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ruch? coś konkretniej może... bo nie wiem jak mięśnie spalić-wybacz. :)

skup sie na tluszczu ...
silownia + bieganie ....
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.