qlii
qlii
  16 maja 2010 (pierwszy post)
..witam!

Otóż chciałbym, abyście opowiedzieli się po jednej ze stron: sporty indywidualne nad zespołowymi, albo sporty zespołowe nad indywidualnymi. Proszę o argumentowanie dlaczego akurat tak wybraliście. Potrzebuję te informacje do szkoły i bardzo liczę na Waszą pomoc. :) Pozdrawiam. ;)
RexMundi
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  16 maja 2010

1. dział Szkoła
2. nie odrabiamy zadań domowych za kogoś

==
przedstaw własne argumenty za i przeciw i wtedy inni ustosunkują sie co do tego
czy racja czy nie, co jeszcze trzeba dodać a czego nie

...Ignorance is bliss...
qlii
qlii
  16 maja 2010

W sumie to to nie jest zadanie domowe, a raczej coś w stylu ankiety. Sam osobiście bardziej wole sporty zespołowe. A dlaczego? Myślę, że w towarzystwie przyjemniej się spędza czas, można nauczyć się szacunku do kolegów z drużyny, gdy coś nam nie wyjdzie mamy zawsze kogoś za sobą, kto może naprawić nasz błąd.

RexMundi
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  16 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: W sumie to to nie jest zadanie domowe, a raczej coś w stylu ankiety. Sam osobiście bardziej wole sporty zespołowe. A dlaczego? Myślę, że w towarzystwie przyjemniej się spędza czas, można nauczyć się szacunku do kolegów z drużyny, gdy coś nam nie wyjdzie mamy zawsze kogoś za sobą, kto może naprawić nasz błąd.

a startując indywidualnie możemy być najlepsi ;>
...Ignorance is bliss...
egze
egze
  17 maja 2010

Większość sportów drużynowych opiera się na wielkich indywidualnościach. Nie mniej o wiele trudniej połączyć jest w jedną zgraną całość kilku/kilkunastu zawodników niż doprowadzić do sukcesu pojedynczą, utalentowaną jednostkę. Nie odważę się jednoznacznie opowiedzieć po stronie ani sportu indywidualnego ani drużynowego.

WeLoveThisGame
WeLoveThisGame
  18 maja 2010

Będąc w sporcie indywidualnym wszystko zależy od ciebie i musisz byc najlepszy... a w zespołowym jak tobie coś nie pójdzie, to partner z drużyny zawsze pomoże... a i trzeba się czyms wyróżnic, żeby zostac zauważonym wśród innych :mrgreen:.
Osobiście jam za zespołowym :pavarotti:.

Amelia112
Amelia112
  28 maja 2010

Osobiście opowiadam się za sportami indywidualnymi:) Najbardziej lubię biegać i to mi sprawia największą przyjemność:) Niedawno kupiłam sobie nowe buty reeboka easy tone specjalnie do biegania. Jestem z nich zadowolona:-)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.