agata181192
agata181192
  15 maja 2010 (pierwszy post)
Witam w ten jakże piękny (przynajmniej dla mnie i zapewne dla innych kibiców Kolejorza) dzień. :mrgreen:
Jak zapewne wszyscy wiemy tytuł Mistrza Polski trafił do Poznania, wicemistrzostwo zdobyła Wisła Kraków. W pucharach reprezentować Polskę będzie również Ruch Chorzów. Natomiast z Ekstraklasy spadła Odra Wodzisław oraz Piast Gliwice.

Uważacie, że Lech zasłużenie zdobył MP? Jeśli nie to który zespół według Was powinien sięgnąć po owy tytuł?

Czy Ruch Chorzów bardziej zasługuje na grę w Europejskich Pucharach od Warszawskiej Legii?

I kolejne pytanie, czy Odra oraz Piast powinny spaść z Ekstraklasy? A może według Was zasługiwały na to inne zespoły? Jeśli tak to jakie?

Pozdrawiam, nowa użytkowniczka tegoż forum. :)
egze
egze
  15 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Uważacie, że Lech zasłużenie zdobył MP?


zdobył najwięcej punktów, nie przegrał od bardzo wielu kolejek, nie zaliczał spektakularnych wpadek - mistrzostwo zdobył więc jak najbardziej zasłużenie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy Ruch Chorzów bardziej zasługuje na grę w Europejskich Pucharach od Warszawskiej Legii?


oczywiście, wątpię by nawet kibice Legii chcieli oglądać tak grający zespół w europejskich pucharach.
Legia to w polskiej lidze zawsze była solidna marka, dziś jest to drużyna, która popada w przeciętność.

Konto usunięte
Konto usunięte: I kolejne pytanie, czy Odra oraz Piast powinny spaść z Ekstraklasy? A może według Was zasługiwały na to inne zespoły? Jeśli tak to jakie?


Naprawdę szkoda mi Odry, bo przez te ostatnie kilka lat bardzo dzielnie sobie radziła i dzięki niej wielu zawodników wracało do dobrej formy. Niestety mizerna runda jesienna spowodowała, że utrzymać się nie udało.
Co się tyczy Piasta to była to jedna z tych drużyn, które od początku skazywane były tylko na to, by walczyć o utrzymanie.
Nieporozumieniem dla mnie jest utrzymanie Arki...
Rydzyk555
Rydzyk555
  16 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Uważacie, że Lech zasłużenie zdobył MP?

Tak, jeżeli zespół nie przegrywa w lidze od września do maja to zdecydowanie zasługuje na trofeum.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy Ruch Chorzów bardziej zasługuje na grę w Europejskich Pucharach od Warszawskiej Legii?

Biorąc pod uwagę to co dzieje się w Legii (nie tylko ostatnio ale już od kilku lat) czyli beznadziejne transfery np Mięciel, obsada trenerska- Urban oczywiście i konflikt włodarzy klubu z kibicami to zasługują oni na spadek, a nie na puchary europejskie.

Konto usunięte
Konto usunięte: czy Odra oraz Piast powinny spaść z Ekstraklasy?

Tak. Nareszcie spadła Odra- klub, który kisi się w Ekstraklasie już tyle lat, a nigdy niczego nie osiągnęli i co rok bronią się przed spadkiem- oni nic nie wnoszą do polskiej piłki, a jeśli chodzi o Piasta to nic do nich nie mam ale jeżeli zarobili mniej pkt od Arki, która sama przyznaje, że nie mają piłkarzy na poziomie Ekstraklasy no to chyba spadek słuszny.
jabol07
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  17 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Uważacie, że Lech zasłużenie zdobył MP? Jeśli nie to który zespół według Was powinien sięgnąć po owy tytuł?

Lech Poznań zasłużenie zdobył mistrzostwo. Dziwiło mnie tylko, że wcześniej nie wskoczyli na fotel lidera, ale najważniejsze, że po 30. kolejce są na pierwszym miejscu !!!

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy Ruch Chorzów bardziej zasługuje na grę w Europejskich Pucharach od Warszawskiej Legii?

Zdecydowanie bardziej patrząc choćby na postawę Legii w meczu z Wisłą i derbach Warszawy.

Konto usunięte
Konto usunięte: I kolejne pytanie, czy Odra oraz Piast powinny spaść z Ekstraklasy? A może według Was zasługiwały na to inne zespoły? Jeśli tak to jakie?

Szkoda mi Odry, bardzo fajną piłkę grali wiosną, ale tak jak mówił ich trener 20 pkt wiosną miało im zapewnić utrzymanie, zdobyli 18... Co do Piasta to spadli na własne życzenie, zaliczyli drogę odwrotna do Odry. Ja bym widział w I lidze w przyszłym sezonie Śląsk Wrocław i Lechię Gdańsk.

Konto usunięte
Konto usunięte: Pozdrawiam, nowa użytkowniczka tegoż forum. :)

Witamy, witamy gorąco :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Z Niemiaszkami mieli grać na otwarcie stadionu

Owszem, z Niemcami ma grać Polska na otwarcie Narodowego, nie mylcie stadionu Legii z Narodowym.

egze
egze: nie przegrał od bardzo wielu kolejek

Dokładnie rzecz biorąc od 22 kolejek z rzędu, od meczu z Legią w Warszawie przegranego 0:2 25 września 2009 roku :mrgreen:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

thomas893
thomas893
  18 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Owszem, z Niemcami ma grać Polska na otwarcie Narodowego, nie mylcie stadionu Legii z Narodowym.

kurna, ale wtopa :duch:
DziQ
DziQ
  18 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: tW sobotę 7 sierpnia odbędzie się oficjalne otwarcie nowego stadionu warszawskiej Legii. Jest już pewne, że tego dnia na Łazienkowską przyjedzie Arsenal Londyn - poinformowała oficjalna strona klubu, "Legia.com". " Naprawdę chcą się pogrążyć na sam początek.


to się nazywa zazdrość.

Konto usunięte
Konto usunięte: Pewno wpadną rezerwowym składem ;p


z tego co słyszałem w kontrakcie jest podane że ma być 1 skład.
JAJ0
JAJ0
  19 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Uważacie, że Lech zasłużenie zdobył MP? Jeśli nie to który zespół według Was powinien sięgnąć po owy tytuł?


Oczywiście , że tak. Lech był najrówniej grającym zespołem, nie gubili punktów więc jak najbardziej zasłużyli.

Konto usunięte
Konto usunięte: I kolejne pytanie, czy Odra oraz Piast powinny spaść z Ekstraklasy? A może według Was zasługiwały na to inne zespoły? Jeśli tak to jakie?


Punkty pokazują kto zasłużył a kto nie. Myślę, że najwyższy czas już był żeby w końcu Odra spadła , zawsze sie jej udawało jakoś utrzymać ale nie tym razem...
A Piast to drużyna która jest za słaba na Ektraklase a za dobra na 1 lige..

Ogólnie rzecz ujmując , dobrze że sie stało tak jak sie stało , LEch ma kibiców najlepszych w Polsce i mysle i stadion też , na Europe tylko skła wzmocnić i do boju . :)
PanMis
PanMis
  20 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Uważacie, że Lech zasłużenie zdobył MP? Jeśli nie to który zespół według Was powinien sięgnąć po owy tytuł?


Zdecydowanie uważam że tak. Lech grał efektowna i efektywna piłke i miło było ogladac ich mecze.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy Ruch Chorzów bardziej zasługuje na grę w Europejskich Pucharach od Warszawskiej Legii?


"...Ten puchar jest nasz ! Ten Puchar do nas należy..."/R\ :nutki: uważam że już dosc sie naogladalismy kompromitacji Legii w Europejskich Pucharach !

Konto usunięte
Konto usunięte: I kolejne pytanie, czy Odra oraz Piast powinny spaść z Ekstraklasy?


Na kogoś musiało pasc, cale szczescie ze sa to wlasnie Odra i Piast zarówno pod wzgledem KIBICOWSKIM jak i piłkarskim.
kubus0
wpis jest ukryty
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.