WueRZet
WueRZet
  14 maja 2010 (pierwszy post)

Ostatnia kolejka, która przyniesie ostateczne rozwiązania ! Kończy się jeden z najbardziej emocjonujących sezonów ostatnich lat.

# 15.05.2010 17:00 Piast Gliwice - Cracovia Kraków

# 15.05.2010 17:00 Śląsk Wrocław - Arka Gdynia

# 15.05.2010 17:00 Legia Warszawa - GKS Bełchatów

# 15.05.2010 17:00 Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok

# 15.05.2010 17:00 Lech Poznań - Zagłębie Lubin

# 15.05.2010 17:00 Wisła Kraków - Odra Wodzisław

# 15.05.2010 17:00 Polonia Bytom - Polonia Warszawa

# 15.05.2010 17:00 Korona Kielce - Ruch Chorzów

Trzy, krótkie pytania :

Q. Która drużyna zdobędzie tytuł Mistrza Polski ?

Q. Która drużyna zdobędzie 3 miejsce, gwarantujące grę w europejskich pucharach ?

Q. Które zespoły pożegnają się z najwyższą klasą rozgrywkową ?

Gutek909
Gutek909
  16 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Pohamuj się. Forum nie jest miejscem na tego typu teksty.

wiem, sorry. ban się należał :)

Predator007TSW
Predator007TSW: Guciu do końca życia nie zobaczysz tyle fet na rynku co ja miałem okazje widzieć

tak tak :mrgreen:

Predator007TSW
Predator007TSW: Cieszcie się tą chwilą bo to ostatnia taka chwila w najblizszym czasie.

prorok się znalazł :o
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  16 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ak tak

No wiesz ja przeżyłem 6 fet mistrzowskich także bardzo watpie czy Ty tyle przeżyjesz, a w WIśle na pewno nie bedzie gorzej jak w tym sezonie także badz spokojny, ze na tych sześciu sie nie skończy:mrgreen:

Donald WHO YOU?

Gutek909
Gutek909
  16 maja 2010
Predator007TSW
Predator007TSW: No wiesz ja przeżyłem 6 fet mistrzowskich także bardzo watpie czy Ty tyle przeżyjesz, a w WIśle na pewno nie bedzie gorzej jak w tym sezonie także badz spokojny, ze na tych sześciu sie nie skończy

skąd takie przypuszczenie, że Lech się teraz nie odblokował i to nie on będzie królował w Polsce ? nie możesz tego wiedzieć :]
thomas893
thomas893
  16 maja 2010

@Predator007TSW:
ojj boli frajerska porażka z Levadią i frajerskie niezdobycie mistrzostwa? :ninja:

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  16 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: czas chyba zamknąć ten temat

I to szybko - zanim dojdzie do zamieszek. :lol:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 maja 2010

Śledzie zostały:D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  16 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ojj boli frajerska porażka z Levadią i frajerskie niezdobycie mistrzostwa?

Wyobraz sobie, ze wyniki juz mnie bardziej walą nie to co kika lat temu, od pewengo czasu interesuje mnie mniej to co dzieje sie na boisku i nie przezywam tego jak wlasnie pare lat temu gdy kazdy mecz przezywalem jak dureń. Chodzi mi tylko o tę uniosłość kibicow Lecha, ktorzy sie napinają jak cholera, mistrza forsuje im PZPN z mediami na czele a są zwykłą Amiką Poznań po lifftingu.

Donald WHO YOU?

thomas893
thomas893
  16 maja 2010
Predator007TSW
Predator007TSW: Chodzi mi tylko o tę uniosłość kibicow Lecha, ktorzy sie napinają jak cholera, mistrza forsuje im PZPN z mediami na czele a są zwykłą Amiką Poznań po lifftingu.

:crylol:

"Gdzie Wasze berło, berło i korona..." :nutki:

Zamykamy! :tak:
thomas893
thomas893
  16 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Wasze

*Twoje

trzeba iść spać, bo 10 godzin na uczelni w niedzielę, to za dużo ;p
gucioreddevil1989
gucioreddevil1989
  16 maja 2010

MISTRZ, MISTRZ KOLEJORZ!!!!!!! Niezapomniana feta na rynku:) Szczerze mówiąc... Wisła to bardzo frajerski klub:LOL:

Gutek909
Gutek909
  16 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: "Gdzie Wasze berło, berło i korona...

" gdzie Twoje mistrzostwo ........ " :nutki:
powstrzymałem się :mrgreen:
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  17 maja 2010

DO tego kserokopiarki :lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Wisła to bardzo frajerski klub

Zebym ja ci nie przypomnial kto rok temu byl wielkim faworytem i liderem a stracil mistrzostwo na koniec :rotfl:

Jakze jest komiczny widok ujaranego po granice mozliwosci kibica amikorza :mrgreen:

Donald WHO YOU?

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  17 maja 2010

A na razie to macie 2 razy mniej mistrzostw od Wisły i troche mniej od Legii więc za ciency w uszach jesteście słowiki z mega kompleksami szczególnie w stosunnku do wawy:mrgreen:

Donald WHO YOU?

WueRZet
WueRZet
  17 maja 2010

Nie wytrzymałem.

Poucza człowiek którego klub przez 40 lat był częścią aparatu bezpieczeństwa, z czego w latach 90 udawało się jeszcze czerpać korzyści. Z tej przyczyny udało się zostać wiodącą siłą w mieście niszcząc inne ośrodki.

Poucza mnie kibol klubu, któremu prezesowali ludzie mający na rękach krew Narodu polskiego (czy przypadkiem ostatni prezes GTS-u nie wydał bezpośredniego rozkazu do użycia broni przeciwko górnikom z "Wujka" ?, czy kilku prezesów dzisiejszej Wisły nie działało na najwyższych strzeblach w aparacie bezpieczeństwa w okresie stalinizmu - a nie trzeba czytać wielu książek żeby mieć przekonanie jakiego formatu byli to ludzie.)

Od kserokopiarek wyrzuca mi fan, którego zespół przejął swój symbol od innego zespołu (białą gwiazdę na koszulkach w 1911 roku mieli ówcześni piłkarze Grunwaldu Nowy Sącz - nigdzie nie spotkałem zdjęcia z wcześniejszą datą na którym piłkarze TS-u mieliby taki symbol.)

Nie mam chęci, ani sił umoralniać kibiców Wisły. Cała Polska historię zna i pamięta, w Galicji jak widać nie jest to takie oczywiste.

Nim zaczniesz wrzucać na inny klub spójrz na historię własnego gniazda.

Ewentualna polemika na PW. Tutaj nie jest miejsce na tego typu dyskusje, dlatego ją kończę.

A wszystkim polecam ochłonięcie i przemyślenie dwa razy tego co chce się napisać :piwo:

DziQ
DziQ
  17 maja 2010

I tak za rok mistrza ma Legia :jezyk2: wujek Walter się postara :jezyk2:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.