Alucard
Alucard
  7 maja 2010 (pierwszy post)

Ok zaczynamy wrażenia :ziober2:
3 przystanki dalej a mnie tam nie ma :smutny:

Start!

Ewa Farba (?), fajna dupka i dobry cover :D

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  8 maja 2010
:crylol:
Albo Kamela:ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

folkemon
folkemon
  8 maja 2010
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: W moim odczuciu zarówno Khalidov jak i Pudzianowski swoje walki przegrali - sędziowie przekupieni chyba byli...

Khalidov raczej tak, a dogrywkę to na 90%, też tak sądzę. No ale walka w Polsce, tak to bywa w takich sportach :]

Pudzian wygrał, bo więcej razy obalił Japończyka, zaliczył ground and pound. W sumie oprócz tych obaleń i furii na początku nie pokazał niczego ciekawego. Ma ogromną siłę, która mu pozwala łatwo przewracać nawet judokę, umie rzucić się na rywala z dużą szybkością, ale jednak te ciosy nie są zbyt mocne i mało ich dochodzi.

W stójce po tym swoim ataku na początku dostawał potem bęcki, szedł do zwarcia, żeby obalić, a jak obalił to raz trochę obił Japończyka, ale po kolejnych obaleniach nie umiał już nic zrobić. Zmęczenie i bardzo małe umiejętności walki w parterze.

Tak jak pisałem wcześniej, ma potencjał Pudzian, ale dłuuga droga krajowa przed nim, a nie autostrada jak myślał :P

Jak się nie weźmie do pracy to jego walki to będzie cyrk w stylu najsilniejszy człowiek świata kontra najwyższy, najsilniejszy kontra najcięższy itd :P

Ciężkie 2 tygodnie przed nim, ale mam nadzieję, że za kilka walk będzie już dużo lepszy. Potencjał ma. Wygrał z zawodnikiem MMA,co prawda brzydko i decyzją sędziów, ale wygrał.
folkemon
folkemon
  8 maja 2010

ale wypracowanie, nie czytajcie tego :crylol:

Alucard
Alucard
  8 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ale wypracowanie, nie czytajcie tego

folkemon
folkemon
  8 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:

mam inną piżamę :fakju: Ta ze zdjęcia nie jest celtycka

bana mu za oftopa !!!!!!!!!!!!!!11111111111111111111111111111111
:mrgreen:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  8 maja 2010

No centralnie niezłe farmazony:ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  8 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a mnie wkuvialo to ze ciagle go pokazywali:D juz lepiej jakby Mroczka pokazywali:P

A ślicznej Ewy Farnej to już nikt nie zauważył? :and: Pokazywali ją w trakcie walki...

Konto usunięte
Konto usunięte: Pudzian slabo kondycyjnie Sylvia go dojedzie zwlaszcza ze jedna runda bedzie trwac 10min

10 min? Nie mam pytań. Pudzianowkski wysiądzie po 6-7 minutach.

Konto usunięte
Konto usunięte: ale wypracowanie, nie czytajcie tego

Mniej kawy... :mrgreen:
EatMyBalls
EatMyBalls
  8 maja 2010
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: A ślicznej Ewy Farnej to już nikt nie zauważył? Pokazywali ją w trakcie walki...

widzialem nawet jak spiewala:P

JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: 10 min? Nie mam pytań. Pudzianowkski wysiądzie po 6-7 minutach.

jak go nie powali w pierwszych 3 minutach to pewnie przegra:)
musi zrobic jak fedor:D
http://www.youtube.com/watch?v=U6BFzVznbb8
TenLoginZapamietaj
TenLoginZapamietaj
  8 maja 2010

Spitalałbym 2 minuty po ringu, potem strzał i nie ma Pudziana i tyle powiem.

EatMyBalls
EatMyBalls
  8 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Spitalałbym 2 minuty po ringu, potem strzał i nie ma Pudziana i tyle powiem.

to jest dobra taktyka tylko nie daj sie trafic:)
Malin88
Malin88
  9 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Spitalałbym 2 minuty po ringu, potem strzał i nie ma Pudziana i tyle powiem.

Strzał? chyba z karabinu. Po normalnym Twoim uderzeniu Pudzian by nawet nic nie odczuł, a jakby Cie trafil to uwierz że miałbys przynajmniej dwa tygodnie wakacji w szpitalu ;]
Kombatant
Kombatant
  10 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Kamil "Vanderlei" Bazelak, który już od dłuższego czasu bezskutecznie wyzywa do walki Mariusza Pudzianowskiego, na swojej oficjalnej stronie wykpił postawę "Pudziana" podczas jego ostatniej walki z Yusuke Kawaguchim na XIII KSW. 35-letni siłacz ma 181 cm wzrostu i waży 130 kg. Warunkami fizycznymi nie ustępuje więc "Pudzianowi". Bazelak po walce Pudzianowskiego na KSW XIII ponownie prowokował najsilniejszego człowieka na świecie, aby przyjął jego wyzwanie. "Gdybym walczył na ringu zamiast Yusuke Kawaguchiego to pozamiatałbym Pudzianowskim ring. Nie chcę w żaden sposób wpadać w samozachwyt nad sobą, ale jestem dużo lepszy od tego pseudowojownika, który unika mnie jak tylko może" - bez owijania w bawełnę pisze na swojej oficjalnej stronie.


az sobie obejrzalem go na yt....

http://www.youtube.com/watch?v=GiefZajlVwc&feature=related

faktycznie, Pudzian nie mialby nic do powiedzenia
EatMyBalls
EatMyBalls
  11 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: az sobie obejrzalem go na yt.... http://www.youtube.com/watch?v=GiefZajlVwc&feature=related faktycznie, Pudzian nie mialby nic do powiedzenia

jego ksywka mowi sama za siebie xD
Kombatant
Kombatant
  11 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jego ksywka mowi sama za siebie xD

Ciekawe czy Pudzian w koncu sie zgodzi na pojedynek :tak:

A co do najblizszej walki Pudzianowskiego z Silvą najprawdopodobniej nie bedzie transmitowana w zadnej stacji tv. ... :and:

choc jest jeszce cien szansy ze pokaze gale polsat
egze
egze
  11 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A co do najblizszej walki Pudzianowskiego z Silvą najprawdopodobniej nie bedzie transmitowana w zadnej stacji tv. ...


już Pudzian się o to postara żeby nikt nie widział jego klęski.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.