Alucard
Alucard
  7 maja 2010 (pierwszy post)

Ok zaczynamy wrażenia :ziober2:
3 przystanki dalej a mnie tam nie ma :smutny:

Start!

Ewa Farba (?), fajna dupka i dobry cover :D

Alucard
Alucard
  8 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: czemu ta walka trwa 3 rundy a poprzednia tylko 2 ?

Organizacja ustala zasady co to pasa, tak samo jak kontrakty w boksie.
Alucard
Alucard
  8 maja 2010

Ciągnij Mamed, ciągnij :crylol:

Alucard
Alucard
  8 maja 2010

Znów w jaja;/.

krzychu7818
krzychu7818
  8 maja 2010

biedny ten Japończyk :and:

Alucard
Alucard
  8 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: biedny ten Japończyk

Spłodzi coś :woot:
krzychu7818
krzychu7818
  8 maja 2010

hmmm remis , Japończyk jednak był lepszy

Alucard
Alucard
  8 maja 2010

Słuszna decyzja, chciałbym rewanżu.

egze
egze
  8 maja 2010

Ale oszustwo :lol2:

nawet sam Mamed nie mógł uwierzyć w ten remis :rotfl:

JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  8 maja 2010

W moim odczuciu zarówno Khalidov jak i Pudzianowski swoje walki przegrali - sędziowie przekupieni chyba byli...

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  8 maja 2010
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: W moim odczuciu zarówno Khalidov jak i Pudzianowski swoje walki przegrali - sędziowie przekupieni chyba byli...

Co do Khalidova się nie wypowiadam, bo nie oglądałem, ale Pudzian wygrał zdecydowanie, Japończyk nie pokazał absolutnie niczego, jak się rozbiło gorąco to klinczował.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

crashoverridee
crashoverridee
  8 maja 2010

ciągle mnie zastanawia czy Mariusz ma jakieś chody, że występuje co ring to w butach

powerorginal
powerorginal
  8 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Japończyk nie pokazał absolutnie niczego, jak się rozbiło gorąco to klinczował.

dokladnie... chyba chcial zmeczyc pudzika .... bo jakby poszli na calosc jak w pierwszej minucie to walka potrwala by najwyzej 2-3 min i japoniec dostal by mocne baty... a tak pudziek zaczal wzdychac w 2 rundzie i juz nie bylo tak kolorowo... ale co sie dziwic jak sie wazy 128kg miesnia to nie ma bata miec takiej kondycji ..
EatMyBalls
EatMyBalls
  8 maja 2010

no siema znawcy mma
Pudzian slabo kondycyjnie Sylvia go dojedzie zwlaszcza ze jedna runda bedzie trwac 10min

Konto usunięte
Konto usunięte: ciągle mnie zastanawia czy Mariusz ma jakieś chody, że występuje co ring to w butach

lepiej mu w butach bo i tak high kicka w glowe nie walnie:D
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  8 maja 2010

Podobała mi się mina Najmana do 2 minuty walki Pudziana. Nie mógł uwierzyć, że Japończyk wytrzymuje "atak dzika" :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

EatMyBalls
EatMyBalls
  8 maja 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Podobała mi się mina Najmana do 2 minuty walki Pudziana. Nie mógł uwierzyć, że Japończyk wytrzymuje "atak dzika"

a mnie wkuvialo to ze ciagle go pokazywali:D
juz lepiej jakby Mroczka pokazywali:P
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.