Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  6 maja 2010 (pierwszy post)


Nasza kochana polska kopana Ekstraklasa zmierza ku końcowi. Już dziś pierwszy mecz 28. kolejki.

Czwartek, 6 maja
18:30 Arka Gdynia - GKS Bełchatów

Piątek, 7 maja
17:45 Cracovia Kraków - Polonia Warszawa
20:00 Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów

Sobota, 8 maja
14:45 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
16:00 Legia Warszawa - Wisła Kraków
17:00 Zagłębie Lubin - Odra Wodzisław
18:30 Lech Poznań - Polonia Bytom
19:15 Korona Kielce - Lechia Gdańsk

1. Czy po raz kolejny Wisła Kraków połamie sobie zęby na Łazienkowskiej?
2. Czy ta kolejka może być rozstrzygająca jeśli chodzi o mistrzostwo?
3. Czy Arka, Odra i Piast oddalą od siebie widmo spadku do I ligi?

Zapraszam do dyskusji :)

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  8 maja 2010
egze
egze: Kasperczakowi radziłbym zdjąć Juniora Diaza

Ja Cię proszę skończ z takimi radami :/

A Micanski już w 1 min. zaskoczył Onyszkę :/

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

DziQ
DziQ
  8 maja 2010

Coś mi się wydaje że Legia oddała mecz Wiśle... :swir:

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  8 maja 2010
DziQ
DziQ: Coś mi się wydaje że Legia oddała mecz Wiśle...

Zdecydowanie, tak samo jak Liverpool podłożył się Chelsea :/

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  8 maja 2010
DziQ
DziQ: Coś mi się wydaje że Legia oddała mecz Wiśle...

W takim sensie jak Lazio tydzień temu z Interem czy coś innego sugerujesz...? :mrgreen:
egze
egze
  8 maja 2010

Mogło być spokojnie 10-0, gdyby Wiślacy tylko chcieli/umieli strzelać.
Brożek w tym jednym meczu mógł dogonić w klasyfikacji najlepszych strzelców Roberta Lewandowskiego.
To co nie strzelił Rafał Boguski w 15 sekundzie drugiej połowy to strzeliłby pierwszy lepszy trampkarz w wiejskiej lidze Bangladeszu.

Legia ocierała się o dno. Dość powiedzieć, że na boisku w jej barwach wyróżniali się młodzi piłkarze, którzy stawiają dopiero pierwsze kroki na boiskach ekstraklasy.

=======
Z tego co widzę Iljan Micanski znów strzelił gola. :ziober2:
Wiedziałem, że ta wiosna będzie jego.
Mam nadzieję, że Odra mimo wszystko wygra to spotkanie.

egze
egze
  8 maja 2010
DziQ
DziQ: Coś mi się wydaje że Legia oddała mecz Wiśle...


Mecz oddać można na milion różnych sposobów.
Ale może rzeczywiście najmniej podejrzeń wzbudzi porażka właśnie w takim stylu.
egze
egze
  8 maja 2010

Odra jednak doprowadziła do wyrównania, czyli wynik meczu znów jest sprawą otwartą.
Szykuje się ciekawa reszta spotkania.
Dziwię się, że TVP zamiast pokazywać mecze w których gra się o coś, serwuje nam dania pokroju Legia-Wisła :ninja:

thomas893
thomas893
  8 maja 2010
DziQ
DziQ: Coś mi się wydaje że Legia oddała mecz Wiśle...

toż towarzysz Walter zakochany w Wiśle :pavarotti:

egze
egze: Mam nadzieję, że Odra mimo wszystko wygra to spotkanie.

od 47 min. jest 1:1
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  8 maja 2010

Błazenada cała defensywa Legii!
Jak to mówił Szczęsny : "Muzeum figur woskowych"
Mam nadzieje, że Smuda nigdy nie powoła ani Szali ani Rzeźniczaka.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

DziQ
DziQ
  8 maja 2010
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: W takim sensie jak Lazio tydzień temu z Interem czy coś innego sugerujesz...?


Powiedzmy że może coś w tym stylu

egze
egze: Mecz oddać można na milion różnych sposobów. Ale może rzeczywiście najmniej podejrzeń wzbudzi porażka właśnie w takim stylu.


Ten mecz wyglądał gorzej niż sparing, gorzej niż mecz z Odrą.

Konto usunięte
Konto usunięte: toż towarzysz Walter zakochany w Wiśle


Dlatego może wynik był ustalony z góry :P
egze
egze
  8 maja 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Mam nadzieje, że Smuda nigdy nie powoła ani Szali ani Rzeźniczaka.


No jeszcze żaden selekcjoner reprezentacji Polski nie upadł tak nisko żeby powoływać Szalę do kadry :D Tym bardziej teraz kiedy raczej bliżej mu do zakończenia kariery.
Co do Rzeźniczaka to to utalentowany chłopak. Mam jednak wrażenie, że przy tej atmosferze jaka teraz panuje w Warszawie nawet najlepsi zawodnicy by sobie nie pograli.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  8 maja 2010
egze
egze: No jeszcze żaden selekcjoner reprezentacji Polski nie upadł tak nisko żeby powoływać Szalę do kadry :D Tym bardziej teraz kiedy raczej bliżej mu do zakończenia kariery.

Legia powinna go też wywalić. Aż dziwne, że tego nie widzą jaki on jest cienki. Pewnie to jakiś garbus dlatego gra i to w podstawowej 11. Śmiech na sali jak dla mnie.

egze
egze: Co do Rzeźniczaka to to utalentowany chłopak. Mam jednak wrażenie, że przy tej atmosferze jaka teraz panuje w Warszawie nawet najlepsi zawodnicy by sobie nie pograli.

Też tak jakoś gra na pograniczu ryzyka. Podaje do Muchy piłkę głową jak obok niego jest Boguski, że ten prawie strzelił. Co do Wiślaka, też fajną setkę a nawet 2 zmarnował:)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

egze
egze
  8 maja 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Legia powinna go też wywalić. Aż dziwne, że tego nie widzą jaki on jest cienki. Pewnie to jakiś garbus dlatego gra i to w podstawowej 11. Śmiech na sali jak dla mnie.


Szala to w chwili obecnej raczej uzupełnienie składu, w klubie jest od ponad dziesięciu lat, przez kilka sezonów był czołowym obrońcą ligi, teraz dogrywa do emerytury będąc zmiennikiem Choto. Po sezonie pewnie odejdzie albo zakończy karierę.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  8 maja 2010
egze
egze: Szala to w chwili obecnej raczej uzupełnienie składu, w klubie jest od ponad dziesięciu lat, przez kilka sezonów był czołowym obrońcą ligi, teraz dogrywa do emerytury będąc zmiennikiem Choto. Po sezonie pewnie odejdzie albo zakończy karierę.

Powinien doczłapać procenty do emerytury w Legii II W-wa.
Brakuje Choto oj brakuje.

Odra walczyć!

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

DziQ
DziQ
  8 maja 2010

Może wreszcie Odra Spadnie :rock:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.