| Fotka.com
seweryn1908
Posty: 467 (po ~214 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 12
seweryn1908
  3 April 2010 (pierwszy post)

Firma Tilia zostanie po Świętach nowym właścicielem ŁKS Łódź , co o tym myślicie ? Czy skoncza się w końcu problemy organizacyjno-finansowe w klubie z Aleja Unii Lubelskiej 2 ?

ReadyToRace
ReadyToRace
  3 April 2010

Jeśli będzie robić wszystko z głową, to ŁKS ma szansę powstać. Ale dużo roboty przed nimi.

matio2k
Posty: 1 (po ~16 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 31
matio2k
  3 April 2010

Tylko WIDZEW!!!!

egze
egze
  3 April 2010

Powodzenia.

Goodfather89
Goodfather89
  3 April 2010

tam sie nigdy problemy nie skoncza, ten inwestor by zbankrutowal jakby mial to padło podniesc jakos... brak jakiegokolwiek zaplecza, stadionu spelniajacego wymogi ekstraklasy, wielkie długi, kibice z kompleksami, A Filip inwetuje w to z innych powodow::P

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  3 April 2010

matio2k :pikaczu:

Donald WHO YOU?

egze
egze
  3 April 2010
matio2k
matio2k: Tylko WIDZEW!!!!


taaaaaa i cały rok z rezerwami będą sparingi grali, bo przecież innych drużyn nie ma :rotfl:
seweryn1908
Posty: 467 (po ~214 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 12
seweryn1908
  3 April 2010
matio2k
matio2k: Tylko wIDZEW!!!!

jest frajerem!!!!!
ManUtd1878
ManUtd1878
  3 April 2010
seweryn1908
seweryn1908: matio2k: Tylko wIDZEW!!!! jest frajerem!!!!!

ja piedole jakie wy macie problemy :and: tylko SMS Lodz :zonk:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  3 April 2010

Pogoń on tour

:lol:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

bezimienny87
bezimienny87
  5 April 2010
matio2k
matio2k: Tylko WIDZEW!!!!

seweryn1908
seweryn1908: jest frajerem!!!!!

Idźcie na pw z takimi wypowiedziami ;] . Potem dziwić się że każdy temat zostaje zamykany ...
Wracając do tematu :)
Chyba dobrze że będą mieć właściciela . Według mnie tak jak Widzew jak i Łks powinny grac w ekstraklasie tam jest ich miejsce.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  5 April 2010
bezimienny87
bezimienny87: Według mnie tak jak Widzew jak i Łks powinny grac w ekstraklasie tam jest ich miejsce.

Czyim kosztem ?
seweryn1908
Posty: 467 (po ~214 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 12
seweryn1908
  9 April 2010

o, o czym mówiło się od kilku tygodni, wczoraj stało się faktem. Firma Tilia, na czele której stoją Filip Kenig i Jakub Urbanowicz, przejęła udziały w piłkarskiej sekcji ŁKS-u. Nowi właściciele powoli zaczynają kompletować ludzi, którzy będą zarządzać „nowym” ŁKS-em. Jak informuje „Dziennik Łódzki” funkcję prezesa pełnić będzie wspomniany już Urbanowicz. We władzach znajdzie się także miejsce dla Michała Sieczki, Tomasza Wieszczyckiego (ma być dyrektorem sportowym) oraz Artura Partyki (ale dopiero w momencie, gdy wygaśnie mu kontrakt z telewizją Polsat). Ważna dla piłkarzy łódzkiego pierwszoligowca jest informacja, że nowi właściciele zapewniają, iż do końca sezonu wypłacą zawodnikom zaległe apanaże. Więcej o planach na przyszłość i zasadach funkcjonowania nowego, wielkiego ŁKS-u dowiemy się na konferencji prasowej, która odbędzie się 15 kwietnia.

„Express Ilustrowany” informuje natomiast o pierwszych krokach podjętych przez nowych zarządzających: „Odbywają się rozmowy z firmami, które są zainteresowane sponsorowaniem zespołu. Według nieoficjalnych informacji na koszulkach drużyny ma się wkrótce pojawić logo sieci supermarketów Auchan.”

seweryn1908
Posty: 467 (po ~214 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 12
seweryn1908
  9 April 2010

akub Urbanowicz został w czwartek powołany na stanowisko prezesa zarządu piłkarskiej spółki ŁKS PSS. Wiceprezesem został wychowanek łódzkiego klubu, były reprezentant Polski Tomasz Wieszczycki.
Członkiem pięcioosobowej rady nadzorczej ŁKS PSS, której przewodniczy Jarosław Turek, został Filip Kenig, współwłaściciel - tak jak i Urbanowicz - Tilii. Firma ta kilka dni temu przejęła od miasta piłkarską spółkę ŁKS

seweryn1908
Posty: 467 (po ~214 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 12
seweryn1908
  13 April 2010

Piłkarze ŁKS przez dwa tygodnie mają czas na trenowanie. Jesienią po 10-dniowej dodatkowej przerwie i intensywnych zajęciach złapali wiatr w żagle.

Trenuje Tomasz Hajto. (© fot. Paweł Łacheta)
Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij »

Autor

Opis

Dodawanie zdjęcia

Aby wysłać zdjęcie musisz zgodzić się z poniższym warunkiem.

Dodając zdjęcie oświadczam, że mam prawo do dysponowania nim, zgadzam się na przetwarzanie danych w celu jego publikacji, oraz na nieodpłatne wykorzystanie zdjęć w serwisie naszemiasto.pl oraz innych serwisach i gazetach Grupy Polskapresse. Proszę o podpisanie autora zdjęcia w sposób podany w formularzu
Czy teraz będzie podobnie?

Zdaniem trenera zespołu Grzegorza Wesołowskiego, nic dwa razy się nie zdarza.

- Wtedy wszystko wcześniej zaplanowano i można było opracować cykl zajęć, pozwalający zbudować formę na drugą połowę jesiennej rundy - twierdzi szkoleniowiec. - Teraz dramatyczne wydarzenia zaskoczyły i zaszokowały cały naród, wszystko stało się nagle. My przygotowywaliśmy się systemem meczowym do spotkania z Podbeskidziem, które zostało odwołane. W tym tygodniu się nic nie zmieni. Tak samo będziemy się przygotowywali do niedzielnego meczu w Świnoujściu.

Jak ocenia pan formę drużyny?

- Moim zdaniem, ona zwyżkuje. Piłkarze na treningach prezentują się coraz lepiej. Jestem optymistą. Wierzę, że nasza gra będzie ładniejsza, skuteczniejsza i przyniesie wymierne punktowe efekty.

Przypomnijmy, co stało się jesienią. Po klęsce ŁKS w Nowym Sączu (1:4 z Sandecją), nastąpiła 10-dniowa przerwa w rozgrywkach. Łodzianie wykorzystali ją jak nikt w lidze. Zwycięstwem nad Pogonią w Szczecinie 2:0 zapoczątkowali znakomitą serię ośmiu spotkań bez porażki, w których odnieśli sześć zwycięstw, dwa razy zremisowali. Pozwoliło im to znaleźć się w gronie zespołów walczących o awans do ekstraklasy. Oby teraz było podobnie!

W poniedziałkowych zajęciach na boisku przy ul. Srebrzyńskiej nie wzięli udziału przeziębiony Wahan Geworgian, kontuzjowani Robert Łakomy i Damian Nawrocik. Trener Wesołowski wierzy, że ten ostatni dziś wróci do zajęć.

We wtorek zespół też będzie trenował na boisku przy ul. Srebrzyńskiej, tym razem jednak przed południem.

Jak zapewnia prezes ŁKS PSS SA Jakub Urbanowicz, w poniedziałek została przelana pierwsza rata zaległych wynagrodzeń dla piłkarzy. Od jutra prezes i wiceprezes Tomasz Wieszczycki rozpoczną indywidualne spotkania z piłkarzami.

Sprawami licencji na grę w następnych rozgrywkach czy to ekstraklasy, czy (odpukać!) I ligi już zajmują się wiceprezes Wieszczycki i menedżer Tomasz Kłos.

Piłkarze ŁKS na mecz z Flotą (niedziela godz. 16) wyjadą po sobotnim obiedzie. Do Świnoujścia wybiera się grupa około 600 kibiców. Działacze zespołu z Wybrzeża obiecali, że łodzianie otrzymają właśnie tyle kart wstępu.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.