ILejdi
ILejdi
  29 marca 2010 (pierwszy post)

Witam.
Wczoraj mój chłopak chciał zagrać w piłkę z kolegami. Kopnął ją raz - po czym padł na ziemie z okropnym bólem uda. Dziś nadal boli, pojawił się lekki, długi siniak. Zastanawiamy się nad ostrym dyżurem, ale znajomy utwierdził nas w przekonaniu że wyjdzie z niego z receptą na fastum i to wszystko. Sylwek z trudnością chodzi. Robię mu okłady z octu i wody. Piszę aby spytać, czy waszym zdaniem jest sens pchania się do lekarza - czy może on poradzić coś konkretnego? Może ktoś z was miał podobny przypadek? Proszę o szybką odpowiedź, Ania.

goldshaker
goldshaker
  29 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: czy waszym zdaniem jest sens pchania się do lekarza

w żadnym wypadku, przecież lekarze są po to żeby jeszcze gorzej było, kobieto weź się ogarnij:/
ILejdi
ILejdi
  29 marca 2010

Skoro ma tam jechać tylko po to, aby "dostać receptę na fastum", to po co tyle czekać...?

Ubezpieczyciel
Ubezpieczyciel
  29 marca 2010

No to zerwanie jest. Tego się fastumem nie wyleczy wiec do lekarza pojechać trzeba.

folkemon
folkemon
  29 marca 2010

tak to jest jak się nie robi rozgrzewki :and:

do lekarza im wcześniej pójdziecie tym lepiej. Nawet jak się okaże, że nic się nie stało i dostaniecie receptę na to Fastum to co? A może się okazać, że to coś poważnego i nie pójście do lekarza grozi czymś złym.

im szybciej pójdziecie tym lepiej, poza tym na pogotowie mogą już go nie przyjąć ze starym urazem. Czas tylko gra na jego niekorzyść. : )

SweetTeddyBear87
SweetTeddyBear87
  30 marca 2010

Ja bym na Twoim miejscu nie sluchal tego co mowi o recepcie na Fastum tylko jak najszybciej do lekarza z tym isc niech lekarz obejrzy co sie dzieje a niech bedzie cos powaznego i co bedziesz pozniej zalowac ze nie byliscie u lekarza
Zawsze lepiej jak lekarz obejrzy taki uraz niz sluchac innych bo inni akurat moga nie miec racji co jest grane

SeksJestRelaksem
SeksJestRelaksem
  30 marca 2010

Do amputacji.

tomekkolarz
Posty: 23668 (po ~134 znaków)
Reputacja: -65 | BluzgometrTM: 102
tomekkolarz
  31 marca 2010

powinniście od razu jechać do lekarza bo bedze się tylko pogarszać prawdopodobnie naderwał mięsień

:zakochany:
Krzysiek91M
Krzysiek91M
  1 kwietnia 2010

hehe wiem jak to jest :) tylko ze ja miałem naderwana łydkę ..dostałem tabletki na odbudowę tkanki mięśniowej + przeciwbólowe .. 4 miesiące miałem przerwy od piłki

Irokoo
Irokoo
  1 kwietnia 2010
oprócz wypadu do lekarza nie ma lepszego rozwiązania.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.