RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  18 marca 2010 (pierwszy post)

Sobota
16:00 Everton-Bolton
16:00 Portsmouth-Hull
17:00 Korona-Odra W.
18:00 Fiorentina-Genoa
18:00 La Coruna-Valladolid
18:00 CD Xerez-Tenerife
18:30 Dortmund-Leverkusen
19:00 Boulogne-Lorient
niedziela
12:00 Zenit-Sp. Moscow
14:30 Manchester Utd-Liverpool
14:45 Piast Gliwice-Polonia Bytom
15:00 AC Milan-Napoli
15:30 Hamburger-Schalke
17:00 Mallorca-Atl. Madrid
18:00 Panathinaikos-Olympiakos
21:00 Marseille-Lyon

Pary 1/8

egze - Nimfoman69
DarekLosu - Radomatu11
Freddie2007 - NuTiiiiii
ToTylkoJaSzaraQ - odwieczna
Miwik88 - 99DjWIERTLO99
koraspl - wodzu2377
Gutek909 - LeonGrande
Czerep27 - krzychu7818


TYPOWANIE TRWA DO SOBOTY 20 Marca DO GODZINY 16:00!!!
TYPY ODDAJEMY DO MNIE NA PW
moderatorów proszę o zamknięcie tematu

TYPUJĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE OSOBY Z PONIŻSZEJ LISTY :
egze, Nimfoman69, DarekLosu, Radomatu11, Freddie2007, NuTiiiiii, ToTylkoJaSzaraQ, odwieczna, Miwik88, 99DjWIERTLO99, koraspl, wodzu2377, Gutek909, LeonGrande, Czerep27, krzychu7818
...Ignorance is bliss...
Gutek909
Gutek909
  20 marca 2010

16:00 Everton - Bolton 2-0
16:00 Portsmouth - Hull 0-1
17:00 Korona - Odra W. 1-1
18:00 Fiorentina - Genoa 2-1
18:00 La Coruna - Valladolid 3-1
18:00 CD Xerez - Tenerife 1-1
18:30 Dortmund - Leverkusen 1-2
19:00 Boulogne - Lorient 1-1
niedziela
12:00 Zenit - Sp. Moscow 1-0
14:30 Manchester Utd - Liverpool 2-1
14:45 Piast Gliwice - Polonia Bytom 0-0
15:00 AC Milan - Napoli 2-0
15:30 Hamburger - Schalke 2-1
17:00 Mallorca - Atl. Madrid 1-2
18:00 Panathinaikos - Olympiakos 2-1
21:00 Marseille - Lyon 2-2

koraspl
koraspl
  20 marca 2010

obota
16:00 Everton - Bolton 2:0
16:00 Portsmouth - Hull 0:1
17:00 Korona - Odra W. 2:1
18:00 Fiorentina - Genoa 2:1
18:00 La Coruna - Valladolid 2:0
18:00 CD Xerez - Tenerife 1:1
18:30 Dortmund - Leverkusen 2:2
19:00 Boulogne - Lorient 1:2
niedziela
12:00 Zenit - Sp. Moscow 2:0
14:30 Manchester Utd - Liverpool 3:0
14:45 Piast Gliwice - Polonia Bytom 1:1
15:00 AC Milan - Napoli 2:1
15:30 Hamburger - Schalke 2:1
17:00 Mallorca - Atl. Madrid 1:1
18:00 Panathinaikos - Olympiakos 1:1
21:00 Marseille - Lyon 1:1

egze
egze
  20 marca 2010

Sobota
16:00 Everton - Bolton 2-0
16:00 Portsmouth - Hull 1-0 ;/
17:00 Korona - Odra W. 0-0
18:00 Fiorentina - Genoa 2-0
18:00 La Coruna - Valladolid 2-1
18:00 CD Xerez - Tenerife 1-0
18:30 Dortmund - Leverkusen 2-1
19:00 Boulogne - Lorient 1-0
niedziela
12:00 Zenit - Sp. Moscow 2-0
14:30 Manchester Utd - Liverpool 1-1
14:45 Piast Gliwice - Polonia Bytom 0-2
15:00 AC Milan - Napoli 2-1
15:30 Hamburger - Schalke 2-1
17:00 Mallorca - Atl. Madrid 0-1
18:00 Panathinaikos - Olympiakos 2-0
21:00 Marseille - Lyon 1-1

odwieczna
odwieczna
  20 marca 2010

Sobota
16:00 Everton – Bolton 2-1
16:00 Portsmouth – Hull 1-0
17:00 Korona - Odra W. 2-1
18:00 Fiorentina – Genoa 1-1
18:00 La Coruna – Valladolid 3-1
18:00 CD Xerez – Tenerife 2-2
18:30 Dortmund – Leverkusen 2-0
19:00 Boulogne – Lorient 3-1
niedziela
12:00 Zenit - Sp. Moscow 2-0
14:30 Manchester Utd – Liverpool 2-1
14:45 Piast Gliwice - Polonia Bytom 1-2
15:00 AC Milan – Napoli 2-0
15:30 Hamburger – Schalke 2-2
17:00 Mallorca - Atl. Madrid 0-1
18:00 Panathinaikos – Olympiakos 2-2
21:00 Marseille – Lyon 1-2

Miwik88
Posty: 140 (po ~222 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 2
Miwik88
  20 marca 2010

Sobota
16:00 Everton - Bolton 3:1
16:00 Portsmouth - Hull 0:1
17:00 Korona - Odra W 2:1
18:00 Fiorentina - Genoa 2:0
18:00 La Coruna - Valladolid 2:1
18:00 CD Xerez - Tenerife 0:0
18:30 Dortmund - Leverkusen 1:1
19:00 Boulogne - Lorient 2:0
niedziela
12:00 Zenit - Sp. Moscow 2:0
14:30 Manchester Utd - Liverpool 3:1
14:45 Piast Gliwice - Polonia Bytom 1:1
15:00 AC Milan - Napoli 2:1
15:30 Hamburger - Schalke 3:2
17:00 Mallorca - Atl. Madrid 1:2
18:00 Panathinaikos - Olympiakos 2:0
21:00 Marseille - Lyon 2:1

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  20 marca 2010
Sobota
16:00 Everton - Bolton 2:1
16:00 Portsmouth - Hull 1:1
17:00 Korona - Odra W. 1:1
18:00 Fiorentina - Genoa 2:1
18:00 La Coruna - Valladolid 2:0
18:00 CD Xerez - Tenerife 2:1
18:30 Dortmund - Leverkusen 1:2
19:00 Boulogne - Lorient 1:2
niedziela
12:00 Zenit - Sp. Moscow 1:0
14:30 Manchester Utd - Liverpool 2:1
14:45 Piast Gliwice - Polonia Bytom 1:1
15:00 AC Milan - Napoli 1:0
15:30 Hamburger - Schalke 2:1
17:00 Mallorca - Atl. Madrid 0:1
18:00 Panathinaikos - Olympiakos 2:1
21:00 Marseille - Lyon 0:1
99DjWIERTLO99
99DjWIERTLO99
  20 marca 2010

Sobota
16:00 Everton - Bolton 2-0
16:00 Portsmouth - Hull 1-1
17:00 Korona - Odra W. 1-0
18:00 Fiorentina - Genoa 2-1
18:00 La Coruna - Valladolid 2-1
18:00 CD Xerez - Tenerife 2-1
18:30 Dortmund - Leverkusen 1-2
19:00 Boulogne - Lorient 1-1
niedziela
12:00 Zenit - Sp. Moscow 1-0
14:30 Manchester Utd - Liverpool 2-1
14:45 Piast Gliwice - Polonia Bytom 0-0
15:00 AC Milan - Napoli 2-1
15:30 Hamburger - Schalke 2-1
17:00 Mallorca - Atl. Madrid 1-1
18:00 Panathinaikos - Olympiakos 1-0
21:00 Marseille - Lyon 2-2

Gutek909
Gutek909
  20 marca 2010

Gutek - Leon 6-4 :)

egze
egze
  20 marca 2010

osiem punktów już jest, dziewiąty w drodze.
ciekawe jak idzie mojemu przeciwnikowi.

Gutek909
Gutek909
  20 marca 2010

Gutek - Leon 7-8

krzychu7818
krzychu7818
  20 marca 2010

Sobota
16:00 Everton - Bolton 2-1
16:00 Portsmouth - Hull 1-3
17:00 Korona - Odra W. 1-2
18:00 Fiorentina - Genoa 2-0
18:00 La Coruna - Valladolid 3-1
18:00 CD Xerez - Tenerife 0-1
18:30 Dortmund - Leverkusen 1-2
19:00 Boulogne - Lorient 2-3
niedziela
12:00 Zenit - Sp. Moscow 1-1
14:30 Manchester Utd - Liverpool 2-1
14:45 Piast Gliwice - Polonia Bytom 0-0
15:00 AC Milan - Napoli 2-0
15:30 Hamburger - Schalke 1-1
17:00 Mallorca - Atl. Madrid 0-1
18:00 Panathinaikos - Olympiakos 2-2
21:00 Marseille - Lyon 1-1

Freddie2007
Freddie2007
  20 marca 2010

Sobota
16:00 Everton - Bolton 1:1
16:00 Portsmouth - Hull 0:0
17:00 Korona - Odra W.1:1
18:00 Fiorentina - Genoa 3:2
18:00 La Coruna - Valladolid 2:1
18:00 CD Xerez - Tenerife 0:0
18:30 Dortmund - Leverkusen 1:2
19:00 Boulogne - Lorient 0:1
niedziela
12:00 Zenit - Sp. Moscow 2:1
14:30 Manchester Utd - Liverpool 2:0
14:45 Piast Gliwice - Polonia Bytom 0:0
15:00 AC Milan - Napoli 1:0
15:30 Hamburger - Schalke 2:1
17:00 Mallorca - Atl. Madrid 1:2
18:00 Panathinaikos - Olympiakos 3:1
21:00 Marseille - Lyon 2:2

wodzu2377
Posty: 2482 (po ~135 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 3
wodzu2377
  20 marca 2010

Sobota
16:00 Everton - Bolton 2:1
16:00 Portsmouth - Hull 0:2
17:00 Korona - Odra W. 0:0
18:00 Fiorentina - Genoa 2:1
18:00 La Coruna - Valladolid 2:1
18:00 CD Xerez - Tenerife 1:1
18:30 Dortmund - Leverkusen 3:2
19:00 Boulogne - Lorient 2:1
niedziela
12:00 Zenit - Sp. Moscow 2;1
14:30 Manchester Utd - Liverpool 3:1
14:45 Piast Gliwice - Polonia Bytom 1:1
15:00 AC Milan - Napoli 2:1
15:30 Hamburger - Schalke 0:2
17:00 Mallorca - Atl. Madrid 1:0
18:00 Panathinaikos - Olympiakos 1:1
21:00 Marseille - Lyon 1:1

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  20 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Gutek - Leon 7-8

Mamy podobne typy, bedzie wyrównany wynik w 1 meczu:mrgreen:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.