NeverMind1910
NeverMind1910
  1 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Dzisiaj w godzinach popołudniowych oficjalna strona francuskiego kubu piłkarskiego Lile podała, że ich rozgrywający Ludovic Obraniak otrzymał Polskie obywatelstwo.
Na ten temat od razu wypowiedział się asystent Leo Benhakkera- Rafał Ulatowski tuż przed meczem z San Marino.
- Ludovic zostanie powołany na najbliższe zgrupowanie reprezentacji, wiążemy z nim spore nadzieje"

Co myślicie o Obraniaku i jego grze w Lile?
Przyda się reprezentacji?
Co myślicie o nadaniu paszportu zawodnikowi, który nie posługuje się językiem polskim?

Zapraszam do dyskusji.

egzekutor90goI
egzekutor90goI
  1 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myślicie o Obraniaku i jego grze w Lile?

Przyznam się, że nie widziałem go w żadnym pełnym meczu, ale ze statystyk oraz fragmentów spotkań wnioskuję, że jest to bardzo dobry piłkarz, na pewno lepszy od Rogera Guerreiro.

Konto usunięte
Konto usunięte: Przyda się reprezentacji?

Oczywiście. Jest to uniwersalny zawodnik, który w linii pomocy może zagrać na każdej z pozycji, posiada dobre uderzenie lewą nogą. Może być następcą Krzynówka.

Konto usunięte
Konto usunięte: Co myślicie o nadaniu paszportu zawodnikowi, który nie posługuje się językiem polskim?

Płynie w nim polska krew i to najważniejsze, a dobrych zawodników nigdy za wiele w reprezentacji.
koraspl
koraspl
  1 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myślicie o Obraniaku i jego grze w Lile?

Czolowa postac tamtejszej ligi.Zawodnik z papierami na gre w najwiekszych klubach Europy

Konto usunięte
Konto usunięte: Przyda się reprezentacji?

Oczywiscie.Lewa strona bedzie jego.Moze grac rowniez w srodku lecz z jego warunkami fizycznymi i predyspozycja powinien grac na boku pomocy.

Konto usunięte
Konto usunięte: Co myślicie o nadaniu paszportu zawodnikowi, który nie posługuje się językiem polskim?

Dosc drazliwy temat.Jakies tam ma zwiazki z Polska.Jezyk kwestia czasu mysle ze po jakims czasie powinien opanowac przynajmniej podstawy naszego jezyka
NeverMind1910
NeverMind1910
  1 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Przyznam się, że nie widziałem go w żadnym pełnym meczu, ale ze statystyk oraz fragmentów spotkań wnioskuję, że jest to bardzo dobry piłkarz, na pewno lepszy od Rogera Guerreiro.

Gra z dychą. Jest gwiazdą swojej drużyny razem z Bastosem, czy jak mu tam..

Konto usunięte
Konto usunięte: Oczywiście. Jest to uniwersalny zawodnik, który w linii pomocy może zagrać na każdej z pozycji, posiada dobre uderzenie lewą nogą. Może być następcą Krzynówka.

Lewa strona i środek, ja widziałbym go na lewej stronie

Konto usunięte
Konto usunięte: Płynie w nim polska krew i to najważniejsze, a dobrych zawodników nigdy za wiele w reprezentacji.

Zgadza się. Pod warunkiem, że rzeczywiście takie korzenie mają.
egzekutor90goI
egzekutor90goI
  1 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Zgadza się. Pod warunkiem, że rzeczywiście takie korzenie mają.

Jest jeszcze podobno jakiś środkowy obrońca, chyba w Sochaux który też ma przodków Polaków i bardzo chce grać w naszej reprezentacji.

Konto usunięte
Konto usunięte: Lewa strona i środek, ja widziałbym go na lewej stronie

no tak, po odejściu Krzynówka (a to pewnie niedługo nastąpi) możemy mieć lukę na tej pozycji.
NeverMind1910
NeverMind1910
  1 kwietnia 2009

Prima Aprilis.

koraspl
koraspl
  1 kwietnia 2009

Tak wlasnie myslalem hehehehe :D

zyskowski111
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
zyskowski111
  2 kwietnia 2009

popieram to obraniak w polsce!!

DziQReprezentujeJP
DziQReprezentujeJP
  2 kwietnia 2009

Fajny żart Ci się udał, gdybym to czytał wczoraj też zapewne bym się nabrał :mrgreen: ja wczoraj podałem na swojej stronie że tor F1 będą budować pod moim miastem :mrgreen: też miałem śmiechowo :P

NeverMind1910
NeverMind1910
  2 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak wlasnie myslalem hehehehe :D

Trzeba było napisac kormoranku :)

zyskowski111
zyskowski111: popieram to obraniak w polsce!!

Rządzisz :rock:

Konto usunięte
Konto usunięte: Fajny żart Ci się udał, gdybym to czytał wczoraj też zapewne bym się nabrał ja wczoraj podałem na swojej stronie że tor F1 będą budować pod moim miastem też miałem śmiechowo :P

Wkręciłem koleżanki, że dziewczyna z klasy, która nie była w szkole miesiąc jest w ciąży..
Jakbym w porę nie oznajmił, że to prima aprillisowy żart rozniosłoby się na szkołę..
egzekutor90goI
egzekutor90goI
  2 kwietnia 2009

w sumie to wiedziałem, że on tego obywatelstwa nie dostał... to znaczy spodziewałem się, że to żart, ale odpowiadałem poważnie, bo to melodia przyszłości.
Poza tym wiadomo, że są jeszcze różne perturbacje dotyczące jego przeszłości w młodzieżowej reprezentacji Francji, w której zagrał co prawda tylko kilka minut, ale po ukończeniu 21 roku życia, do kiedy to teoretycznie można wybrać sobie reprezentację.

NeverMind1910
NeverMind1910
  2 kwietnia 2009

Ahh słodziaki, skoro wszyscy wiedzieliście, to żart się nie udał :(

Konto usunięte
Konto usunięte: Poza tym wiadomo, że są jeszcze różne perturbacje dotyczące jego przeszłości w młodzieżowej reprezentacji Francji, w której zagrał co prawda tylko kilka minut, ale po ukończeniu 21 roku życia

Nie prawda. Zagrał kilka minut w meczu towarzyskim młodzieżowej reprezentacji Polski, przed ukończeniem 21 roku życia. Zasady FIFA mówią, że zawodnik do 21 roku życia musi się zadeklarować w której chce zagrać reprezentacji, lub ewentualnie zmienić kraj który będzie reprezentować.
Polska będzie chciała przekonać FIFE faktem, że podobna sytuacja zdążyła się w przypadku Issara Dia, który zmienił "narodowość" po ukończeniu lat 21. Zrezygnował z występów w Francji na rzecz Senegalu.

Jeżeli zaangażuje się w to prezes, możliwe jest występowanie Obraniaka z orzełkiem na piersi. Dziwne tylko, że Francja wcale nie zabiega o tego gracza.
eciekeciek
eciekeciek
  2 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeżeli zaangażuje się w to prezes, możliwe jest występowanie Obraniaka z orzełkiem na piersi. Dziwne tylko, że Francja wcale nie zabiega o tego gracza.

lol ?

Wszystkie większe media + kibice domagają się powołania go na mecz repry.
NeverMind1910
NeverMind1910
  2 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: lol ?

Używasz zwrotów. jak nastolatka czytająca Bravo Girl.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wszystkie większe media + kibice domagają się powołania go na mecz repry.

Średnio interesują mnie kibice i media. Obchodzi mnie tylko i wyłącznie opinia kiepskiego trenera jakim jest Domenecha. A jego wizją, jest gra Gourcuffa jako rozgrywającego.

Konto usunięte
Konto usunięte: repry.

Słit. Pozdrawiam cię psiapselu. Loffciam Cię :zakochany:
eciekeciek
eciekeciek
  2 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: NeverMind1910

Ogarnij się koleś, bo jesteś naprawdę kiepski w trollingu. i ten twój wyszukany humor również.

Konto usunięte
Konto usunięte: Średnio interesują mnie kibice i media. Obchodzi mnie tylko i wyłącznie opinia kiepskiego trenera jakim jest Domenecha. A jego wizją, jest gra Gourcuffa jako rozgrywającego.

Sam sobie przeczysz. Francja zabiega a trener nie chce, hm ?
Gdybym tylko chciał to bym cię zjadł na tym forum, ale nie dorastasz mi do pięt, osiołku.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.