NeverMind1910
NeverMind1910
  1 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Dzisiaj w godzinach popołudniowych oficjalna strona francuskiego kubu piłkarskiego Lile podała, że ich rozgrywający Ludovic Obraniak otrzymał Polskie obywatelstwo.
Na ten temat od razu wypowiedział się asystent Leo Benhakkera- Rafał Ulatowski tuż przed meczem z San Marino.
- Ludovic zostanie powołany na najbliższe zgrupowanie reprezentacji, wiążemy z nim spore nadzieje"

Co myślicie o Obraniaku i jego grze w Lile?
Przyda się reprezentacji?
Co myślicie o nadaniu paszportu zawodnikowi, który nie posługuje się językiem polskim?

Zapraszam do dyskusji.

NeverMind1910
NeverMind1910
  2 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ogarnij się koleś, bo jesteś naprawdę kiepski w trollingu.

Oj głuptasku nie żartuj.
Konto usunięte
Konto usunięte: i ten twój wyszukany humor również.

Nazwałbym go wyrafinowanym. No wiesz.. nie dla wszystkich.

Konto usunięte
Konto usunięte: Sam sobie przeczysz. Francja zabiega a trener nie chce, hm ?

Jeżeli media by mocno cisnęły Ludovic zostałby powołany, podobnie jak Johnson. Tylko dlatego, żeby go sprawdzić i odebrać możliwość gry w innej kadrze. Żeby nie płakać na zapas.

Konto usunięte
Konto usunięte: Gdybym tylko chciał to bym cię zjadł na tym forum, ale nie dorastasz mi do pięt, osiołku.

Kiedy świnię będą latać.
eciekeciek
eciekeciek
  2 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Oj głuptasku nie żartuj.

Hoho, ale jesteś prześmiewcą.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nazwałbym go wyrafinowanym. No wiesz.. nie dla wszystkich.

Hm, faktycznie, nie pamiętam jak już go nazwałeś, no ale jest kiepski, cóż, bywa nie ?

Konto usunięte
Konto usunięte: Jeżeli media by mocno cisnęły Ludovic zostałby powołany, podobnie jak Johnson. Tylko dlatego, żeby go sprawdzić i odebrać możliwość gry w innej kadrze. Żeby nie płakać na zapas.

Media ostro cisną Domenecha, jak może nie powoływać kogoś kto jest najlepszym pomocnikiem w całej L1, poszukaj sobie na necie. :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Kiedy świnię będą latać.

ehę.
NeverMind1910
NeverMind1910
  2 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Hoho, ale jesteś prześmiewcą.

Taki sympatyczny szyderca.

Konto usunięte
Konto usunięte: Hm, faktycznie, nie pamiętam jak już go nazwałeś, no ale jest kiepski, cóż, bywa nie ?

Rozumiem, że to pytanie retoryczne. A jak nie.. to za głupie, że na nie odpowiedzieć.

Konto usunięte
Konto usunięte: Media ostro cisną Domenecha

No cóż. Zawalił EURO. Jego powołania są kontrowersyjne. Nie zabrał Mexesa, teraz odrzucił Trezegueta. Obraniac to świetny piłkarz, ale ma on do dyspozycji kilku z większymi nazwiskami których odrzuca. Chociażby Ben Arfę i Valbuenę. Którzy grają sporadycznie. W pomocników ma największy wybór. Kogo on jeszcze nie zabrał Sagna? Lass Diarra był jeszcze jakiś pomocnik, za którego wskoczył kontuzjowany Vieria, ale nie chce mi się szukać. Bo jestem leniuszkiem.

Konto usunięte
Konto usunięte: poszukaj sobie na necie. :)

W internecie.

Uważam, że używanie skrótów jest niewybaczalne i krzywdzi polski język.
eciekeciek
eciekeciek
  2 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Taki sympatyczny szyderca.

no, widać, że z widzewa.
dziwne tylko, że masz cytat z ostr'ego który jak wiadomo jest za jedynym słusznym klubem sportowym w łodzi.

Konto usunięte
Konto usunięte: Rozumiem, że to pytanie retoryczne. A jak nie.. to za głupie, że na nie odpowiedzieć.

Tak jest, trolu roku !

Konto usunięte
Konto usunięte: No cóż. Zawalił EURO. Jego powołania są kontrowersyjne. Nie zabrał Mexesa, teraz odrzucił Trezegueta. Obraniac to świetny piłkarz, ale ma on do dyspozycji kilku z większymi nazwiskami których odrzuca. Chociażby Ben Arfę i Valbuenę. Którzy grają sporadycznie. W pomocników ma największy wybór. Kogo on jeszcze nie zabrał Sagna? Lass Diarra był jeszcze jakiś pomocnik, za którego wskoczył kontuzjowany Vieria, ale nie chce mi się szukać. Bo jestem leniuszkiem.

Ludovic to obecnie gwiazda L1, do tego uniwersalny, lewe skrzydło przez kogo ma być obsatwione, przez maloude który zapomniał jak się w piłę gra ?
Media i kibice słusznie domagają się jego powołania, bo kto wie, może jest w życiowej formie mógłby pomóc reprezentacji, lub jak sam słusznie zauważyłeś choćby po to, żeby zablokować jego gre dla nas.

Johnson tak btw to zupelnie inna bajka, on wymusil powolanie, Ludovic czuje, ze faktycznie chce grac dla nas.
NeverMind1910
NeverMind1910
  2 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no, widać, że z widzewa.

Drogi koleżko. Nawet jeżeli nie lubisz Widzewa, oddaj mu szacunek i nazwę każdego klubu pisz wielką literą.

Konto usunięte
Konto usunięte: dziwne tylko, że masz cytat z ostr'ego który jak wiadomo jest za jedynym słusznym klubem sportowym w łodzi.

Zdaje sobie z tego sprawę. Jednak nie oceniam sztuki przez pryzmat "jego życia prywatnego" ale jako wykonawcy. W tym przypadku rapera.

Konto usunięte
Konto usunięte: Tak jest, trolu roku !

Uspokój się. Przykro mi..

Konto usunięte
Konto usunięte: Ludovic to obecnie gwiazda L1, do tego uniwersalny, lewe skrzydło przez kogo ma być obsatwione, przez maloude który zapomniał jak się w piłę gra ?

Malouda to największy pupil Domenecha, a może tam grac jeszcze Samir Nasri.

Konto usunięte
Konto usunięte: Johnson tak btw to zupelnie inna bajka, on wymusil powolanie, Ludovic czuje, ze faktycznie chce grac dla nas.

Okaże się. Dabrowski i Boenish też chcieli grac, ale na jeden na MŚ a drugi na EURO.
eciekeciek
eciekeciek
  2 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Drogi koleżko. Nawet jeżeli nie lubisz Widzewa, oddaj mu szacunek i nazwę każdego klubu pisz wielką literą.

AF, MEA CULPA, przepraszam, tym bardziej, że za dawnych czasów sam wnosiłem o bana dla osób które pisały nazwy klubów z małej litery.
Ale tak to jest jak się spieszę...

Konto usunięte
Konto usunięte: Zdaje sobie z tego sprawę. Jednak nie oceniam sztuki przez pryzmat "jego życia prywatnego" ale jako wykonawcy. W tym przypadku rapera.

To dziwne to, z tego co mi wiadomo zadaniem Widzewiaków jest tępienie każdego eŁKaeSiaka. ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: Okaże się. Dabrowski i Boenish też chcieli grac, ale na jeden na MŚ a drugi na EURO.

spokojnie we will see, chociaz naturalizowanie piłkarzy przez nasz kraj nigdy nie wychodziło nam na dobre, patrz Olisadebe, zobaczymy co Roger zrobi.

Cieszy mnie fakt, ze dla Polski jest juz zaklepany Szukała, który okazał się w pewnym sensie patriotą. :)
egzekutor90goI
egzekutor90goI
  2 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie prawda. Zagrał kilka minut w meczu towarzyskim młodzieżowej reprezentacji Polski, przed ukończeniem 21 roku życia. Zasady FIFA mówią, że zawodnik do 21 roku życia musi się zadeklarować w której chce zagrać reprezentacji, lub ewentualnie zmienić kraj który będzie reprezentować.


Zawsze mi się wydawało, że Obraniak w młodzieżowych reprezentacjach Francji grał niejednokrotnie (w różnych kategoriach wiekowych) ale że właśnie jeden mecz zagrał po 21 roku życia, ale może coś pokręciłem :D
eciekeciek
eciekeciek
  2 kwietnia 2009

z tego co mi wiadomo, to Obraniak zagrał tylko kilka minut w towarzyskim jakimś meczu Under 21.

NeverMind1910
NeverMind1910
  2 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: To dziwne to, z tego co mi wiadomo zadaniem Widzewiaków jest tępienie każdego eŁKaeSiaka. ;]

Nie przepadam za Łódzkim klubem Sportowym :). Ale z Ostrego taki kibic, jak z koziej pupy trąba. ŁKS nazywani są rodowitymi, on też utożsamia się jako lokalny patriota.
Oni jako kibice mnie śmieszą, te ich bojkoty i wyzywanie nas od żydów. Niby znają swoją historie, wiedzą o tym, że nie udowodnią nam faktu, że był u nas żyd w zarządzie, ale jednak robią swoje.

Konto usunięte
Konto usunięte: Cieszy mnie fakt, ze dla Polski jest juz zaklepany Szukała, który okazał się w pewnym sensie patriotą. :)

On grał tylko w młodzieżówce, jak Łągiewka. Widać, że coraz lepiej wiedzie mu się w Aachen. Problem w tym, że nikt nie wie o jego istnieniu.

Konto usunięte
Konto usunięte: Zawsze mi się wydawało, że Obraniak w młodzieżowych reprezentacjach Francji grał niejednokrotnie (w różnych kategoriach wiekowych) ale że właśnie jeden mecz zagrał po 21 roku życia, ale może coś pokręciłem :D

Pokręciłeś niuniu, ale wybaczam Ci.

Konto usunięte
Konto usunięte: z tego co mi wiadomo, to Obraniak zagrał tylko kilka minut w towarzyskim jakimś meczu Under 21.

Tak. Dodam, że był to mecz towarzyski.
gonzo21984
Posty: 12 (po ~72 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
gonzo21984
  4 kwietnia 2009

wskoczy z marszu do pierwszej 11 jeszcze bym dał w trybie piorytetowym obywatelstwo arboledzie hehe

NeverMind1910
NeverMind1910
  4 kwietnia 2009
gonzo21984
gonzo21984: jeszcze bym dał w trybie piorytetowym obywatelstwo arboledzie


A co on ma wspólnego z Polską? Jedyne co może wykrztusić to " Manu ja Poznań".
Nie za dużo tych czarnuchów w Reprezentacji?

Mamy do sprawdzenia o takich piłkarzach jak Lukas Jutkiewicz, Łukasz Szukała, Dawid Jańczyk ale jakoś nikt o nich nie wspomina. Może w końcu zacznie grac na poziomie Tyrała. Najwyższy czas..

gonzo21984
gonzo21984: hehe

I dlaczego kły suszysz?
NeverMind1910
NeverMind1910
  7 kwietnia 2009

Fragment rozmowy z Obraniakiem opublikowany na stronie sport.pl

Zawodnik nie wyklucza również, że prędzej może skorzystać z powołania do reprezentacji Francji. - W międzyczasie jestem gotowy na każdą ewentualność. Przed nikim nie zamykam drzwi.
Jeśli zadzwoni Domenech, to poważnie się zastanowię. Wszytsko zależy od szybkości polskiej biurokracji - zdradza.

Jednak następnie mówi:
Ubiegam się o polskie obywatelstwo, bo czuję to we krwi. Chcę być Polakiem, bo moim przodkowie byli Polakami, jestem związany z tą kulturą - przyznaje Obraniak.

Zbyt specjalnie nie rozumiem nastawienia Obraniaka. Z jednej strony oświadcza, że czuje się Polakiem, a z drugiej rozgoryczony długością przyznania mu obywatelstwa, próbuje to przyspieszyć, deklaracją gry w kadrze Francuskiej.

Jeżeli stracimy tak wielkiego piłkarza, ze względu na lenistwo i niedbalstwo będę zły. Jako jedyny pomaga mu Tadeusz Fogiel, co wcale nie jest w jego interesie.

WueRZet
WueRZet
  7 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Zbyt specjalnie nie rozumiem nastawienia Obraniaka.

Przecież to proste. Zaczyna naciskać na francuską federację, aby przyjrzała mu się bliżej w swojej reprezentacji. Podobny przypadek co Andy Johnson :and:
Jeśli tak jest to zlać Obraniaka ciepłym moczem i tyle.
koraspl
koraspl
  15 kwietnia 2009

Pojawili sie nowe fakty w tej sprawie.Okazuje sie ze obywatelstwo Obraniakowi nie musi byc przyznane a jedynie potwierdzone.Jezeli uzupelni znow jakies brakujace dokumenty moze okazac sie ze obywatelstwo dostanie a w zasadzie zostanie potwierdzone w najblizszym czasie.W takich okolicznosciach sprawa nie musialaby przechodzic przez rece Kaczynskiego.Wiec ta sprawa moze byc zalatwiona w najblizszych tygodniach a nie jak przypuszczano miesiacach...

eciekeciek
eciekeciek
  15 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Pojawili sie nowe fakty w tej sprawie.Okazuje sie ze obywatelstwo Obraniakowi nie musi byc przyznane a jedynie potwierdzone.Jezeli uzupelni znow jakies brakujace dokumenty moze okazac sie ze obywatelstwo dostanie a w zasadzie zostanie potwierdzone w najblizszym czasie.W takich okolicznosciach sprawa nie musialaby przechodzic przez rece Kaczynskiego.Wiec ta sprawa moze byc zalatwiona w najblizszych tygodniach a nie jak przypuszczano miesiacach...

No to może już w meczu z RPA zobaczymy Ludka w koszulce z orłem na piersi !

liczę na to z całego serca.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.