RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  10 marca 2010 (pierwszy post)

piątek
20:00 Jagiellonia-Wisla
Sobota
13:45 Tottenham-Blackburn
15:30 Hannover-Frankfurt
15:30 Bochum-Dortmund
16:00 Burnley-Wolves
19:00 PSG-Sochaux
20:00 Gijon-Ath. Bilbao
21:00 Lyon-St Etienne
niedziela
14:30 Willem II-Sparta
15:00 Udinese-Palermo
15:00 Parma-Atalanta
17:00 Sunderland-Manchester City
17:00 Belchatow-Lech
17:00 Almeria-Malaga
19:00 Barcelona-Valencia
21:00 Toulouse-Marseille

TYPOWANIE TRWA DO Piątku 12 Marca DO GODZINY 20:00!!!
TYPY ODDAJEMY DO MNIE NA PW
moderatorów proszę o zamknięcie tematu

TYPUJĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE OSOBY Z PONIŻSZEJ LISTY :
kysio, thomas893, Damian1990Dycha, Freddie2007, Radomatu11, gucioreddevil1989, Ichabod, nimfoman69, kuba92762, mus10, RexMundi, 99djwiertlo99, Czerep27, wodzu2377, Carlsb, Gutek909, DarekLosu, egze, JoseMourinho/Jr, odwieczna, Renifer1, Fafelson, NuTiiiiii, DziQ, krzychu7818, Miwik88, mlodykulkaxd, koraspl, LeonGrande, Elliott19, WueRZet, Akatasz, Kovacs, ToTylkoJaSzaraQ

==== - nie oddane typy po raz pierwszy ( ostatnie ostrzeżenie)

...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  10 marca 2010

oczywiście by było jako tako uczciwie podaje już swoje typy

piątek
20:00 Jagiellonia-Wisla 3:2
Sobota
13:45 Tottenham-Blackburn 2:0
15:30 Hannover-Frankfurt 1:1
15:30 Bochum-Dortmund 1:1
16:00 Burnley-Wolves 2:1
19:00 PSG-Sochaux 2:1
20:00 Gijon-Ath. Bilbao 3:2
21:00 Lyon-St Etienne 4:2
niedziela
14:30 Willem II-Sparta 1:0
15:00 Udinese-Palermo 1:1
15:00 Parma-Atalanta 2:0
17:00 Sunderland-Manchester City 2:2
17:00 Belchatow-Lech 2:2
17:00 Almeria-Malaga2:1
19:00 Barcelona-Valencia 3:1
21:00 Toulouse-Marseille 1:2

...Ignorance is bliss...
Nimfek69
Nimfek69
  10 marca 2010

piątek
20:00 Jagiellonia - Wisla 1:2
Sobota
13:45 Tottenham - Blackburn 2:1
15:30 Hannover - Frankfurt 1:1
15:30 Bochum - Dortmund 2:2
16:00 Burnley - Wolves 3:1
19:00 PSG - Sochaux 1:1
20:00 Gijon - Ath. Bilbao 0:2
21:00 Lyon - St Etienne 3:1
niedziela
14:30 Willem II - Sparta 1:0
15:00 Udinese - Palermo 2:1
15:00 Parma - Atalanta 1:1
17:00 Sunderland - Manchester City 0:1
17:00 Belchatow - Lech 0:3
17:00 Almeria - Malaga 1:0
19:00 Barcelona - Valencia 3:2
21:00 Toulouse - Marseille 0:2

RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  12 marca 2010
Grupa A

Damian1990dycha

piątek
20:00 Jagiellonia - Wisla 1-1
Sobota
13:45 Tottenham - Blackburn 2-0
15:30 Hannover - Frankfurt 1-1
15:30 Bochum - Dortmund 0-2
16:00 Burnley - Wolves 0-0
19:00 PSG - Sochaux 3-1
20:00 Gijon - Ath. Bilbao 1-0
21:00 Lyon - St Etienne 2-1
niedziela
14:30 Willem II - Sparta 1-0
15:00 Udinese - Palermo 2-2
15:00 Parma - Atalanta 1-0
17:00 Sunderland - Manchester City 0-2
17:00 Belchatow - Lech 1-2
17:00 Almeria - Malaga 1-1
19:00 Barcelona - Valencia 3-1
21:00 Toulouse - Marseille 1-0

Radomatu11

piątek
20:00 Jagiellonia - Wisla 1:2
Sobota
13:45 Tottenham - Blackburn 2:1
15:30 Hannover - Frankfurt 1:3
15:30 Bochum - Dortmund 1:2
16:00 Burnley - Wolves 2:0
19:00 PSG - Sochaux 1:0
20:00 Gijon - Ath. Bilbao 3:2
21:00 Lyon - St Etienne 1:0
niedziela
14:30 Willem II - Sparta 0:0
15:00 Udinese - Palermo 2:1
15:00 Parma - Atalanta 1:1
17:00 Sunderland - Manchester City 2:1
17:00 Belchatow - Lech 1:2
17:00 Almeria - Malaga 1:0
19:00 Barcelona - Valencia 3:1
21:00 Toulouse - Marseille 0:2

Kovacs

piątek
20:00 Jagiellonia - Wisla 1:2
Sobota
13:45 Tottenham - Blackburn 2:1
15:30 Hannover - Frankfurt 2:1
15:30 Bochum - Dortmund 1:2
16:00 Burnley - Wolves 2:1
19:00 PSG - Sochaux 2:1
20:00 Gijon - Ath. Bilbao 1:2
21:00 Lyon - St Etienne 4:2
niedziela
14:30 Willem II - Sparta 1:0
15:00 Udinese - Palermo 2:1
15:00 Parma - Atalanta 2:1
17:00 Sunderland - Manchester City 1:3
17:00 Belchatow - Lech 2:3
17:00 Almeria - Malaga 2:1
19:00 Barcelona - Valencia 3:1
21:00 Toulouse - Marseille 1:2

gucioreddevil1989

piątek
20:00 Jagiellonia 1-0 Wisla
Sobota
13:45 Tottenham 2-1 Blackburn
15:30 Hannover 0-1 Frankfurt
15:30 Bochum 0-1 Dortmund
16:00 Burnley 1-1 Wolves
19:00 PSG 1-0 Sochaux
20:00 Gijon 0-2 Ath. Bilbao
21:00 Lyon 2-0 St Etienne
niedziela
14:30 Willem II 0-0 Sparta
15:00 Udinese 0-1 Palermo
15:00 Parma 1-0 Atalanta
17:00 Sunderland 1-2 Manchester City
17:00 Belchatow 0-1 Lech
17:00 Almeria 2-1 Malaga
19:00 Barcelona 1-0 Valencia
21:00 Toulouse 0-1 Marseille

ToTylkoJaSzaraQ

piątek
20:00 Jagiellonia - Wisla 1-2
Sobota
13:45 Tottenham - Blackburn 2-0
15:30 Hannover - Frankfurt 1-0
15:30 Bochum - Dortmund 0-2
16:00 Burnley - Wolves 1-0
19:00 PSG - Sochaux 2-1
20:00 Gijon - Ath. Bilbao 0-1
21:00 Lyon - St Etienne 3-1
niedziela
14:30 Willem II - Sparta 2-0
15:00 Udinese - Palermo 1-1
15:00 Parma - Atalanta 2-0
17:00 Sunderland - Manchester City 1-2
17:00 Belchatow - Lech 1-2
17:00 Almeria - Malaga 1-1
19:00 Barcelona - Valencia 3-1
21:00 Toulouse - Marseille0-2

Ichabod

piątek
20:00 Jagiellonia - Wisla 0:1
Sobota
13:45 Tottenham - Blackburn 2:1
15:30 Hannover - Frankfurt 2:2
15:30 Bochum - Dortmund 0:2
16:00 Burnley - Wolves 2:1
19:00 PSG - Sochaux 1:0
20:00 Gijon - Ath. Bilbao 0:1
21:00 Lyon - St Etienne 2:1
niedziela
14:30 Willem II - Sparta 1:1
15:00 Udinese - Palermo 2:1
15:00 Parma - Atalanta 0:0
17:00 Sunderland - Manchester City 1:2
17:00 Belchatow - Lech 0:2
17:00 Almeria - Malaga 1:0
19:00 Barcelona - Valencia 1:1
21:00 Toulouse - Marseille 1:2

Freddie2007

piątek
20:00 Jagiellonia - Wisla 1:2
Sobota
13:45 Tottenham - Blackburn 2:0
15:30 Hannover - Frankfurt 1:1
15:30 Bochum - Dortmund 1:3
16:00 Burnley - Wolves 0:0
19:00 PSG - Sochaux 2:1
20:00 Gijon - Ath. Bilbao 2:2
21:00 Lyon - St Etienne 2:0
niedziela
14:30 Willem II - Sparta 1:1
15:00 Udinese - Palermo 2:1
15:00 Parma - Atalanta 1:0
17:00 Sunderland - Manchester City 1:3
17:00 Belchatow - Lech 2:2
17:00 Almeria - Malaga 0:1
19:00 Barcelona - Valencia 2:1
21:00 Toulouse - Marseille 1:2
...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  12 marca 2010
Grupa B

mus10
piątek
20:00 Jagiellonia - Wisla 1-1
Sobota
13:45 Tottenham - Blackburn 2-1
15:30 Hannover - Frankfurt 0-2
15:30 Bochum - Dortmund 1-2
16:00 Burnley - Wolves 1-0
19:00 PSG - Sochaux 1-0
20:00 Gijon - Ath. Bilbao 1-2
21:00 Lyon - St Etienne 2-0
niedziela
14:30 Willem II - Sparta 1-1
15:00 Udinese - Palermo 0-0
15:00 Parma - Atalanta 1-0
17:00 Sunderland - Manchester City 0-2
17:00 Belchatow - Lech 1-1
17:00 Almeria - Malaga 1-1
19:00 Barcelona - Valencia 2-1
21:00 Toulouse - Marseille 0-1

Carlsb

piątek
20:00 Jagiellonia - Wisla 2:1
Sobota
13:45 Tottenham - Blackburn 2:0
15:30 Hannover - Frankfurt 1:1
15:30 Bochum - Dortmund 1:2
16:00 Burnley - Wolves 1:1
19:00 PSG - Sochaux 1:0
20:00 Gijon - Ath. Bilbao 1:1
21:00 Lyon - St Etienne 2:1
niedziela
14:30 Willem II - Sparta 1:2
15:00 Udinese - Palermo 1:2
15:00 Parma - Atalanta 2:0
17:00 Sunderland - Manchester City 0:2
17:00 Belchatow - Lech 0:3
17:00 Almeria - Malaga 2:1
19:00 Barcelona - Valencia 3:1
21:00 Toulouse - Marseille 1:2

Czerep27


piątek
20:00 Jagiellonia - Wisla 1:3
Sobota
13:45 Tottenham - Blackburn 2:1
15:30 Hannover - Frankfurt 1:0
15:30 Bochum - Dortmund 1:3
16:00 Burnley - Wolves 2:0
19:00 PSG - Sochaux 3:1
20:00 Gijon - Ath. Bilbao 1:2
21:00 Lyon - St Etienne 3:1
niedziela
14:30 Willem II - Sparta 1 0
15:00 Udinese - Palermo1 0
15:00 Parma - Atalanta 2 1
17:00 Sunderland - Manchester City 1 3
17:00 Belchatow - Lech1 3
17:00 Almeria - Malaga1 2
19:00 Barcelona - Valencia3 1
21:00 Toulouse - Marseille1 2

Gutek909

piątek
20:00 Jagiellonia - Wisla 1-2
Sobota
13:45 Tottenham - Blackburn 2-0
15:30 Hannover - Frankfurt 1-2
15:30 Bochum - Dortmund 1-2
16:00 Burnley - Wolves 1-0
19:00 PSG - Sochaux 2-0
20:00 Gijon - Ath. Bilbao 1-2
21:00 Lyon - St Etienne 2-0
niedziela
14:30 Willem II - Sparta 1-0
15:00 Udinese - Palermo 2-1
15:00 Parma - Atalanta 0-1
17:00 Sunderland - Manchester City 1-3
17:00 Belchatow - Lech 1-3
17:00 Almeria - Malaga 2-1
19:00 Barcelona - Valencia 2-2
21:00 Toulouse - Marseille 1-2

99DjWIERTLO99

piątek
20:00 Jagiellonia - Wisla 1-2
Sobota
13:45 Tottenham - Blackburn 2-0
15:30 Hannover - Frankfurt 2-1
15:30 Bochum - Dortmund 1-2
16:00 Burnley - Wolves 1-0
19:00 PSG - Sochaux 1-0
20:00 Gijon - Ath. Bilbao 1-2
21:00 Lyon - St Etienne 2-0
niedziela
14:30 Willem II - Sparta 2-1
15:00 Udinese - Palermo 1-1
15:00 Parma - Atalanta 1-0
17:00 Sunderland - Manchester City 0-1
17:00 Belchatow - Lech 1-2
17:00 Almeria - Malaga 2-1
19:00 Barcelona - Valencia 2-1
21:00 Toulouse - Marseille 1-2

wodzu2377

piątek
20:00 Jagiellonia - Wisla 1:3
Sobota
13:45 Tottenham - Blackburn 2:1
15:30 Hannover - Frankfurt 3:0
15:30 Bochum - Dortmund 1:2
16:00 Burnley - Wolves 1:2
19:00 PSG - Sochaux 1:1
20:00 Gijon - Ath. Bilbao 1:1
21:00 Lyon - St Etienne 3:1
niedziela
14:30 Willem II - Sparta 0:1
15:00 Udinese - Palermo 2:1
15:00 Parma - Atalanta 1:0
17:00 Sunderland - Manchester City 1:2
17:00 Belchatow - Lech 1:3
17:00 Almeria - Malaga 2:1
19:00 Barcelona - Valencia 2:1
21:00 Toulouse - Marseille 1:2
...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  12 marca 2010
Grupa C

egze

piątek
20:00 Jagiellonia - Wisla 1-2
Sobota
13:45 Tottenham - Blackburn 2-1
15:30 Hannover - Frankfurt 1-1
15:30 Bochum - Dortmund 1-2
16:00 Burnley - Wolves 1-0
19:00 PSG - Sochaux 1-0
20:00 Gijon - Ath. Bilbao 1-1
21:00 Lyon - St Etienne 2-0
niedziela
14:30 Willem II - Sparta 1-0
15:00 Udinese - Palermo 2-1
15:00 Parma - Atalanta 1-1
17:00 Sunderland - Manchester City 1-2
17:00 Belchatow - Lech 1-2
17:00 Almeria - Malaga 1-1
19:00 Barcelona - Valencia 2-1
21:00 Toulouse - Marseille 1-2

NuTiiiiii

piątek
20:00 Jagiellonia - Wisla 1:2
Sobota
13:45 Tottenham - Blackburn 2:0
15:30 Hannover - Frankfurt 1:2
15:30 Bochum - Dortmund 1:1
16:00 Burnley - Wolves 3:1
19:00 PSG - Sochaux 2:0
20:00 Gijon - Ath. Bilbao 1:0
21:00 Lyon - St Etienne 3:0
niedziela
14:30 Willem II - Sparta 2:1
15:00 Udinese - Palermo 2:1
15:00 Parma - Atalanta 2:0
17:00 Sunderland - Manchester City 1:2
17:00 Belchatow - Lech 2:2
17:00 Almeria - Malaga 2:0
19:00 Barcelona - Valencia 3:1
21:00 Toulouse - Marseille 1:2

Renifer1

piątek
20:00 Jagiellonia - Wisla 1-1
Sobota
13:45 Tottenham - Blackburn 2-0
15:30 Hannover - Frankfurt 1-1
15:30 Bochum - Dortmund 0-1
16:00 Burnley - Wolves 1-1
19:00 PSG - Sochaux 2-1
20:00 Gijon - Ath. Bilbao 1-2
21:00 Lyon-St.Etienne 2:1
niedziela
14:30 Willem II - Sparta 1-2
15:00 Udinese - Palermo 2-0
15:00 Parma - Atalanta 1:1
17:00 Sunderland - Manchester City 0:2
17:00 Belchatow - Lech 1-3
17:00 Almeria - Malaga 1:0
19:00 Barcelona - Valencia 3:1
21:00 Toulouse - Marseille 0-1

JoseMourinho/Jr

piątek
20:00 Jagiellonia - Wisla 1:2
Sobota
13:45 Tottenham - Blackburn 1:1
15:30 Hannover - Frankfurt 2:0
15:30 Bochum - Dortmund 2:2
16:00 Burnley - Wolves 1:0
19:00 PSG - Sochaux 1:1
20:00 Gijon - Ath. Bilbao 0:1
21:00 Lyon - St Etienne 2:1
niedziela
14:30 Willem II - Sparta 3:2
15:00 Udinese - Palermo 1:1
15:00 Parma - Atalanta 2:0
17:00 Sunderland - Manchester City 1:2
17:00 Belchatow - Lech 1:1
17:00 Almeria - Malaga 3:1
19:00 Barcelona - Valencia 2:0
21:00 Toulouse - Marseille 0:1

DziQ

piątek
20:00 Jagiellonia - Wisla 1:1
Sobota
13:45 Tottenham - Blackburn 2:0
15:30 Hannover - Frankfurt 1:1
15:30 Bochum - Dortmund 1:2
16:00 Burnley - Wolves 1:0
19:00 PSG - Sochaux 1:1
20:00 Gijon - Ath. Bilbao 1:2
21:00 Lyon - St Etienne 2:0
niedziela
14:30 Willem II - Sparta 1:0
15:00 Udinese - Palermo 2:1
15:00 Parma - Atalanta 2:1
17:00 Sunderland - Manchester City 1:2
17:00 Belchatow - Lech 3:2
17:00 Almeria - Malaga 1:0
19:00 Barcelona - Valencia 2:1
21:00 Toulouse - Marseille 0:1

odwieczna

20:00 Jagiellonia Wisla 0-2
Sobota
13:45 Tottenham Blackburn 2-1
15:30 Hannover Frankfurt 2-2
15:30 Bochum Dortmund 1-2
16:00 Burnley Wolves 2-2
19:00 PSG Sochaux 2-1
20:00 Gijon - Ath. Bilbao 0-3
21:00 Lyon - St Etienne 2-0
niedziela
14:30 Willem II Sparta 1-0
15:00 Udinese Palermo 2-1
15:00 Parma Atalanta 2-1
17:00 Sunderland - Manchester City 0-2
17:00 Belchatow Lech 0-2
17:00 Almeria - Malaga 1-0
19:00 Barcelona Valencia 2-1
21:00 Toulouse Marseille 0-2

Fafelson

piątek
20:00 Jagiellonia - Wisla 0-1
Sobota
13:45 Tottenham - Blackburn 2-1
15:30 Hannover - Frankfurt 1-0
15:30 Bochum - Dortmund 1-1
16:00 Burnley - Wolves 2-0
19:00 PSG - Sochaux 1-0
20:00 Gijon - Ath. Bilbao 2-1
21:00 Lyon - St Etienne 2-0
niedziela
14:30 Willem II - Sparta 2-0
15:00 Udinese - Palermo 1-0
15:00 Parma - Atalanta 1-1
17:00 Sunderland - Manchester City 0-2
17:00 Belchatow - Lech 1-2
17:00 Almeria - Malaga 1-1
19:00 Barcelona - Valencia 2-1
21:00 Toulouse - Marseille 1-2

DarekLosu

piątek
20:00 Jagiellonia - Wisla 2:2
Sobota
13:45 Tottenham - Blackburn 2:0
15:30 Hannover - Frankfurt 1:2
15:30 Bochum - Dortmund 1:2
16:00 Burnley - Wolves 2:1
19:00 PSG - Sochaux 2:1
20:00 Gijon - Ath. Bilbao 1:1
21:00 Lyon - St Etienne 3:1
niedziela
14:30 Willem II - Sparta 1:0
15:00 Udinese - Palermo 1:1
15:00 Parma - Atalanta 2:1
17:00 Sunderland - Manchester City 1:2
17:00 Belchatow - Lech 1:2
17:00 Almeria - Malaga 1:0
19:00 Barcelona - Valencia 3:1
21:00 Toulouse - Marseille 0:2
...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  12 marca 2010
Grupa D

krzychu7818

piątek
20:00 Jagiellonia - Wisla 1-1
Sobota
13:45 Tottenham - Blackburn 2-0
15:30 Hannover - Frankfurt 2-1
15:30 Bochum - Dortmund 1-2
16:00 Burnley - Wolves 2-1
19:00 PSG - Sochaux 1-0
20:00 Gijon - Ath. Bilbao 2-2
21:00 Lyon - St Etienne 2-0
niedziela
14:30 Willem II - Sparta 2-0
15:00 Udinese - Palermo 2-2
15:00 Parma - Atalanta 1-0
17:00 Sunderland - Manchester City 1-3
17:00 Belchatow - Lech 0-0
17:00 Almeria - Malaga 1-1
19:00 Barcelona - Valencia 2-1
21:00 Toulouse - Marseille 1-2

kysio

piątek
20:00 Jagiellonia - Wisla 2:1
Sobota
13:45 Tottenham - Blackburn 2:1
15:30 Hannover - Frankfurt 2:0
15:30 Bochum - Dortmund 1:2
16:00 Burnley - Wolves 1:1
19:00 PSG - Sochaux 2:0
20:00 Gijon - Ath. Bilbao 0:3
21:00 Lyon - St Etienne 2:1
niedziela
14:30 Willem II - Sparta 1:2
15:00 Udinese - Palermo 1:2
15:00 Parma - Atalanta 1:0
17:00 Sunderland - Manchester City 1:2
17:00 Belchatow - Lech 1:2
17:00 Almeria - Malaga 0:2
19:00 Barcelona - Valencia 2:1
21:00 Toulouse - Marseille 0:2

LeonGrande

piątek
20:00 Jagiellonia - Wisla 1:1
Sobota
13:45 Tottenham - Blackburn 2:1
15:30 Hannover - Frankfurt 1:1
15:30 Bochum - Dortmund 0:1
16:00 Burnley - Wolves 1:1
19:00 PSG - Sochaux 2:1
20:00 Gijon - Ath. Bilbao 2:1
21:00 Lyon - St Etienne 1:0
niedziela
14:30 Willem II - Sparta 2:1
15:00 Udinese - Palermo 2:1
15:00 Parma - Atalanta 2:1
17:00 Sunderland - Manchester City 1:2
17:00 Belchatow - Lech 1:1
17:00 Almeria - Malaga 2:1
19:00 Barcelona - Valencia 2:0
21:00 Toulouse - Marseille 1:2

Elliott19

PIĄTEK
20:00 JAGIELLONIA BIAŁYSTOK - Wisła Kraków 2:1
SOBOTA
13:45 TOTTENHAM HOTSPUR - Blackburn Rovers 3:1
15:30 Hannover 96 - EINTRACHT FRANKFURT 1:2
15:30 VfL Bochum - BORUSSIA DORTMUND 1:3
16:00 Burnley FC - WOLVERHAMPTON WANDERERS 2:3
19:00 PARIS SAINT GERMAIN - FC Sochaux 2:0
20:00 Sporting Gijon - ATHLETIC BILBAO 2:3
21:00 OLYMPIQUE LYON - AS Saint-Etienne 2:0
NIEDZIELA
14:30 WILLEM II TILBURG - Sparta Rotterdam 2:1
15:00 Udinese Calcio - US PALERMO 1:2
15:00 AC PARMA - Atalanta Bergamo 2:1
17:00 Sunderland AFC - MANCHESTER CITY 1:3
17:00 GKS Bełchatów - LECH POZNAŃ 1:3
17:00 UD ALMERIA - Malaga CF 2:0
19:00 FC BARCELONA - Valencia CF 4:1
21:00 Toulouse FC - Olympique Marsylia 1:1

mlodykulkaxd

piątek
20:00 Jagiellonia - Wisla 0:2
Sobota
13:45 Tottenham - Blackburn 3:1
15:30 Hannover - Frankfurt 0:0
15:30 Bochum - Dortmund 1:2
16:00 Burnley - Wolves 1:1
19:00 PSG - Sochaux 2:1
20:00 Gijon - Ath. Bilbao 0:2
21:00 Lyon - St Etienne 3:1
niedziela
14:30 Willem II - Sparta 2:1
15:00 Udinese - Palermo 0:0
15:00 Parma - Atalanta 1:2
17:00 Sunderland - Manchester City 1:0
17:00 Belchatow - Lech 1:1
17:00 Almeria - Malaga 2:0
19:00 Barcelona - Valencia 3:1
21:00 Toulouse - Marseille 1:3

Akatasz

piątek
20:00 Jagiellonia - Wisla 0:2
Sobota
13:45 Tottenham - Blackburn 1:0
15:30 Hannover - Frankfurt 1:2
15:30 Bochum - Dortmund 2:2
16:00 Burnley - Wolves 1:0
19:00 PSG - Sochaux 2:1
20:00 Gijon - Ath. Bilbao 0:3
21:00 Lyon - St Etienne 3:0
niedziela
14:30 Willem II - Sparta 0:1
15:00 Udinese - Palermo 2:1
15:00 Parma - Atalanta 0:1
17:00 Sunderland - Manchester City 0:2
17:00 Belchatow - Lech 1:3
17:00 Almeria - Malaga 1:1
19:00 Barcelona - Valencia 2:0
21:00 Toulouse - Marseille 1:3

koraspl

piątek
20:00 Jagiellonia - Wisla 1:1
Sobota
13:45 Tottenham - Blackburn 2:0
15:30 Hannover - Frankfurt 1:2
15:30 Bochum - Dortmund 1:1
16:00 Burnley - Wolves 1:1
19:00 PSG - Sochaux 1:0
20:00 Gijon - Ath. Bilbao 1:2
21:00 Lyon - St Etienne 2:0
niedziela
14:30 Willem II - Sparta 1:1
15:00 Udinese - Palermo 2:1
15:00 Parma - Atalanta 3:1
17:00 Sunderland - Manchester City 0:1
17:00 Belchatow - Lech 0:2
17:00 Almeria - Malaga 2:1
19:00 Barcelona - Valencia 3:0
21:00 Toulouse - Marseille 0:1

WueRZet

piątek
20:00 Jagiellonia - Wisla 1:1
Sobota
13:45 Tottenham - Blackburn 2:1
15:30 Hannover - Frankfurt 1:1
15:30 Bochum - Dortmund 1:1
16:00 Burnley - Wolves 0:1
19:00 PSG - Sochaux 1:1
20:00 Gijon - Ath. Bilbao 1:1
21:00 Lyon - St Etienne 2:1
niedziela
14:30 Willem II - Sparta 2:1
15:00 Udinese - Palermo 1:2
15:00 Parma - Atalanta 1:0
17:00 Sunderland - Manchester City 0:2
17:00 Belchatow - Lech 1:2
17:00 Almeria - Malaga 2;1
19:00 Barcelona - Valencia 2:0
21:00 Toulouse - Marseille 1:1

Miwik88

piątek
20:00 Jagiellonia - Wisla 2:1
Sobota
13:45 Tottenham - Blackburn 3:1
15:30 Hannover - Frankfurt 2:1
15:30 Bochum - Dortmund 1:1
16:00 Burnley - Wolves 2:0
19:00 PSG - Sochaux 2:1
20:00 Gijon - Ath. Bilbao 2:2
21:00 Lyon - St Etienne 1:0
niedziela
14:30 Willem II - Sparta
15:00 Udinese - Palermo 2:1
15:00 Parma - Atalanta 1:0
17:00 Sunderland - Manchester City 1:3
17:00 Belchatow - Lech 1:1
17:00 Almeria - Malaga 1:1
19:00 Barcelona - Valencia 3:2
21:00 Toulouse - Marseille 1:2
...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  12 marca 2010

typów z tego co widzę nie oddali

thomas893
kuba92762

...Ignorance is bliss...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  12 marca 2010

Tak czułem, że Wisła skisła ale im zawierzyłem.
No cóż, bez punktu na dziś.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

thomas893
Posty: 10977 (po ~132 znaków)
Reputacja: -11 | BluzgometrTM: 4
thomas893
  12 marca 2010

kurde, przez awarię u mojego dostawcy internetu nie oddałem typów

Nimfek69
Nimfek69
  12 marca 2010

oj Wisla slabo ciekawe czy Skorza poleci po tym meczu

DziQ
DziQ
  13 marca 2010

1 pkt :rock:

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  13 marca 2010

Jeb... Wisłę... A tak całkiem na serio z taką grą Wisła nie ma co szukać w LM czy LE lepiej oddać mistrza Lechowi ;]

egze
egze
  13 marca 2010

Dzień na zero. Dawno mi się to nie zdarzyło.

Freddie2007
Freddie2007
  13 marca 2010

Kiedy losowanie par 1/8 finału?:ziober2:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.