piątek
20:00 Jagiellonia-Wisla
Sobota
13:45 Tottenham-Blackburn
15:30 Hannover-Frankfurt
15:30 Bochum-Dortmund
16:00 Burnley-Wolves
19:00 PSG-Sochaux
20:00 Gijon-Ath. Bilbao
21:00 Lyon-St Etienne
niedziela
14:30 Willem II-Sparta
15:00 Udinese-Palermo
15:00 Parma-Atalanta
17:00 Sunderland-Manchester City
17:00 Belchatow-Lech
17:00 Almeria-Malaga
19:00 Barcelona-Valencia
21:00 Toulouse-Marseille
TYPOWANIE TRWA DO Piątku 12 Marca DO GODZINY 20:00!!!
TYPY ODDAJEMY DO MNIE NA PW
moderatorów proszę o zamknięcie tematu
TYPUJĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE OSOBY Z PONIŻSZEJ LISTY :
kysio, thomas893, Damian1990Dycha, Freddie2007, Radomatu11, gucioreddevil1989, Ichabod, nimfoman69, kuba92762, mus10, RexMundi, 99djwiertlo99, Czerep27, wodzu2377, Carlsb, Gutek909, DarekLosu, egze, JoseMourinho/Jr, odwieczna, Renifer1, Fafelson, NuTiiiiii, DziQ, krzychu7818, Miwik88, mlodykulkaxd, koraspl, LeonGrande, Elliott19, WueRZet, Akatasz, Kovacs, ToTylkoJaSzaraQ
==== - nie oddane typy po raz pierwszy ( ostatnie ostrzeżenie)
Liga Typerów - KOLEJKA 10 strona 1 z 15
oczywiście by było jako tako uczciwie podaje już swoje typy
piątek
20:00 Jagiellonia-Wisla 3:2
Sobota
13:45 Tottenham-Blackburn 2:0
15:30 Hannover-Frankfurt 1:1
15:30 Bochum-Dortmund 1:1
16:00 Burnley-Wolves 2:1
19:00 PSG-Sochaux 2:1
20:00 Gijon-Ath. Bilbao 3:2
21:00 Lyon-St Etienne 4:2
niedziela
14:30 Willem II-Sparta 1:0
15:00 Udinese-Palermo 1:1
15:00 Parma-Atalanta 2:0
17:00 Sunderland-Manchester City 2:2
17:00 Belchatow-Lech 2:2
17:00 Almeria-Malaga2:1
19:00 Barcelona-Valencia 3:1
21:00 Toulouse-Marseille 1:2
piątek
20:00 Jagiellonia - Wisla 1:2
Sobota
13:45 Tottenham - Blackburn 2:1
15:30 Hannover - Frankfurt 1:1
15:30 Bochum - Dortmund 2:2
16:00 Burnley - Wolves 3:1
19:00 PSG - Sochaux 1:1
20:00 Gijon - Ath. Bilbao 0:2
21:00 Lyon - St Etienne 3:1
niedziela
14:30 Willem II - Sparta 1:0
15:00 Udinese - Palermo 2:1
15:00 Parma - Atalanta 1:1
17:00 Sunderland - Manchester City 0:1
17:00 Belchatow - Lech 0:3
17:00 Almeria - Malaga 1:0
19:00 Barcelona - Valencia 3:2
21:00 Toulouse - Marseille 0:2
Damian1990dycha
piątek
20:00 Jagiellonia - Wisla 1-1
Sobota
13:45 Tottenham - Blackburn 2-0
15:30 Hannover - Frankfurt 1-1
15:30 Bochum - Dortmund 0-2
16:00 Burnley - Wolves 0-0
19:00 PSG - Sochaux 3-1
20:00 Gijon - Ath. Bilbao 1-0
21:00 Lyon - St Etienne 2-1
niedziela
14:30 Willem II - Sparta 1-0
15:00 Udinese - Palermo 2-2
15:00 Parma - Atalanta 1-0
17:00 Sunderland - Manchester City 0-2
17:00 Belchatow - Lech 1-2
17:00 Almeria - Malaga 1-1
19:00 Barcelona - Valencia 3-1
21:00 Toulouse - Marseille 1-0
Radomatu11
piątek
20:00 Jagiellonia - Wisla 1:2
Sobota
13:45 Tottenham - Blackburn 2:1
15:30 Hannover - Frankfurt 1:3
15:30 Bochum - Dortmund 1:2
16:00 Burnley - Wolves 2:0
19:00 PSG - Sochaux 1:0
20:00 Gijon - Ath. Bilbao 3:2
21:00 Lyon - St Etienne 1:0
niedziela
14:30 Willem II - Sparta 0:0
15:00 Udinese - Palermo 2:1
15:00 Parma - Atalanta 1:1
17:00 Sunderland - Manchester City 2:1
17:00 Belchatow - Lech 1:2
17:00 Almeria - Malaga 1:0
19:00 Barcelona - Valencia 3:1
21:00 Toulouse - Marseille 0:2
Kovacs
piątek
20:00 Jagiellonia - Wisla 1:2
Sobota
13:45 Tottenham - Blackburn 2:1
15:30 Hannover - Frankfurt 2:1
15:30 Bochum - Dortmund 1:2
16:00 Burnley - Wolves 2:1
19:00 PSG - Sochaux 2:1
20:00 Gijon - Ath. Bilbao 1:2
21:00 Lyon - St Etienne 4:2
niedziela
14:30 Willem II - Sparta 1:0
15:00 Udinese - Palermo 2:1
15:00 Parma - Atalanta 2:1
17:00 Sunderland - Manchester City 1:3
17:00 Belchatow - Lech 2:3
17:00 Almeria - Malaga 2:1
19:00 Barcelona - Valencia 3:1
21:00 Toulouse - Marseille 1:2
gucioreddevil1989
piątek
20:00 Jagiellonia 1-0 Wisla
Sobota
13:45 Tottenham 2-1 Blackburn
15:30 Hannover 0-1 Frankfurt
15:30 Bochum 0-1 Dortmund
16:00 Burnley 1-1 Wolves
19:00 PSG 1-0 Sochaux
20:00 Gijon 0-2 Ath. Bilbao
21:00 Lyon 2-0 St Etienne
niedziela
14:30 Willem II 0-0 Sparta
15:00 Udinese 0-1 Palermo
15:00 Parma 1-0 Atalanta
17:00 Sunderland 1-2 Manchester City
17:00 Belchatow 0-1 Lech
17:00 Almeria 2-1 Malaga
19:00 Barcelona 1-0 Valencia
21:00 Toulouse 0-1 Marseille
ToTylkoJaSzaraQ
piątek
20:00 Jagiellonia - Wisla 1-2
Sobota
13:45 Tottenham - Blackburn 2-0
15:30 Hannover - Frankfurt 1-0
15:30 Bochum - Dortmund 0-2
16:00 Burnley - Wolves 1-0
19:00 PSG - Sochaux 2-1
20:00 Gijon - Ath. Bilbao 0-1
21:00 Lyon - St Etienne 3-1
niedziela
14:30 Willem II - Sparta 2-0
15:00 Udinese - Palermo 1-1
15:00 Parma - Atalanta 2-0
17:00 Sunderland - Manchester City 1-2
17:00 Belchatow - Lech 1-2
17:00 Almeria - Malaga 1-1
19:00 Barcelona - Valencia 3-1
21:00 Toulouse - Marseille0-2
Ichabod
piątek
20:00 Jagiellonia - Wisla 0:1
Sobota
13:45 Tottenham - Blackburn 2:1
15:30 Hannover - Frankfurt 2:2
15:30 Bochum - Dortmund 0:2
16:00 Burnley - Wolves 2:1
19:00 PSG - Sochaux 1:0
20:00 Gijon - Ath. Bilbao 0:1
21:00 Lyon - St Etienne 2:1
niedziela
14:30 Willem II - Sparta 1:1
15:00 Udinese - Palermo 2:1
15:00 Parma - Atalanta 0:0
17:00 Sunderland - Manchester City 1:2
17:00 Belchatow - Lech 0:2
17:00 Almeria - Malaga 1:0
19:00 Barcelona - Valencia 1:1
21:00 Toulouse - Marseille 1:2
Freddie2007
piątek
20:00 Jagiellonia - Wisla 1:2
Sobota
13:45 Tottenham - Blackburn 2:0
15:30 Hannover - Frankfurt 1:1
15:30 Bochum - Dortmund 1:3
16:00 Burnley - Wolves 0:0
19:00 PSG - Sochaux 2:1
20:00 Gijon - Ath. Bilbao 2:2
21:00 Lyon - St Etienne 2:0
niedziela
14:30 Willem II - Sparta 1:1
15:00 Udinese - Palermo 2:1
15:00 Parma - Atalanta 1:0
17:00 Sunderland - Manchester City 1:3
17:00 Belchatow - Lech 2:2
17:00 Almeria - Malaga 0:1
19:00 Barcelona - Valencia 2:1
21:00 Toulouse - Marseille 1:2
mus10
piątek
20:00 Jagiellonia - Wisla 1-1
Sobota
13:45 Tottenham - Blackburn 2-1
15:30 Hannover - Frankfurt 0-2
15:30 Bochum - Dortmund 1-2
16:00 Burnley - Wolves 1-0
19:00 PSG - Sochaux 1-0
20:00 Gijon - Ath. Bilbao 1-2
21:00 Lyon - St Etienne 2-0
niedziela
14:30 Willem II - Sparta 1-1
15:00 Udinese - Palermo 0-0
15:00 Parma - Atalanta 1-0
17:00 Sunderland - Manchester City 0-2
17:00 Belchatow - Lech 1-1
17:00 Almeria - Malaga 1-1
19:00 Barcelona - Valencia 2-1
21:00 Toulouse - Marseille 0-1
Carlsb
piątek
20:00 Jagiellonia - Wisla 2:1
Sobota
13:45 Tottenham - Blackburn 2:0
15:30 Hannover - Frankfurt 1:1
15:30 Bochum - Dortmund 1:2
16:00 Burnley - Wolves 1:1
19:00 PSG - Sochaux 1:0
20:00 Gijon - Ath. Bilbao 1:1
21:00 Lyon - St Etienne 2:1
niedziela
14:30 Willem II - Sparta 1:2
15:00 Udinese - Palermo 1:2
15:00 Parma - Atalanta 2:0
17:00 Sunderland - Manchester City 0:2
17:00 Belchatow - Lech 0:3
17:00 Almeria - Malaga 2:1
19:00 Barcelona - Valencia 3:1
21:00 Toulouse - Marseille 1:2
Czerep27
piątek
20:00 Jagiellonia - Wisla 1:3
Sobota
13:45 Tottenham - Blackburn 2:1
15:30 Hannover - Frankfurt 1:0
15:30 Bochum - Dortmund 1:3
16:00 Burnley - Wolves 2:0
19:00 PSG - Sochaux 3:1
20:00 Gijon - Ath. Bilbao 1:2
21:00 Lyon - St Etienne 3:1
niedziela
14:30 Willem II - Sparta 1 0
15:00 Udinese - Palermo1 0
15:00 Parma - Atalanta 2 1
17:00 Sunderland - Manchester City 1 3
17:00 Belchatow - Lech1 3
17:00 Almeria - Malaga1 2
19:00 Barcelona - Valencia3 1
21:00 Toulouse - Marseille1 2
Gutek909
piątek
20:00 Jagiellonia - Wisla 1-2
Sobota
13:45 Tottenham - Blackburn 2-0
15:30 Hannover - Frankfurt 1-2
15:30 Bochum - Dortmund 1-2
16:00 Burnley - Wolves 1-0
19:00 PSG - Sochaux 2-0
20:00 Gijon - Ath. Bilbao 1-2
21:00 Lyon - St Etienne 2-0
niedziela
14:30 Willem II - Sparta 1-0
15:00 Udinese - Palermo 2-1
15:00 Parma - Atalanta 0-1
17:00 Sunderland - Manchester City 1-3
17:00 Belchatow - Lech 1-3
17:00 Almeria - Malaga 2-1
19:00 Barcelona - Valencia 2-2
21:00 Toulouse - Marseille 1-2
99DjWIERTLO99
piątek
20:00 Jagiellonia - Wisla 1-2
Sobota
13:45 Tottenham - Blackburn 2-0
15:30 Hannover - Frankfurt 2-1
15:30 Bochum - Dortmund 1-2
16:00 Burnley - Wolves 1-0
19:00 PSG - Sochaux 1-0
20:00 Gijon - Ath. Bilbao 1-2
21:00 Lyon - St Etienne 2-0
niedziela
14:30 Willem II - Sparta 2-1
15:00 Udinese - Palermo 1-1
15:00 Parma - Atalanta 1-0
17:00 Sunderland - Manchester City 0-1
17:00 Belchatow - Lech 1-2
17:00 Almeria - Malaga 2-1
19:00 Barcelona - Valencia 2-1
21:00 Toulouse - Marseille 1-2
wodzu2377
piątek
20:00 Jagiellonia - Wisla 1:3
Sobota
13:45 Tottenham - Blackburn 2:1
15:30 Hannover - Frankfurt 3:0
15:30 Bochum - Dortmund 1:2
16:00 Burnley - Wolves 1:2
19:00 PSG - Sochaux 1:1
20:00 Gijon - Ath. Bilbao 1:1
21:00 Lyon - St Etienne 3:1
niedziela
14:30 Willem II - Sparta 0:1
15:00 Udinese - Palermo 2:1
15:00 Parma - Atalanta 1:0
17:00 Sunderland - Manchester City 1:2
17:00 Belchatow - Lech 1:3
17:00 Almeria - Malaga 2:1
19:00 Barcelona - Valencia 2:1
21:00 Toulouse - Marseille 1:2
egze
piątek
20:00 Jagiellonia - Wisla 1-2
Sobota
13:45 Tottenham - Blackburn 2-1
15:30 Hannover - Frankfurt 1-1
15:30 Bochum - Dortmund 1-2
16:00 Burnley - Wolves 1-0
19:00 PSG - Sochaux 1-0
20:00 Gijon - Ath. Bilbao 1-1
21:00 Lyon - St Etienne 2-0
niedziela
14:30 Willem II - Sparta 1-0
15:00 Udinese - Palermo 2-1
15:00 Parma - Atalanta 1-1
17:00 Sunderland - Manchester City 1-2
17:00 Belchatow - Lech 1-2
17:00 Almeria - Malaga 1-1
19:00 Barcelona - Valencia 2-1
21:00 Toulouse - Marseille 1-2
NuTiiiiii
piątek
20:00 Jagiellonia - Wisla 1:2
Sobota
13:45 Tottenham - Blackburn 2:0
15:30 Hannover - Frankfurt 1:2
15:30 Bochum - Dortmund 1:1
16:00 Burnley - Wolves 3:1
19:00 PSG - Sochaux 2:0
20:00 Gijon - Ath. Bilbao 1:0
21:00 Lyon - St Etienne 3:0
niedziela
14:30 Willem II - Sparta 2:1
15:00 Udinese - Palermo 2:1
15:00 Parma - Atalanta 2:0
17:00 Sunderland - Manchester City 1:2
17:00 Belchatow - Lech 2:2
17:00 Almeria - Malaga 2:0
19:00 Barcelona - Valencia 3:1
21:00 Toulouse - Marseille 1:2
Renifer1
piątek
20:00 Jagiellonia - Wisla 1-1
Sobota
13:45 Tottenham - Blackburn 2-0
15:30 Hannover - Frankfurt 1-1
15:30 Bochum - Dortmund 0-1
16:00 Burnley - Wolves 1-1
19:00 PSG - Sochaux 2-1
20:00 Gijon - Ath. Bilbao 1-2
21:00 Lyon-St.Etienne 2:1
niedziela
14:30 Willem II - Sparta 1-2
15:00 Udinese - Palermo 2-0
15:00 Parma - Atalanta 1:1
17:00 Sunderland - Manchester City 0:2
17:00 Belchatow - Lech 1-3
17:00 Almeria - Malaga 1:0
19:00 Barcelona - Valencia 3:1
21:00 Toulouse - Marseille 0-1
JoseMourinho/Jr
piątek
20:00 Jagiellonia - Wisla 1:2
Sobota
13:45 Tottenham - Blackburn 1:1
15:30 Hannover - Frankfurt 2:0
15:30 Bochum - Dortmund 2:2
16:00 Burnley - Wolves 1:0
19:00 PSG - Sochaux 1:1
20:00 Gijon - Ath. Bilbao 0:1
21:00 Lyon - St Etienne 2:1
niedziela
14:30 Willem II - Sparta 3:2
15:00 Udinese - Palermo 1:1
15:00 Parma - Atalanta 2:0
17:00 Sunderland - Manchester City 1:2
17:00 Belchatow - Lech 1:1
17:00 Almeria - Malaga 3:1
19:00 Barcelona - Valencia 2:0
21:00 Toulouse - Marseille 0:1
DziQ
piątek
20:00 Jagiellonia - Wisla 1:1
Sobota
13:45 Tottenham - Blackburn 2:0
15:30 Hannover - Frankfurt 1:1
15:30 Bochum - Dortmund 1:2
16:00 Burnley - Wolves 1:0
19:00 PSG - Sochaux 1:1
20:00 Gijon - Ath. Bilbao 1:2
21:00 Lyon - St Etienne 2:0
niedziela
14:30 Willem II - Sparta 1:0
15:00 Udinese - Palermo 2:1
15:00 Parma - Atalanta 2:1
17:00 Sunderland - Manchester City 1:2
17:00 Belchatow - Lech 3:2
17:00 Almeria - Malaga 1:0
19:00 Barcelona - Valencia 2:1
21:00 Toulouse - Marseille 0:1
odwieczna
20:00 Jagiellonia Wisla 0-2
Sobota
13:45 Tottenham Blackburn 2-1
15:30 Hannover Frankfurt 2-2
15:30 Bochum Dortmund 1-2
16:00 Burnley Wolves 2-2
19:00 PSG Sochaux 2-1
20:00 Gijon - Ath. Bilbao 0-3
21:00 Lyon - St Etienne 2-0
niedziela
14:30 Willem II Sparta 1-0
15:00 Udinese Palermo 2-1
15:00 Parma Atalanta 2-1
17:00 Sunderland - Manchester City 0-2
17:00 Belchatow Lech 0-2
17:00 Almeria - Malaga 1-0
19:00 Barcelona Valencia 2-1
21:00 Toulouse Marseille 0-2
Fafelson
piątek
20:00 Jagiellonia - Wisla 0-1
Sobota
13:45 Tottenham - Blackburn 2-1
15:30 Hannover - Frankfurt 1-0
15:30 Bochum - Dortmund 1-1
16:00 Burnley - Wolves 2-0
19:00 PSG - Sochaux 1-0
20:00 Gijon - Ath. Bilbao 2-1
21:00 Lyon - St Etienne 2-0
niedziela
14:30 Willem II - Sparta 2-0
15:00 Udinese - Palermo 1-0
15:00 Parma - Atalanta 1-1
17:00 Sunderland - Manchester City 0-2
17:00 Belchatow - Lech 1-2
17:00 Almeria - Malaga 1-1
19:00 Barcelona - Valencia 2-1
21:00 Toulouse - Marseille 1-2
DarekLosu
piątek
20:00 Jagiellonia - Wisla 2:2
Sobota
13:45 Tottenham - Blackburn 2:0
15:30 Hannover - Frankfurt 1:2
15:30 Bochum - Dortmund 1:2
16:00 Burnley - Wolves 2:1
19:00 PSG - Sochaux 2:1
20:00 Gijon - Ath. Bilbao 1:1
21:00 Lyon - St Etienne 3:1
niedziela
14:30 Willem II - Sparta 1:0
15:00 Udinese - Palermo 1:1
15:00 Parma - Atalanta 2:1
17:00 Sunderland - Manchester City 1:2
17:00 Belchatow - Lech 1:2
17:00 Almeria - Malaga 1:0
19:00 Barcelona - Valencia 3:1
21:00 Toulouse - Marseille 0:2
krzychu7818
piątek
20:00 Jagiellonia - Wisla 1-1
Sobota
13:45 Tottenham - Blackburn 2-0
15:30 Hannover - Frankfurt 2-1
15:30 Bochum - Dortmund 1-2
16:00 Burnley - Wolves 2-1
19:00 PSG - Sochaux 1-0
20:00 Gijon - Ath. Bilbao 2-2
21:00 Lyon - St Etienne 2-0
niedziela
14:30 Willem II - Sparta 2-0
15:00 Udinese - Palermo 2-2
15:00 Parma - Atalanta 1-0
17:00 Sunderland - Manchester City 1-3
17:00 Belchatow - Lech 0-0
17:00 Almeria - Malaga 1-1
19:00 Barcelona - Valencia 2-1
21:00 Toulouse - Marseille 1-2
kysio
piątek
20:00 Jagiellonia - Wisla 2:1
Sobota
13:45 Tottenham - Blackburn 2:1
15:30 Hannover - Frankfurt 2:0
15:30 Bochum - Dortmund 1:2
16:00 Burnley - Wolves 1:1
19:00 PSG - Sochaux 2:0
20:00 Gijon - Ath. Bilbao 0:3
21:00 Lyon - St Etienne 2:1
niedziela
14:30 Willem II - Sparta 1:2
15:00 Udinese - Palermo 1:2
15:00 Parma - Atalanta 1:0
17:00 Sunderland - Manchester City 1:2
17:00 Belchatow - Lech 1:2
17:00 Almeria - Malaga 0:2
19:00 Barcelona - Valencia 2:1
21:00 Toulouse - Marseille 0:2
LeonGrande
piątek
20:00 Jagiellonia - Wisla 1:1
Sobota
13:45 Tottenham - Blackburn 2:1
15:30 Hannover - Frankfurt 1:1
15:30 Bochum - Dortmund 0:1
16:00 Burnley - Wolves 1:1
19:00 PSG - Sochaux 2:1
20:00 Gijon - Ath. Bilbao 2:1
21:00 Lyon - St Etienne 1:0
niedziela
14:30 Willem II - Sparta 2:1
15:00 Udinese - Palermo 2:1
15:00 Parma - Atalanta 2:1
17:00 Sunderland - Manchester City 1:2
17:00 Belchatow - Lech 1:1
17:00 Almeria - Malaga 2:1
19:00 Barcelona - Valencia 2:0
21:00 Toulouse - Marseille 1:2
Elliott19
PIĄTEK
20:00 JAGIELLONIA BIAŁYSTOK - Wisła Kraków 2:1
SOBOTA
13:45 TOTTENHAM HOTSPUR - Blackburn Rovers 3:1
15:30 Hannover 96 - EINTRACHT FRANKFURT 1:2
15:30 VfL Bochum - BORUSSIA DORTMUND 1:3
16:00 Burnley FC - WOLVERHAMPTON WANDERERS 2:3
19:00 PARIS SAINT GERMAIN - FC Sochaux 2:0
20:00 Sporting Gijon - ATHLETIC BILBAO 2:3
21:00 OLYMPIQUE LYON - AS Saint-Etienne 2:0
NIEDZIELA
14:30 WILLEM II TILBURG - Sparta Rotterdam 2:1
15:00 Udinese Calcio - US PALERMO 1:2
15:00 AC PARMA - Atalanta Bergamo 2:1
17:00 Sunderland AFC - MANCHESTER CITY 1:3
17:00 GKS Bełchatów - LECH POZNAŃ 1:3
17:00 UD ALMERIA - Malaga CF 2:0
19:00 FC BARCELONA - Valencia CF 4:1
21:00 Toulouse FC - Olympique Marsylia 1:1
mlodykulkaxd
piątek
20:00 Jagiellonia - Wisla 0:2
Sobota
13:45 Tottenham - Blackburn 3:1
15:30 Hannover - Frankfurt 0:0
15:30 Bochum - Dortmund 1:2
16:00 Burnley - Wolves 1:1
19:00 PSG - Sochaux 2:1
20:00 Gijon - Ath. Bilbao 0:2
21:00 Lyon - St Etienne 3:1
niedziela
14:30 Willem II - Sparta 2:1
15:00 Udinese - Palermo 0:0
15:00 Parma - Atalanta 1:2
17:00 Sunderland - Manchester City 1:0
17:00 Belchatow - Lech 1:1
17:00 Almeria - Malaga 2:0
19:00 Barcelona - Valencia 3:1
21:00 Toulouse - Marseille 1:3
Akatasz
piątek
20:00 Jagiellonia - Wisla 0:2
Sobota
13:45 Tottenham - Blackburn 1:0
15:30 Hannover - Frankfurt 1:2
15:30 Bochum - Dortmund 2:2
16:00 Burnley - Wolves 1:0
19:00 PSG - Sochaux 2:1
20:00 Gijon - Ath. Bilbao 0:3
21:00 Lyon - St Etienne 3:0
niedziela
14:30 Willem II - Sparta 0:1
15:00 Udinese - Palermo 2:1
15:00 Parma - Atalanta 0:1
17:00 Sunderland - Manchester City 0:2
17:00 Belchatow - Lech 1:3
17:00 Almeria - Malaga 1:1
19:00 Barcelona - Valencia 2:0
21:00 Toulouse - Marseille 1:3
koraspl
piątek
20:00 Jagiellonia - Wisla 1:1
Sobota
13:45 Tottenham - Blackburn 2:0
15:30 Hannover - Frankfurt 1:2
15:30 Bochum - Dortmund 1:1
16:00 Burnley - Wolves 1:1
19:00 PSG - Sochaux 1:0
20:00 Gijon - Ath. Bilbao 1:2
21:00 Lyon - St Etienne 2:0
niedziela
14:30 Willem II - Sparta 1:1
15:00 Udinese - Palermo 2:1
15:00 Parma - Atalanta 3:1
17:00 Sunderland - Manchester City 0:1
17:00 Belchatow - Lech 0:2
17:00 Almeria - Malaga 2:1
19:00 Barcelona - Valencia 3:0
21:00 Toulouse - Marseille 0:1
WueRZet
piątek
20:00 Jagiellonia - Wisla 1:1
Sobota
13:45 Tottenham - Blackburn 2:1
15:30 Hannover - Frankfurt 1:1
15:30 Bochum - Dortmund 1:1
16:00 Burnley - Wolves 0:1
19:00 PSG - Sochaux 1:1
20:00 Gijon - Ath. Bilbao 1:1
21:00 Lyon - St Etienne 2:1
niedziela
14:30 Willem II - Sparta 2:1
15:00 Udinese - Palermo 1:2
15:00 Parma - Atalanta 1:0
17:00 Sunderland - Manchester City 0:2
17:00 Belchatow - Lech 1:2
17:00 Almeria - Malaga 2;1
19:00 Barcelona - Valencia 2:0
21:00 Toulouse - Marseille 1:1
Miwik88
piątek
20:00 Jagiellonia - Wisla 2:1
Sobota
13:45 Tottenham - Blackburn 3:1
15:30 Hannover - Frankfurt 2:1
15:30 Bochum - Dortmund 1:1
16:00 Burnley - Wolves 2:0
19:00 PSG - Sochaux 2:1
20:00 Gijon - Ath. Bilbao 2:2
21:00 Lyon - St Etienne 1:0
niedziela
14:30 Willem II - Sparta
15:00 Udinese - Palermo 2:1
15:00 Parma - Atalanta 1:0
17:00 Sunderland - Manchester City 1:3
17:00 Belchatow - Lech 1:1
17:00 Almeria - Malaga 1:1
19:00 Barcelona - Valencia 3:2
21:00 Toulouse - Marseille 1:2
Tak czułem, że Wisła skisła ale im zawierzyłem.
No cóż, bez punktu na dziś.
Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek