WueRZet
WueRZet
  4 marca 2010 (pierwszy post)

W piątek, 5 marca, zostaną rozegrane pierwsze spotkania naszej rodzimej Ekstraklasy.

Terminarz :

05.03.2010 17:45 Korona Kielce - Polonia Bytom
05.03.2010 20:00 Wisła Kraków - Arka Gdynia

06.03.2010 14:45 Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok
06.03.2010 16:15 Lech Poznań - Cracovia Kraków
06.03.2010 17:00 Lechia Gdańsk - Polonia Warszawa
06.03.2010 19:15 Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin

07.03.2010 14:15 Legia Warszawa - Odra Wodzisław
07.03.2010 14:45 Piast Gliwice - GKS Bełchatów

Q. Hit kolejki ?
Q. Najnudniejszy mecz ?
Q. Potencjalna niespodzianka ?
Q. Ktoś z czołowej 4 straci punkty ?

Jak dla mnie wydarzeniem kolejki jest oczywiście powrót do domu Kolejorza :)

Miwik88
Posty: 140 (po ~222 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 2
Miwik88
  7 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Uszczypliwie dodam, że te marzenia są całkowicie realne (Lech w zeszłej edycji PUEFA)

Marzenia dotyczą wygrania lub namieszania a Lech nic nie osiągnął,sukcesy ostatnie? udział Widzewa i Legii w Lidze mistrzów ale to dawno dawno.....
Carlsb
Carlsb
  7 marca 2010
Miwik88
Miwik88: Iti skoro wy niechcecie odejść to chociaż Urbana wywalcie,od dwóch lat nic nie gracie! iti won!


dlatego żałuję, że mecz z Cracovią zamazał trochę nędzny obraz Legii ;/

dzień w którym odejdzie ITI z Legii będę świętował niczym zdobycie mistrza albo Ligi Mistrzów ... i myślę że nie tylko ja ...

Konto usunięte
Konto usunięte: Wiesz co Miwik, skończ takie bzdury gadać.


dlaczego bzdury ? ma rację .. niestety .. skoro mistrz Polski od paru lat się kompromituje i nie potrafi awansować do Ligi Mistrzów , ba nie potrafi awansować do wiosennej edycji pucharu uefa to chyba coś jest na rzeczy ..

Konto usunięte
Konto usunięte: Lech gra świetnie i w dodatku planuje wzmocnienia przed walką o LM :)


Lech zawsze miał świetny początek .. jeżeli nie osłabnie pod koniec sezonu (jak rok temu) to kto wie, może być mistrzem ... a wzmocnienia ? hmm pożyjemy zobaczymy .. póki co to wzmacniania się wschód, czyli Rosja i Ukraina...

Konto usunięte
Konto usunięte: Jasiu U. znowu wystrzelił z grubej rury Jak zwykle. Źli i niedobrzy kibice wszystkiemu winni


taaa , kolejna cudowna wypowiedź Urbana ... jak zawsze wina kibiców .. szkoda, że nie zauważył że ITI wywaliło z trybun ludzi, którzy dopingowali przez 90 min bez względu na wynik ... ludzie którzy robili atmosferę .. ich wywalili.. zostawili pikników ... dzisiaj ci grzeczni i piknikowi kibice dali im popalić .. od 60-tej minuty jechali równo z piłkarzykami i ITI ... a przecież kibole zostali wyrzuceni ...

co do ogólnej dyskusji ... kiedyś o majstra walczyły Wisła i Legia .. teraz dołączył Lech i coś tam troszeczkę próbował Ruch .. myślicie że liga się wyrównała ? owszem.. ale nie dzięki postępowi drużyn, lecz dzięki obniżeniu poziomu przez Wisłę i Legię ... chociaż Lech ładnie gra.. to prawda ... tylko łapią zadyszkę pod koniec sezonu.. zobaczymy jak w tym ...

co do Legii - serce się kraje, jak człowiek widzi co prezentują te pseudokopacze .. no ale w aktualnej sytuacji kibicowskiej na Legii.. im gorzej tym lepiej ... czyli im gorsze wyniki, tym lepiej dla kibiców ... niestety.. złe czasy, złe...
WueRZet
WueRZet
  7 marca 2010
Miwik88
Miwik88: Marzenia dotyczą wygrania lub namieszania a Lech nic nie osiągnął,sukcesy ostatnie? udział Widzewa i Legii w Lidze mistrzów ale to dawno dawno.....

Ale nie przesadzajmy. Oceniajmy sukces w ramach czasowych w jakich żyjemy.
Sukcesy Legii czy Widzewa są oczywiście duże. Ale to już odległa przeszłość. 15 lat w piłce to kupa czasu. To co kiedyś wydawało się być normą teraz dla nas jest sukcesem. Niestety.
To tak jakby się chwalić się, że jesteśmy militarną potęgą, bo pod Grunwaldem daliśmy łupnia Europie :ninja:
WueRZet
WueRZet
  7 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: od 60-tej minuty jechali równo z piłkarzykami i ITI ... a przecież kibole zostali wyrzuceni ...

Jak usłyszałem pod koniec meczu "Łubu-dubu..." to zjechałem :crylol:
Carlsb
Carlsb
  7 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak usłyszałem pod koniec meczu "Łubu-dubu..." to zjechałem


a już niedługo stadion na 30 tys :D i ceny fajne :D nie wiem kim oni zapełnią ten stadion :D
WueRZet
WueRZet
  7 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a już niedługo stadion na 30 tys :D i ceny fajne :D nie wiem kim oni zapełnią ten stadion :D

Chinolami :ssh:
Po to wirtualnie jest ten Dong, czy jak mu tam :D
Carlsb
Carlsb
  7 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Chinolami Po to wirtualnie jest ten Dong, czy jak mu tam :D


ale on jest za słaby wg Urbana :crylol:

przegrywa rywalizację z super snajperem Grzelakiem :D

a Dong fajną bramkę potrafi strzelić:

http://www.youtube.com/watch?v=QnNqjPzg8k8&feature=related
Miwik88
Posty: 140 (po ~222 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 2
Miwik88
  7 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale nie przesadzajmy. Oceniajmy sukces w ramach czasowych w jakich żyjemy. Sukcesy Legii czy Widzewa są oczywiście duże. Ale to już odległa przeszłość. 15 lat w piłce to kupa czasu. To co kiedyś wydawało się być normą teraz dla nas jest sukcesem. Niestety.

Sukcesy?ich niema,sukcesem nazwałbym to że EURO robimy. Wiesz jak oglądam lige angielską czy hiszpańską to myśle oni mają zaj...ebiście i im zazdroszcze a jak naszą lige oglądam to nawet nie jest ciekawa do oglądania,bo większośc meczów to kopanina:(

Konto usunięte
Konto usunięte: a już niedługo stadion na 30 tys :D i ceny fajne :D nie wiem kim oni zapełnią ten stadion :D

chińczykami........

"ŻYLETA nigdy nie zginie,nigdy nie zginie........"
DziQ
DziQ
  7 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: co do Legii - serce się kraje, jak człowiek widzi co prezentują te pseudokopacze .. no ale w aktualnej sytuacji kibicowskiej na Legii.. im gorzej tym lepiej ... czyli im gorsze wyniki, tym lepiej dla kibiców ... niestety.. złe czasy, złe...


szkoda ze to za naszych czasów.... ja już po meczu z Ruchem nie uczęszczam bo szkoda kasy lepiej matce kupić czekoladę
Carlsb
Carlsb
  7 marca 2010
DziQ
DziQ: szkoda ze to za naszych czasów.... ja już po meczu z Ruchem nie uczęszczam bo szkoda kasy lepiej matce kupić czekoladę


ja od pożegnania Żylety byłem raz ... na meczu z Lechem wygranym 2:0 ..z Kołtoniem w kolejce do wejścia na stadion stałem ... niziutki chłopaczyna jak nie wiem :) myślałem że jest wyższy ...

ja planuję pojawić się dopiero na inauguracji nowego stadionu..jak chyba większość ...
DziQ
DziQ
  7 marca 2010

Ja myślę aby pójść jak otworzą nawet te 3 trybuny, zobaczy jak to będzie wyglądać :)

Carlsb
Carlsb
  7 marca 2010
DziQ
DziQ: Ja myślę aby pójść jak otworzą nawet te 3 trybuny,


hehe ja też :)

w poprzednim nieprecyzyjnie się wyraziłem :P chodziło mi o te 3 trybuny:)
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  7 marca 2010

Niech Walter wie czym jest LEgia bez kibicow. Dawniej nawet jak grala slabiej czy miala klopoty finansowe to i tak grajac u siebie każdy rywal trząsł gaciami jak stanoł przed zyletą. Od paru lat nie ma tam atmosfery i Legia to nie Legia. To byly czasy jak Wisla i Legia moze istnialy tylko te dwa kluby ale rywalizacja byla kapitalnaa a kiibice Legii dodawali kolorytu lidze. I jak wczesniej bylo napisane to nie liga sie wyrównala ale Wisla i Legia w porownaniu do paru lat wstecz upadły. Przeciez gdyby dzisiaj grala ta Wisla z Zurawskim,Kosowskim,Frankiem,Uche i Szymkowiakiem to juz byla by mistrzem. Legia z czasow np. Okuki rowniez bylaby w czubie za WIsla ale daleko przed resztą.

Donald WHO YOU?

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  7 marca 2010

O tym jakich np. WIsla miala na tamten czas pilkarzy odstajacym poziomem od reszty swiadczy to, ze Frankowski jeszce dzisiaj bedac piłarskim staruszkiem wyyglada na tle innych jak profesor i potrafi sam sobie byc sterem,żeglarzem i okrętem strzelając i pieknie asystujac.

Donald WHO YOU?

WueRZet
WueRZet
  7 marca 2010
Predator007TSW
Predator007TSW: ale Wisla i Legia w porownaniu do paru lat wstecz upadły

Z jednej strony napisałbym, że w takim razie należałoby odsunąć ludzi odpowiedzialnych za taki stan rzeczy.

Z drugiej, bardziej naturalnej, ciesze się, że tak jest i mam nadzieję, że tak już pozostanie, a dekada dominacji Wisły, będzie jedynie wspomnieniem niczym lata świetności Górnika.

Predator007TSW
Predator007TSW: O tym jakich np. WIsla miala na tamten czas pilkarzy odstajacym poziomem od reszty swiadczy to, ze Frankowski jeszce dzisiaj bedac piłarskim staruszkiem wyyglada na tle innych jak profesor i potrafi sam sobie byc sterem,żeglarzem i okrętem strzelając i pieknie asystujac.

Frankowski to po prostu kawał znakomitego piłkarza. Nie z samych Frankowskich Wisła była zbudowana, ale trzeba przyznać. Paka to była niesłychanie silna i nie było na nią w Polsce mocnych :tak:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.