WueRZet
WueRZet
  4 marca 2010 (pierwszy post)

W piątek, 5 marca, zostaną rozegrane pierwsze spotkania naszej rodzimej Ekstraklasy.

Terminarz :

05.03.2010 17:45 Korona Kielce - Polonia Bytom
05.03.2010 20:00 Wisła Kraków - Arka Gdynia

06.03.2010 14:45 Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok
06.03.2010 16:15 Lech Poznań - Cracovia Kraków
06.03.2010 17:00 Lechia Gdańsk - Polonia Warszawa
06.03.2010 19:15 Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin

07.03.2010 14:15 Legia Warszawa - Odra Wodzisław
07.03.2010 14:45 Piast Gliwice - GKS Bełchatów

Q. Hit kolejki ?
Q. Najnudniejszy mecz ?
Q. Potencjalna niespodzianka ?
Q. Ktoś z czołowej 4 straci punkty ?

Jak dla mnie wydarzeniem kolejki jest oczywiście powrót do domu Kolejorza :)

egze
egze
  6 marca 2010

Czyżby Jagiellonia miała dziś odnieść pierwsze zwycięstwo na wyjeździe w lidze od niepamiętnych czasów :woot: i to gdzie, w twierdzy Wrocław :O

ManUtd1878
ManUtd1878
  6 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Wisła Kraków - Arka Gdynia

Co by tu duzo nie mowic porazka Wisla jest dosc zadziwiajaca... I wydawalo sie ,ze nic im juz nie moze przeszkodzic w zdobyciu mistrzostwa a tu juz po dwoch kolejkach moga spasc na drugie miejsce..

Konto usunięte
Konto usunięte: Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok

Mysle ,ze Jagiellonia spokojnie wygra.. 1:2?

Konto usunięte
Konto usunięte: Lech Poznań - Cracovia Kraków

mam nadzieje ,ze Kolejorz wygra... spodziewam sie wyniku 2:0

Konto usunięte
Konto usunięte: Lechia Gdańsk - Polonia Warszawa

Wygra Polonia... w koncu musza zaczac wygrywac.
1:2

Konto usunięte
Konto usunięte: Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin

Ciezkie spotkanie przed Ruchem Chorzow bo Zaglebie sie wzmocnilo w defensywie.
1:2

Konto usunięte
Konto usunięte: Legia Warszawa - Odra Wodzisław

Legie powinna spokojnie wygrac i wyprzedzic w tabeli Wisle Krakow
3:0

Konto usunięte
Konto usunięte: Piast Gliwice - GKS Bełchatów

Nie mam pojecia... nudne spotkanie sie zapowiada.

Konto usunięte
Konto usunięte: Hit kolejki ?

Chyba pierwszy mecz na swoim stadionie Lecha Poznan.
Konto usunięte
Konto usunięte: 06.03.2010 16:15 Lech Poznań - Cracovia Kraków

Konto usunięte
Konto usunięte: Najnudniejszy mecz ?

Zdecydowanie...
Konto usunięte
Konto usunięte: 07.03.2010 14:45 Piast Gliwice - GKS Bełchatów

Konto usunięte
Konto usunięte: . Potencjalna niespodzianka ?

Chyba... nie... nie mam pojecia

Konto usunięte
Konto usunięte: Ktoś z czołowej 4 straci punkty ?

Moze stracic Ruch Chorzow...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  6 marca 2010
egze
egze: Czyżby Jagiellonia miała dziś odnieść pierwsze zwycięstwo na wyjeździe w lidze od niepamiętnych czasów i to gdzie, w twierdzy Wrocław :O

Chyba w końcu im się to uda. Tym bardziej, że jest 2:0.

Konto usunięte
Konto usunięte: tu juz po dwoch kolejkach moga spasc na drugie miejsce..

I spadną za sprawą Legii.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Carlsb
Carlsb
  6 marca 2010
egze
egze: zyżby Jagiellonia miała dziś odnieść pierwsze zwycięstwo na wyjeździe w lidze od niepamiętnych czasów i to gdzie, w twierdzy Wrocław :O


już 2:0 dla Jagii ... ach ta nasza liga :)
Carlsb
Carlsb
  6 marca 2010

no i znowu nie ma edycji postów ... cudowne FP i FT ... wolą wprowadzić super hiper teściki kto jakim jest krejzolem..

dobra do rzeczy :

Jagiellonia - wygrana na wyjeździe od niepamiętnych czasów ..

Lech po 20 min przegrywa u siebie Cracovią 0:1.. o już jednak 1:1 ... a chciałem napisać, że szykuje się kolejna niespodzianka ..

egze
egze
  6 marca 2010

No w Białymstoku pewnie się bardzo cieszą. Cracovia kolejna przegrana, ale to co najgorsze w tej rundzie już raczej za nimi. Polonia tylko zremisowała z Lechią. Bakero powoli może czuć się zagrożony.

thomas893
thomas893
  6 marca 2010

jakby tak Legia jutro straciła punkty, to by była bardzo dobra kolejka :ziober2:

egze
egze
  6 marca 2010

Suvorov, Kriwiec i Laizans udowodnili dzisiaj, że były to dobre transfery ich klubów. Szczególnie do gustu przypadła mi piękna bramka Suvorova. Ten zawodnik w zaledwie dwóch meczach (przegranych) wniósł bardzo wiele do ligi.
Równie piękną, a może nawet piękniejszą bramkę strzelił Remigiusz Jezierski, który dobił swój były klub Śląsk. Zresztą pierwszą, także bardzo ładną, bramkę zdobył inny były piłkarz Śląska Jarosław Lato.
Cabaj po raz kolejny w karierze puścił "Cabaja". Strzał Sławomira Peszko raczej był podaniem. Jeśli nie, to naprawdę ładnie przymierzył.
Akcja Lecha na 1-1 wydaje się być do tej pory akcją kolejki.
Pavol Stano, który trafił do Korony jako wzmocnienie linii obrony okazuje się być najlepszym strzelcem zespołu. Do spółki z Edim zapewnili Koronie 6 punktów w pierwszych dwóch spotkaniach.

Ruch po pierwszej połowie tylko bezbramkowo remisuje z Zagłębiem Lubin. Czyżby moje przewidywania jakoby drużyna miedziowych miała zostać okrzyknięta mianem rycerzów wiosny miały się sprawdzić? Zobaczymy.

egze
egze
  6 marca 2010

No i Zagłębie wywozi z Chorzowa trzy punkty. Jeśli ktoś w Ruchu do tej pory marzył jeszcze o włączeniu się do walki o mistrzostwo, to chyba teraz jego marzenia zostały rozwiane.

Iljan Micanski wreszcie przypomniał sobie jak się strzela bramki. Ta wiosna będzie jego.

WueRZet
WueRZet
  6 marca 2010

Mimo wszystko ładny mecz w Poznaniu. Kilka ciekawych akcji, które ciężko było przeprowadzać na tym kartoflisku. To była moja pierwsza wizyta na placu budowy (stadion) od wielu miesięcy i muszę powiedzieć, że coraz ciekawiej to wygląda.
Jutro jak nigdy trzymam kciuki za Odrę, bo, jak mawia Maciej Skorża, liga powinna być ciekawsza ;)

WueRZet
WueRZet
  6 marca 2010
egze
egze: Ta wiosna będzie jego.

Szczerze wątpię :D

Jaga wygrała na wyjeździe :szok: Koniec świata !
ManUtd1878
ManUtd1878
  6 marca 2010

Bardzo ladny mecz w Poznaniu :tak: i zasluzone zwyciestwo Lecha 3:1 po bardzo ladnej grze w pierwszej polowie i dobrej w drugiej odslonie spotkania. Mnie to spotkanie nawet sie bardziej podobalo od meczu Manchesteru United-Wolwerhampton :D
Cieszy mnie takze zwyciestwo Zaglebia Lubin ,ktore wygralo z Ruchem Chorzow w bardzo extremalnych warunkach :ziober2:
P.S.Real dostaje bencki od Sevilli juz 0:2 :pavarotti:

egze
egze
  6 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Mnie to spotkanie nawet sie bardziej podobalo od meczu Manchesteru United-Wolwerhampton :D


czymże jest Manchester bez Rooneya :ninja:
Nimfek69
Nimfek69
  7 marca 2010

piekny mecz w Poznaniu i Wroclawiu
wiecej sie dzieje niz w poprzedniej nudnej kolejce

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  7 marca 2010

Esz tam mecz Ruchu nie powinien się odbyć mogli sobie kibice bałwany lepić:ziober2:
Bramki w Poznaniu, Wrocławiu to normalnie stadiony świata:>

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.