egze
egze
  3 marca 2010 (pierwszy post)

No ten tego, nasza reprezentacja w dość dziwnych strojach ma dziś podejmować ekipę Bułgarów.



Wasze przewidywania na ten mecz, opinie na temat naszej ukochanej reprezentacji i komentarze przed i pomeczowe mile widziane.
tibauld
tibauld
  3 marca 2010

Wynik bardzo szczęśliwy, bo to dzięki wielkim szczęściu wygrywamy ten mecz. Mogło być równie dobrze 2:2. Niepokoi dalej taka obrona, Kowalczyk na prawej nie radził sobie wcale, Żewłakow też już nie ten, co kiedyś. Za to w pomocy mamy potencjał. I nie ma tu kogo wyróżniać, bo każdy zagrał dobry mecz. Cieszy dobra gra Kuby Błaszczykowskiego i strzelona bramka, zachował się jak prawdziwy ofensywny piłkarz. Smuda powinien zawsze ustawiać blisko duet Błaszczykowski & Lewandowski, to może być gwarancją sukcesu akcji ofensywnych. :mrgreen:

Cieszy mnie gra pressingiem, to dzięki niemu najczęściej występują błędy i tego trzeba się trzymać ;D

Grajmy tymi strojami, są zwycięskie, mają 100 % wygrywalność :rock:
:rotfl:

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  3 marca 2010
egze
egze: to standard, zgodzili się grać tylko i wyłącznie w Warszawie, bo zawodnicy ich drużyny zaraz odlatują do swoich klubów.

Wiem ze jak ostatnio ogladalem Cafe Futbol, to Kołtoń i Borek to wysmiali :ziober2:
ze sobie życza gdzie grać... ze to nie do pomyslenia:ninja:

egze
egze: nasi przyzwoicie,


Zaskakujaco nie było żenady, a jakis blysk w grze.
egze
egze
  3 marca 2010
LeonGrande
LeonGrande: Wiem ze jak ostatnio ogladalem Cafe Futbol, to Kołtoń i Borek to wysmiali ze sobie życza gdzie grać... ze to nie do pomyslenia


wyobraź sobie odwrotną sytuację, Polacy pojechali grać do RPA, nie żądali porządnego stadionu to dostali treningowy.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  3 marca 2010
egze
egze: wyobraź sobie odwrotną sytuację, Polacy pojechali grać do RPA, nie żądali porządnego stadionu to dostali treningowy.

Stadion Polonii to taki trenigowy jakby nie bylo :mrgreen:

Swoja droga troche dziwie sie Bulgarom, bo wiekszosc z nich gra w renomowanych klubach a gra na takiej murawie nie jest zbyt bezpieczna, w sensie jest kontuzjogenna...bo o przyjemnosci to juz w ogole nie wspomne.
egze
egze
  3 marca 2010
LeonGrande
LeonGrande: Stadion Polonii to taki trenigowy jakby nie bylo


to już nie wina Bułgarów, że nie mamy w stolicy porządnego stadionu.

LeonGrande
LeonGrande: Swoja droga troche dziwie sie Bulgarom, bo wiekszosc z nich gra w renomowanych klubach a gra na takiej murawie nie jest zbyt bezpieczna, w sensie jest kontuzjogenna...bo o przyjemnosci to juz w ogole nie wspomne.


gdyby nie to, że grali w Warszawie, pewnie nie mogliby skorzystać z usług np. Berbatova czy Petrova, którzy zaraz wracają do swoich klubów. Gra była warta świeczki.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  3 marca 2010

Oglądałem tak z doskoku zza książki więc nie wyrażę swojej opinii co do gry. Ważne, że wygrywamy i morale idą w górę:)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  3 marca 2010
egze
egze: to już nie wina Bułgarów, że nie mamy w stolicy porządnego stadionu.

Pamietamy na Legii w meczu z Rumunią jaka była murawa...

niech na euro takiej nie bedzie:ziober2:

egze
egze: gdyby nie to, że grali w Warszawie, pewnie nie mogliby skorzystać z usług np. Berbatova czy Petrova, którzy zaraz wracają do swoich klubów. Gra była warta świeczki.

I tak im dzis nie pomogli, coz wazne ze wygralismy :tak:

NuTiiiiii
NuTiiiiii: morale idą w górę:)

Kij tam z moralami... lepiej zeby ranking poszedl w gore:ziober2:
obecne czytalem dzis rano ze znow spadlismy o 2 pozycje czyli jestesmy na 59 miejscu :lol:
WueRZet
WueRZet
  3 marca 2010
LeonGrande
LeonGrande: pierwsze efekty pracy Smudy ? :)

Byleby tym razem końcowe efekty Nochala były z goła odmienne niż ostatnio to bywało ;)
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  3 marca 2010

Nie było źle, ale meczu z Hiszpanią nadal należ się obawiać... :D

egze
egze
  3 marca 2010
LeonGrande
LeonGrande: Pamietamy na Legii w meczu z Rumunią jaka była murawa... niech na euro takiej nie bedzie


paradoksalnie mogłoby to być naszym dużym atutem. :ziober2:

LeonGrande
LeonGrande: I tak im dzis nie pomogli, coz wazne ze wygralismy


Bułgarzy zagrali bardzo przeciętnie. W sumie to podobał mi się u nich tylko Bojinov, który w drugiej połowie brał na siebie ciężar organizowania gry w ataku. Berbatov, Jankov czy Petrov nie zachwycili.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  3 marca 2010
LeonGrande
LeonGrande: Kij tam z moralami... lepiej zeby ranking poszedl w gore

Do tego potrzeba dobrych wyników.

LeonGrande
LeonGrande: becne czytalem dzis rano ze znow spadlismy o 2 pozycje czyli jestesmy na 59 miejscu

Wygramy z Hiszpanią to wskoczymy do pierwszej 20 :>

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

OncleShu
OncleShu
  3 marca 2010

W sumie to mecz średnio ciekawy, pomijając oczywiście oba gole i kilka (podkreślam - kilka) składnych i szybkich akcji to był to piknik pełną gębą. Pizgawica tylko niestety jak w kieleckim. Kilku piłkarzy pozytywnie mnie zaskoczyło, choć po ogóle spodziewałem się jednak więcej. Na pewno w każdym razie jestem zniesmaczony zachowaniem kolegów zza miedzy. Nie wiem, może to tylko moje zdanie, ale są sprawy których się na meczach reprezentacji po prostu nie porusza

ManUtd1878
ManUtd1878
  4 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Mogło być równie dobrze 2:2.

Moglo byc rownie dobrze 4:2 dla Polski...
Bulgarzy nie wykorzystali swoich szans ,ktore zreszta to my im stworzylismy i przegrali w pelni zasluzenie :ziew:
To byl zdecydowanie najlepszy mecz Reprezentacji Polski pod opieką Franciszka Smudy... kilka ladnych skladnych akcji,duzo walki i skutecznie zniechecili Bulgarow do gry. na pewno dobry mecz rozegral Kuba Blaszczykowski i Robert Lewandowski... wiecej spokoju na pewno by sie przydalo Kowalczykowi i Kuszczakowi.
Wiecej spokoju i pewnosci w obronie i jeszcze duuuzo meczow nam potrzeba :D
egze
egze
  4 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: To byl zdecydowanie najlepszy mecz Reprezentacji Polski pod opieką Franciszka Smudy...


oto akurat nie było zbyt trudno, patrząc ile meczów Polska pod jego wodzą zagrała w podstawowym zestawieniu.
tibauld
tibauld
  4 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Moglo byc rownie dobrze 4:2 dla Polski...

... podliczmy te wszystkie strzały, co poszły daleko w niebo, przecież im tylko z nogi piłka zeszła, jak nic 8:2 :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Wiecej spokoju i pewnosci w obronie i jeszcze duuuzo meczow nam potrzeba :D

mecze tu nic nie dadzą, Kowalczyk pewnego poziomu nie przeskoczy :P
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.