czubusooo
czubusooo
  22 lutego 2010 (pierwszy post)

Rasizm dla tego pojecia stanowcze Nie wszyscy jestesmy ludzmia to nie nasza wina ze urodzilismy sie czarni czy biali czy bog wie wie w jakich kolorach.Antysemityzm ja osobiscie do zydów nic nie mam he he (szkoda ze ich wszystkich w piec nie wsadził)Fanatyzm te pojecie mozna rozumien na kilka sposobów mozna powiedziec ze fanatyzm moze byc dobry i zly Fanatykiem mozemy nazwac kibica który jest na kazdym meczu swojej druzyny i u siebie i na wyjezdzie czy snieg pada czy deszcz zawsze dopinguje i jest za zespolem (L) i lapie frajerów i innych drozyn prawo jest poto zeby je łamac JP na 100 % a melanrz trwa wracam do setny sprawy ,ale fanatykami mozemy nazwac czlonkow sekt i to jest wlasnie te zle pojecie fanatyzmu Nietolerancja hm szkoda ze hitler zapomnial przepusci w piecach pedałow gejow skinow i innych cholerst ale tak ogłonie jestem tolerancyjny he he aha propo czrnych niech siedza lepiej w Afryce u siebie

EnemyOfGod
EnemyOfGod
  22 lutego 2010

a teraz napisz to jeszcze raz, tylko, że tym razem poprawnie językowo.

czubusooo
czubusooo
  22 lutego 2010

aha jeszcze cos jak ja pisze to moja sprawa

czubusooo
czubusooo
  22 lutego 2010

polonista sie znalazl na forum

folkemon
folkemon
  22 lutego 2010

nie umiem tego przeczytać

Konto usunięte
Konto usunięte: ,

hmm, jednak masz na klawiaturze przecinki, pewnie i kropki masz, co?
czubusooo
czubusooo
  22 lutego 2010

mam ale nigdy tego nie uzywam szkoda czasu na przecinki

czubusooo
czubusooo
  22 lutego 2010

kur....... fotka to nie dyktando z polskiego co wy dajecie

WueRZet
WueRZet
  22 lutego 2010

Poszedł stąd.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.