suptom1990
suptom1990
  13 lutego 2010 (pierwszy post)

Miałem kontuzję stawu skokowego - skręcenie 2 stopnia. Moja przerwa w grze trwała aż 65 dni (wszystko przez "lekarzy" w szpitalu). Obecnie gram w stabilizatorze, ale już powoli przyzwyczajam nogę do grania bez.

Po kontuzji jednak straciłem dynamikę, wyskok (przez co nie widzę bloku) ;/
Zacząłem robić taki trening:
http://www.jumpomania.ovh.org/trening.html
W poniedziałek i w czwartek: przysiady, wznoszenie łydek i wypady. Reszty nie robię, kolana bardzo siadają podobno. Po 4 tygodniach różnicy prawie żadnej ;/

Możecie mi coś doradzić?
Proszę o pomoc.

kuba92762
kuba92762
  13 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Możecie mi coś doradzić?

Doradzalem w poprzednim temacie:ninja:
Normalka, ze sie traci wyskok jak sie nie rusza czego sie spodziewasz? ze bedziesz odrazu po kontuzji lapal na 340 ?
suptom1990
suptom1990
  15 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Doradzalem w poprzednim temacie

A co ma turlanie butelki do wyskoku i dynamiki? :nielapie:

Konto usunięte
Konto usunięte: Normalka, ze sie traci wyskok jak sie nie rusza czego sie spodziewasz? ze bedziesz odrazu po kontuzji lapal na 340 ?

Bez przesady, tyle nawet Giba nie ma ;)
kuba92762
kuba92762
  15 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: co ma turlanie butelki do wyskoku i dynamiki?

Sciegna wzmacnia i masz pewniejsze, poza tym to chyba oczywiste jest co przywraca dynamike:and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Bez przesady, tyle nawet Giba nie ma ;)

Wbrew pozorom nie jest to jakos mega duzo...
Giba ma swietna technike wiec wyskok mu juz na starosc nie jest potrzebny.
bajuubajuu1011
bajuubajuu1011
  23 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: kuba92762: Normalka, ze sie traci wyskok jak sie nie rusza czego sie spodziewasz? ze bedziesz odrazu po kontuzji lapal na 340 ? Bez przesady, tyle nawet Giba nie ma ;)

Ale Kubańczycy skaczą podobno 360 coś ;)

Co do kontuzji - niestety nie doradzę Ci.. Sama mam, ale nadgarstka, więc to inna bajka. Poza tym nie mogę się przestawić coś na lewą rękę, bo chcę odciążyć prawą.. Może znacie jakieś ćwiczenia? ;>
kuba92762
kuba92762
  23 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Może znacie jakieś ćwiczenia? ;>

Naucz sie atakowac druga reka tak jak moja siostra robi:mrgreen:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.