Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  27 grudnia 2009 (pierwszy post)

Już dzisiaj wielki hit koszykarski w Madrycie, zagra lider z Barcelony z v-ce liderem z Madrytu. Real z dwiema porażkami Barcelona z tylko jedną, jest niepokonana od 28 spotkań w KAŻDYCH rozgrywkach ostatni raz przegrała mecz w maju. Real też gra bardzo dobrze, mając szeroki skład mi.n pokonując 2 razy Panathinaikos.

Pierwszych piątek nie jestem w stanie przewidzieć szczególnie z FCB gdyż stosują niesamowity system rotacji zwłaszcza pod koszem.

1. Kto waszym zdaniem wygra
2. Kto zostanie najlepszym graczem meczu
3. Jakie sądzicie wyjdą pierwsze piątki kto trafi jest kozak:)
4. W jakich okolicach będzie waszym zdaniem suma pkt:)

Donald WHO YOU?

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  28 grudnia 2009

TYm kluby takie jak Barca czy Real biją kluby angielskie, że to nie tylko piłka, że mogą miec świetnych koszykarzy, szczypiornistów, że tam nie może tak sobie łatwo przyjść szejk czy towarzysz z ROsji i kupić sobie klubu bez względu na głos kibiców dlatego to coś więcej niż te jedynie piłkarskie przedsiębiorstwa w UK.LIga Angielska rajcowała mnie ale do pewnego czasu najbardziej pod koniec lat 90tych ale teraz to już nie to samo. No cóż Barca i Real mają to coś, że ich mecze mogą dzielić ludzi w wielu krajach nic innego tego tak nie potrafi.

Donald WHO YOU?

Gutek909
Gutek909
  28 grudnia 2009

Na stronie Realu jest dziś podany fajny żart :D oczywiście tej piłkarskiej stronie..
http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=27690

19MiSka08
19MiSka08
  28 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:

Właśnie na Ciebie czekałam. I czekam na :piwo: Bo dobrze wiedziałam kto wygra hah ! :D
Barca ! :D
Gutek909
Gutek909
  28 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Właśnie na Ciebie czekałam. I czekam na Bo dobrze wiedziałam kto wygra hah ! :D Barca ! :D

proszę :piwo:
ale w rewanżu w meczu piłki nożnej na SB Madryt już tak uprzejmy nie będzie :kv3:
Gutek909
Gutek909
  30 grudnia 2009

Kolejna porażka Realu w lidze, tym razem z Estudiantes 82-80

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.