WueRZet
WueRZet
  18 grudnia 2009 (pierwszy post)

3 stycznia 2010 roku podczas Gali Mistrzów Sportu w Warszawie zostanie rozstrzygnięty plebiscyt na 10 Najlepszych Sportowców Polski 2009 roku. W tym roku nominowani są :

1. Tomasz Adamek (boks) - obrona pasa IBF w wadze junior ciężkiej, wywalczenie pasa IBO w wadze junior ciężkiej

2. Anna Barańska (siatkówka) - brązowy medal Mistrzostw Europy 2009

3. Tomasz Gollob (żużel) - IMP 2009, Drużynowy Puchar Świata 2009, srebrny medla IMŚ 2009

4. Marcin Gortat (koszykówka) - udział w finale NBA 2009, 9. miejsce Mistrzostw Europy 2009

5. Piotr Gruszka (siatkówka) - złoty medal oraz MVP Mistrzostw Europy 2009

6. Adam Korol, Michał Jeliński, Marek Kolbowicz, Marcin Wasielewski - złoty medal Mistrzostw Świata 2009

7. Paweł Korzeniowski (pływanie) - srebrny medal Mistrzostwa Świata 2009

8. Justyna Kowalczyk (biegi narciarskie) - dwa złote medale i jeden brązowy Mistrzostw Świata 2009, Kryształowa Kula i Mała Kryształowa Kula Pucharu Świata 2008/2009

9. Paulina Ligocka (snowboard) - brązowy medal Mistrzostw Świata 2009

10. Tomasz Majewski (pchnięcie kulą) - złoty medal Halowych Mistrzostw Europy 2009, srebrny medal Mistrzostw Świata 2009, 1. miejsce Drużynowych Mistrzostw Europy 2009, 2. miejsce w Światowym Finale IAAF 2009

11. Piotr Małachowski (rzut dyskiem) - srebrny medal Mistrzostw Świata 2009, złoty medal Mistrzostw Świata Wojskowych 2009, 1. miejsce Drużynowych Mistrzostw Europy 2009, 3. miejsce w Światowym Finale IAAF 2009

12. Julia Michalska, Magdalena Fularczyk (wioślarstwo) - złoty medal Mistrzostw Świata 2009

13. Monika Pyrek (skok o tyczce) - srebrny medal Mistrzostw Świata 2009, 1. miejsce Drużynowych Mistrzostw Europy 2009, 2. miejsce w Światowym Finale IAAF 2009

14. Agnieszka Radwańska (tennis) - finał Barclays Dubai Tennis Championships 2009, ćwierćfinał Wimbledonu 2008

15. Anna Rogowska (skok o tyczce) - złoty medal Mistrzostw Świata 2009

16. Tomasz Sikora (biathlon) - srebrny medal Pucharu Świata 2008/2009

17. Sławomir Szmal (piłka ręczna) - brązowy medal Mistrzostw Świata 2009

18. Anita Włodarczyk (rzut młotem) - pobicie rekordu świata i złoty medal Mistrzostw Świata 2009, 1. miejsce Zimowego Pucharu Europy 2009, 1. miejsce Drużynowych Mistrzostw Europy 2009

19. Maja Włoszczowska (kolarstwo górskie) - złoty i srebrny medal Mistrzostw Europy 2009 MTB XC

20. Szymon Ziółkowski (rzut młotem) - srebrny medal Mistrzostw Świata 2009, 2. miejsce Drużynowych Mistrzostw Europy 2009

21. Marcin Dołęga (podnoszenie ciężarów) - złoty medal Mistrzostw Świata 2009

Q. Kto wygra plebiscyt i dlaczego właśnie Justyna Kowalczyk :ziober2: ?
Q. Jaka jest wasza "10" ?

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  9 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: no to tez mnie rozbawiło maksymalnie , przeciez tam było wiecej gadania podczas etapów niz transmisji

zalosna stala sie ta tvp niesamowicie :wtf:

i ten Kurzajewski... dzis skoki narciarskie studio, przedwczoraj Kocham Cie Polsko, ponad tydzien temu sylwester z dwójka a za chwile telexpress ???.... co mu jeszcze dadzą prowadzić ... litosci :lol:

i tak jak wspomniales wyzej :

Konto usunięte
Konto usunięte: tragedia co zrobili z tym plebiscytem , na kiego wała te głosowanie smsowe :/


ten plebiscyt powoli sięga dna...
krzychu7818
krzychu7818
  9 stycznia 2010
LeonGrande
LeonGrande: i ten Kurzajewski... dzis skoki narciarskie studio, przedwczoraj Kocham Cie Polsko, ponad tydzien temu sylwester z dwójka a za chwile telexpress ???.... co mu jeszcze dadzą prowadzić ... litosci


i Lis wreczajacy nagrodę , jak dla mnie bez sensu

LeonGrande
LeonGrande: ten plebiscyt powoli sięga dna...


niestety ,
kiedyś było ciekawiej , bo podawali np ilość głosów oddanych na danego sportowca
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  9 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: i Lis wreczajacy nagrodę , jak dla mnie bez sensu

No ten to nie wiem jakim cudem sie tam wbił...:wtf:

Konto usunięte
Konto usunięte: kiedyś było ciekawiej , bo podawali np ilość głosów oddanych na danego sportowca

Od dluzszego juz czasu tvp systematycznie jest na równi pochylej...
dziwi mnie ze nadal jest najchetniej ogladana stacja - jak to sie reklamują :wtf:
thomas893
thomas893
  9 stycznia 2010
LeonGrande
LeonGrande: i ten Kurzajewski... dzis skoki narciarskie studio, przedwczoraj Kocham Cie Polsko, ponad tydzien temu sylwester z dwójka a za chwile telexpress ???.... co mu jeszcze dadzą prowadzić ... litosci


:ziober2:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  9 stycznia 2010

hahahahahahahaha poległem :crylol: !!!!

krzychu7818
krzychu7818
  9 stycznia 2010
LeonGrande
LeonGrande: No ten to nie wiem jakim cudem sie tam wbił.


no własnie , te nagrody wreczały osoby zasłuzone dla polskiego sportu a on co tam robil to nie wiem :zonk:
Ubezpieczyciel
Ubezpieczyciel
  10 stycznia 2010

Cały ten plebiscyt to jakaś kpina. Podniecają się lebiegami a w sportach walki czy trójboju siłowym od lat mamy mistrzów świata.
Brązowy i Srebrny medal kwalifikuje do najlepszego sportowca roku w Polsce? Kpina.

tibauld
tibauld
  10 stycznia 2010

Widziałem w tv Oleksego na gali i jestem pod wrażeniem jego partnerki, ciekawe ile jej za towarzystwo zapłacił :lol:

A sama gala żałosna jest i śmiechowa, jedyne pozytywne wydarzenie to takie, że plebiscyt wygrała Justyna :tak:

krzychu7818
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  12 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.sport.pl/celebrities/1,83533,7443753,Adamek_o_plebiscycie_na_najlepszego_sportowca__W_Polsacie.html trochę chyba sodówka uderzyła :/

Konto usunięte
Konto usunięte: Choć gdybym nie walczył dla Polsatu, pewnie byłbym wyżej.


:crylol: !!!!!!!!

faktycznie, cos mu sie we łbie posrało i to mocno :ziober2:
krzychu7818
krzychu7818
  12 stycznia 2010
LeonGrande
LeonGrande: faktycznie, cos mu sie we łbie posrało i to mocno


szanowałem i kibicowałem mu ale po walce z Gołotą dużo stracił w moich oczach a teraz to chciałbym żeby ten Estrada 6 lutego mu kulnął

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  12 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a teraz to chciałbym żeby ten Estrada 6 lutego mu kulnął

Ooooo
to bedzie walka 6 lutego :) fajnie zapsuje juz sobie
nie wiedzialem nawet....

choc tez czekam na walke :
Konto usunięte
Konto usunięte: Pacquiao zmierzy się z Ghańczykiem Joshuą Clotteyem o mistrzostwo świata organizacji WBO w wadze półśredniej. Walka odbędzie się w w tym samym terminie co planowane starcie z Mayweather Jr. 13 marca bokserzy nie spotkają się jednak w Las Vegas, ale na stadionie drużyny futbolu amerykańskiego - Dallas Cowboys.
Ubezpieczyciel
Ubezpieczyciel
  16 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.sport.pl/celebrities/1,83533,7443753,Adamek_o_plebiscycie_na_najlepszego_sportowca__W_Polsacie.html


ja to mu się dziwie ma PAS POLSATU(kiedyś paszport) i przejmuje się jakimś marnym rankingiem.
WueRZet
WueRZet
  25 stycznia 2010

W sumie nie widziałem gdzie to napisać.

Maciej Kurzajewski zdobył kolejną telekamerę w kategorii...najlepszy komentator sportowy :crylol:

egze
egze
  25 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Maciej Kurzajewski zdobył kolejną telekamerę w kategorii...najlepszy komentator sportowy


Jak zdobędzie kolejny raz to dostanie supertelekamerę, ale już rośnie mu nowy kontrkandydat => Krzysztof Ibisz, znany komentator boksu w Polsacie ;D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.