Mystical
Mystical
  18 grudnia 2009 (pierwszy post)
http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Zenit-Sankt-Petersburg-chce-kupic-Pawla-Brozka-z-Wisly-Krakow,artykul,64816,1,727.html

Kolejny odcinek serialu pt. "Transfer Pawła Brożka".
Nie będe się rozpisywał.
Ale napisze tylko 2 zdania:
Niech go sprzedadzą wreszcie ! Dać szans chłopakowi za granicą i pokazać tym napinaczom, że poradzi sobie za granicą ;)
LeonGrande
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  18 grudnia 2009
Mystical
Mystical: Ale napisze tylko 2 zdania: Niech go sprzedadzą wreszcie ! Dać szans chłopakowi za granicą i pokazać tym napinaczom, że poradzi sobie za granicą ;)

Mystical
Mystical: Zenit-Sankt-Petersburg-chce-kupic-Pawla-Brozka-z-Wisly-Krakow

Ławka im chyba zmarzła i szukają grzejnika :ziober2:
19MiSka08
19MiSka08
  18 grudnia 2009
Mystical
Mystical: Nie będe się rozpisywał. Ale napisze tylko 2 zdania:

Ja nawet mniej napisze.
Że masz rację !:D

LeonGrande
LeonGrande: Ławka im chyba zmarzła i szukają grzejnika

:rotfl: hahaha;x
smencik
smencik
  18 grudnia 2009

Wyjedzie do Zenitu -> posiedzi sezon na ławce -> wypożyczą go na jakiś wypiździew -> nic nie ugra -> wróci ze spuszczoną głową do Polski.

Mystical
Mystical
  18 grudnia 2009

Jak nie On to kto ?
Jedynie pozostaje nam jeszcze Lewy...

LeonGrande
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  18 grudnia 2009
Mystical
Mystical: Jedynie pozostaje nam jeszcze Lewy...

uwaga to nie jest prima aprilis
ale mam cos mega dobrego, sam jak to czytalem to az mi lzy ze smiechu polecialy
Cytat
Cytat: Ciekawe informacje podrzuca nam Tuttosport, podobno na radarze Milanu znajduje się Robert Lewandowski, którego nie trzeba przedstawiać: 21 lat, wielka nadzieja. Czy Poznaniak zasili wielki Milan?

to chyba jakis odpowiednik polskiego Faktu :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: hahaha;x

Ale tak niestety moze byc...
smencik
smencik
  18 grudnia 2009
Mystical
Mystical: Jak nie On to kto ?

Nie do Rosji, nie do Niemiec... Niech jedzie do Belgii, albo innej Portugalii próbować.
Mystical
Mystical
  18 grudnia 2009

W Belgii Janczyk się odblokował...

tibauld
Reputacja: -53 | BluzgometrTM: 33
tibauld
  18 grudnia 2009
Mystical
Mystical: Kolejny odcinek serialu pt. "Transfer Pawła Brożka".

Mystical
Mystical: Niech go sprzedadzą wreszcie ! Dać szans chłopakowi za granicą i pokazać tym napinaczom, że poradzi sobie za granicą ;)

On sobie za granicą nie poradzi, a żeby sobie poradzić musiałby sam znać swoją wartość, tyle lat i sam się w Wisełce kisi, z niego już nic nie będzie, niech zostaje tu, przynajmniej jest jednym z najlepszych piłkarzy tam będzie tylko ławkowiczem ;p

LeonGrande
LeonGrande: to chyba jakis odpowiednik polskiego Faktu

odkąd czytam ten badziew tam cały czas jest podobnie ;p
egze
egze
  18 grudnia 2009

Myślę, że który jak który klub, ale Zenit to byłoby dobre miejsce dla Brożka, który mógłby tam sobie szybko wywalczyć miejsce w pierwszym składzie. W zasadzie ze znanych napastników występują tam tylko Mateja Keżman (z tym, że jest tylko wypożyczony i być może niedługo opuści klub) i Fatih Tekke.

RexMundi
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  18 grudnia 2009

jak na Rosyjski klub to i tak blisko :mrgreen:
zawsze może uciec do Polski :D

...Ignorance is bliss...
lampard16XxxX
lampard16XxxX
  18 grudnia 2009

Moim zdaniem jest juz za pozno na wyjazd za granice dla Brozka. Mogl myslec wczesniej. Teraz to tam nic nie zdziala :)

smencik
smencik
  19 grudnia 2009
egze
egze: Myślę, że który jak który klub, ale Zenit to byłoby dobre miejsce dla Brożka, który mógłby tam sobie szybko wywalczyć miejsce w pierwszym składzie.

Wielu takich było, co myśleli podobnie, ale jakoś jak przyszło co do czego, to samo gadanie za wiele nie przynosiło. Ja osobiście uważam, iż Rosja nie jest miejscem dla naszych rodaków. Jeżeli tam pójdzie i stanie się ważną postacią w składzie ekipy z Sankt-Petersburga, to przyznam że się myliłem, ale póki co lidze rosyjskiej mówię nie :jezyk2:

A jeśli chodzi o tych, którzy mówią, że za późno już dla Brożka na wyjazd za granicę, to przypominam sytuację chociażby Maćka Żurawskiego :tak:
tuwpisznazwekonta
tuwpisznazwekonta
  20 grudnia 2009

Brożek jest już stracony. A co do Maćka Żurawskiego, to oprócz pierwszego dosyć dobrego sezonu w Glesgoł nic ciekawego nie pokazał za granicą.

smencik
smencik
  21 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Brożek jest już stracony. A co do Maćka Żurawskiego, to oprócz pierwszego dosyć dobrego sezonu w Glesgoł nic ciekawego nie pokazał za granicą.

Chciałbym, żeby chociaż co drugi polski napastnik wyjeżdżający z kraju, grał za granicą chociaż przez chwilę na takim poziomie, na jakim Żurawski grał z początku w Celticu.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.