WueRZet
WueRZet
  21 marca 2009 (pierwszy post)

Kontynuacja poprzedniego tematu. Miejsce do dyskusji dotyczących polskich rozgrywek siatkarskich, europejskich pucharów, jak również wszelkich spraw dotyczących siatkówki.

koraspl
koraspl
  23 marca 2009

Duza czesc z kibicow to pewnie byli pilkarscy kibicie.W Grecji jest zwyczaj wspierania innych sekcji.Atmosfera na koszykowce szczegolnie w Grecji jest wspaniala na siatkowce juz troche to inaczej wyglada ...

99DjWIERTLO99
99DjWIERTLO99
  23 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: kiedy dokładnie ? Castellani poprosił o więcej czasu :P


Ponoć Daniel chce czas do czwartku więc w piątek powinniśmy znać już kadrę :tak:

Sporo młodych zawodników znajdzie się w kadrze :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Atmosfera na koszykowce szczegolnie w Grecji jest wspaniala na siatkowce


Dokładnie.
http://www.youtube.com/watch?v=FFzvaq38e0g -> Coś niesamowitego :szok2: :brawo:
WueRZet
WueRZet
  23 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.youtube.com/watch?v=FFzvaq38e0g

Horto Magiko :zakochany:
Guteek9091
Guteek9091
  23 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.youtube.com/watch?v=FFzvaq38e0g

dobry doping ;]
koraspl
koraspl
  24 marca 2009

Szeroka kadra na Ligę Światową 2009:
Atakujący: Grzegorz Szymański, Jakub Jarosz, Marcel Gromadowski. Środkowi: Piotr Nowakowski, Łukasz Kadziewicz, Wojciech Grzyb, Łukasz Perłowski, Marcin Możdżonek, Karol Kłos. Rozgrywający: Paweł Zagumny, Paweł Woicki, Fabian Drzyzga, Grzegorz Łomacz. Przyjmujący: Michał Bąkiewicz, Bartosz Kurek, Marcin Wika, Zbigniew Bartman, Michał Ruciak, Rafał Buszek. Libero: Krzysztof Ignaczak, Piotr Gacek, Paweł Zatorski.

Guteek9091
Guteek9091
  24 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Szeroka kadra na Ligę Światową 2009:

Dobrze, że Daniel Daje odpocząć Wlazłemu, Winiarowi i Plinie...

Konto usunięte
Konto usunięte: Grzegorz Szymański

Konto usunięte
Konto usunięte: Marcel Gromadowski

Konto usunięte
Konto usunięte: Łukasz Perłowski

Konto usunięte
Konto usunięte: Grzegorz Łomacz

Konto usunięte
Konto usunięte: Rafał Buszek

Konto usunięte
Konto usunięte: Paweł Zatorski

cieszą mnie te powołania ;] a szczególnie powrót do repry Gela ;] i mam nadzieję, że zobaczę w większym wymiarze gry Gromadowskiego ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: Krzysztof Ignaczak, Piotr Gacek

wydaję mi się, że jak będzie większa impreza lub mecze z Kanarkami to Gacek będzie grał, Ignaczak niestety nie :and: choć mam wielką nadzieję, że będą dobrze współpracować z Castellanim

Konto usunięte
Konto usunięte: Paweł Zagumny, Paweł Woicki, Fabian Drzyzga, Grzegorz Łomacz

ciekawe co z Łukaszem Żygadło :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Wojciech Grzyb

jak dla mnie dla tego pana nie ma miejsca w reprezentacji... Dobrze, że nie ma Gruszki.. Ciekawi mnie też czy będzie powoływał Murka..
Możliwe, że kogoś pominąłem :P
koraspl
koraspl
  24 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobrze, że Daniel Daje odpocząć Wlazłemu, Winiarowi i Plinie...

Jeszcze trzeba dodac Swiderskiego ktory jest mocno eksploatowany w Serie A

Konto usunięte
Konto usunięte: jak dla mnie dla tego pana nie ma miejsca w reprezentacji...

Hmm w sumie pamietam jego bardzo dobre wystepy w reprezentacji .Swietne gral swego czasu w LS podczas gier wyjazdowych z Argentyna gdzie byl liderem.Nie skreslalbym Grzyba ostatecznie.Oczywiscie jako gracza grajacego w pierwszym zestawieniu rowniez go nie widze bo sa po prostu zawodnicy na tej pozycji prezentujacy wyzszy poziom lecz moze byc przydatny jako zmiennik.W mojej klasyfikacji srodkowych umiescilbym go na 5 miejscu za Plinskim,Kadziewiczem,Mozdzonkiem i Nowakowskim :mrgreen:
Co nie zmienia faktu ze Grzybowi bedzie ciezko zalapac sie na ME w skladzie choc przez ten czas duzo moze sie zmienic(kontuzje,nagly spadek formy)...
Guteek9091
Guteek9091
  24 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeszcze trzeba dodac Swiderskiego ktory jest mocno eksploatowany w Serie A

wiedziałem, że o kimś zapomniałem :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Hmm w sumie pamietam jego bardzo dobre wystepy w reprezentacji

no oczywiście miał swoje zrywy formy jak każdy siatkarz, ale jakoś nigdy mnie nie przekonywał :P

Konto usunięte
Konto usunięte: umiescilbym go na 5 miejscu za Plinskim,Kadziewiczem,Mozdzonkiem i Nowakowskim

ja być może jeszcze dałbym wyżej Perłowskiego ;] tylko on też musi mieć formę

Konto usunięte
Konto usunięte: Co nie zmienia faktu ze Grzybowi bedzie ciezko zalapac sie na ME w skladzie choc przez ten czas duzo moze sie zmienic

ogólnie żeby załapać się teraz do kadry, do tej ścisłej 12stki będzie bardzo trudno.. Są pewniacy tacy jak Wlazły, Winiarski, Zagumny, Pliński, Świderski, Możdżonek, Wika... Nie wymieniłem Kadziewicz, bo po złym sezonie w Treflu nie jest już takim pewniakiem jak powiedzmy jeszcze z 2 lata temu czy nawet ponad rok temu ;]
Ciekawi mnie Bartman jak się spisze w reprezentacji, bo to chłopak z temperamentem, może być świetnym zawodnikiem, ale też może szybko z tej reprezentacji wylecieć.. Sądzę, że obok Zagumnego na rozegraniu powinien być Woicki lub też Żygadło ;] libero hmm postawiłbym na Ignaczaka...
Moja 12stka by wyglądała tak: Zagumny, Woicki, Wlazły, Szymański, Pliński, Możdżonek, Kadziewicz, Świderski, Winiarski, Wika, Bąkiewicz, Ignaczak
99DjWIERTLO99
99DjWIERTLO99
  24 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Atakujący: Grzegorz Szymański, Jakub Jarosz, Marcel Gromadowski.


No i mamy nareszcie Grzesia w kadrze :mrgreen: Fajnie że jest Gromadowski ale co do Jarosza to nie wiem czy to dobry wybór :woot: Jakoś mnie ten pan nie zaimponował w tym sezonie w Skrze :nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: Środkowi: Piotr Nowakowski, Łukasz Kadziewicz, Wojciech Grzyb, Łukasz Perłowski, Marcin Możdżonek, Karol Kłos.


Nowakowski, Perła , Możdżonek czy Kłos czy Grzyb = dobry wybór :tak: Heh tak jak wy i ja mam wątpliwości co do Kadziewicza :and: Słaby sezon w Treflu ... No cóz Daniel musiał kogoś powołać doświadczonego siatkarza i tyle :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Rozgrywający: Paweł Zagumny, Paweł Woicki, Fabian Drzyzga, Grzegorz Łomacz.


Zamiast Łomacza bym widział Bartka Neroja :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Przyjmujący: Michał Bąkiewicz, Bartosz Kurek, Marcin Wika, Zbigniew Bartman, Michał Ruciak, Rafał Buszek.


No i jest ten Ruciak :mrgreen: Jupiii :lol2: Zobaczymy jak się spisze Buszek ;] A do reszty to spoko wybór heh

Konto usunięte
Konto usunięte: Libero: Krzysztof Ignaczak, Piotr Gacek, Paweł Zatorski.


Oj będzie tu walka :mrgreen: Górą Gacek potem Igła i Zatorski.

Widać że to "młoda" kadra. Zobaczymy jak się spisze. Niech odpoczywają sobie inni bo naprawde nalezy im się odpoczynek :tak:
koraspl
koraspl
  24 marca 2009

Moim zdaniem walka bedzie o jedno miejsce na srodku.Plinski i Mozdzonek wydaja sie byc pewni.Przemawia za tym fakt dobrej gry w Skrze no i trener ktory znakomicie ich zna .Pewnie Kadziewicz wskoczy.Ma juz doswiadczenie i wyrobione nazwisko.
Jedno miejsce na przyjeciu.Winiarski ,Swiderski pewniacy mniej pewny Wika.Powalcza zapewne Bakiewicz i Bartman o te jedno miesce.
Rowniez nie do konca okreslona sytuacja jest z Ignaczakiem i Gackiem.
Rozegranie jak wiadomo Zagumny klasa sama w sobie.Dosc ciezko powiedziec na kogo zdecyduje sie Castellani.Brak Zygadly mysle ze jest spowodowany tym ze jest po prostu rezerwowym i ciezko okreslic w jakiej on jest dyspozycji
W sumie tych znakow zapytania jest sporo ale to dobrze gwarantuje to rywalizacje a co za tym idze duze zaangazowanie zawodnikow w gre nie wazne w jakim turnieju i z jakim przeciwnikiem

koraspl
koraspl
  24 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dosc ciezko powiedziec na kogo zdecyduje sie Castellani

Oczywiscie chodzilo mi o miano drugiego rozgrywajacego.
Guteek9091
Guteek9091
  24 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakoś mnie ten pan nie zaimponował w tym sezonie w Skrze

bo nie grał dużo, a jak już wchodził to pokazywał się z niezłej strony, nie widzę chyba innego 3 atakującego w tej chwili, Papke, Prygiel już za starzy ;/ ten młody atakujący z Olsztyna też sie pokazał w paru meczach z dobrej strony

Konto usunięte
Konto usunięte: Zamiast Łomacza

Łomacz w tym sezonie się nieprawdopodobnie rozwinął, teraz wygryzł ze składu Freriksa, a Freriks to dobry rozgrywający, choć może za nadto tego w Jastrzębskim nie pokazuje..

Konto usunięte
Konto usunięte: Bartka Neroja

Castellani wie co robi, zna Bartka z czasów jego występów w Skrze, być może dostanie powołanie na późniejsze mecze

Konto usunięte
Konto usunięte: Oczywiscie chodzilo mi o miano drugiego rozgrywajacego.

pewnie postawi na Woickiego, choć trochę mnie zdziwiło brak powołania dla Dobrowolskiego, teraz mi się tak przypomniało...

Konto usunięte
Konto usunięte: Rowniez nie do konca okreslona sytuacja jest z Ignaczakiem i Gackiem.

tak, ten wątek już się ciągnie od paru dobrych lat :D ale Castellani był w jakimś konflikcie z Igłą ;/
99DjWIERTLO99
99DjWIERTLO99
  24 marca 2009

Moja 12stka na najważniejsze imprezy czyli mistrzostwa Europy powinna wyglądać tak :

Zagumny Woicki
Wlazły Gromadowski
Swiderski Winiarski Wika Ruciak
Pliński Możdżonek Nowakowski
Gacek

Tak sobie po przypomniałem niektórych siatkarzy to brak w kadrze m.in :
Bartka Janeczka , Wojciecha Żalińskiego , Macieja Dobrowolskiego , czy Roberta Prygla ... No Daniel musiał sporo się napracować ...

koraspl
koraspl
  24 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ten młody atakujący z Olsztyna też sie pokazał w paru meczach z dobrej strony

Mysle ze wieksza uwage trzeba zwrocic na Dawida Konarskiego.Widzialem go w trzech,czterech meczach i naprawde prezentowal sie dobrze.Jeden mecz w lidze mial wrecz kapitalny.Moga byc z niego ludzie
Guteek9091
Guteek9091
  24 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Mysle ze wieksza uwage trzeba zwrocic na Dawida Konarskiego.Widzialem go w trzech,czterech meczach i naprawde prezentowal sie dobrze.Jeden mecz w lidze mial wrecz kapitalny.Moga byc z niego ludzie

za dużo go w grze nie widziałem :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Wojciecha Żalińskiego

Lozano go już powoływał, ale nic nie zagrał chyba

Konto usunięte
Konto usunięte: Gromadowski

ma jeszcze czas... :P teraz się nie załapie ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: Ruciak

hmm Bartman nie lepszy ? :> Misiek także :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Nowakowski

no zobaczymy, on już grywał w reprezentacji..

Konto usunięte
Konto usunięte: Roberta Prygla

Chyba już sobie w reprezentacji nie pogra coś mi się wydaję :P
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.