WueRZet
WueRZet
  21 marca 2009 (pierwszy post)

Kontynuacja poprzedniego tematu. Miejsce do dyskusji dotyczących polskich rozgrywek siatkarskich, europejskich pucharów, jak również wszelkich spraw dotyczących siatkówki.

koraspl
koraspl
  23 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Może Winiar jak zwykle trzymał przyjęcie w Trentino ;]

Taa akurat przyjmowal dobrze nawet bardzo dobrze ...
egzekutor90goI
egzekutor90goI
  23 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale tak sobie myślę, że skoro grał tak słabo w ataku, to dlaczego go trener nie ściągnął z boiska.. Może Winiar jak zwykle trzymał przyjęcie w Trentino ;]


no, ale to po co do niego grali :woot:
Guteek9091
Guteek9091
  23 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Taa akurat przyjmowal dobrze nawet bardzo dobrze

no to pewnie dlatego był trzymany na boisku :P ale ja bym go już zdjął po 5 nieskończonych atakach no może ciut więcej

Konto usunięte
Konto usunięte: no, ale to po co do niego grali

Grbić ostatnio bardzo dużo gra na Michała...
egzekutor90goI
egzekutor90goI
  23 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Grbić ostatnio bardzo dużo gra na Michała...


coś ich łączy :woot:
Guteek9091
Guteek9091
  23 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: coś ich łączy

:lol2:
ciekawe ile jeszcze Grbić będzie grał i czy jak odejdzie to Żygadło będzie pierwszym rozgrywającym czy poszukają kogoś lepszego, obawiam się, że stanie się ta druga opcja
SucreLeverDuSoleil
SucreLeverDuSoleil
  23 marca 2009

EKhm ;D panowie ;D a co z nagrodą dla mnie za wynik? :mrgreen:

WueRZet
WueRZet
  23 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: EKhm ;D panowie ;D a co z nagrodą dla mnie za wynik?

Tydzień wakacji od forum może być ? :ziober2: ;]

Karierę szkoleniowca zakończył Andrzej Niemczyk.
SucreLeverDuSoleil
SucreLeverDuSoleil
  23 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Tydzień wakacji od forum może być ? ;]

Guteek9091
Guteek9091
  23 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Karierę szkoleniowca zakończył Andrzej Niemczyk

Znakomity trener :P Szacunek dla Niego.. Teraz został kimś tam w Kaliszu co nie :woot:
Guteek9091
Guteek9091
  23 marca 2009

słyszeliście co się wczoraj działo w Atenach po zakończeniu finału Panata - Biełgorod ?
przytoczę tylko słowa trenera Biełgorodu :P

"Z trudem dobieram słowa, aby określić to, co się teraz dzieje w Atenach. W trakcie ceremonii dekoracji kibice greccy wpuścili do hali gaz łzawiący. Chłopcy płakali rzewnymi łzami, miel kłopoty z oddychaniem. Po rozdaniu nagród zaczęła się kompletna zawierucha. Autobus drużyny obrzucono kamieniami, obok niego rozlegały się jakieś eksplozje. Nasi kibice w ogóle nie mogli dostać się do swojego autokaru, i byli zmuszeni odjeżdżać razem z zespołem. Proszę wybaczyć, ale dłużej nie mogę rozmawiać. Sytuacja w dalszym ciągu jest niespokojna, a my musimy jechać na lotnisko."
:lol:
co to są za kibice :lol2:

RossoneriAdamus
Posty: 414 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 9
RossoneriAdamus
  23 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz został kimś tam w Kaliszu co nie

miał zostać niby trenerem niby pomagać Pieczonce a okazalo sie ze był "przejazdem"
http://i37.tinypic.com/23wmsyp.jpg ;]
Z Pałacem przemierzamy cały świat.Wiele sezonów, kilkanaście lat.Jesteśmy zawsze tam, Potęga nasza trwa. Pałacyku nigdy nie będziesz sam!!
koraspl
koraspl
  23 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: słyszeliście co się wczoraj działo w Atenach po zakończeniu finału Panata - Biełgorod ?

Ta czesc Europy jeszcze z drzewa nie zeszla w sumie to normalne zachowanie w tych stronach :D
Guteek9091
Guteek9091
  23 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ta czesc Europy jeszcze z drzewa nie zeszla w sumie to normalne zachowanie w tych stronach

no, ale kurde nie spotkałem się z takim czymś jeszcze w siatkówce, choć właśnie w Grecji kibice Iraklisu dość nie dawno odpalili race na hali :lol:
99DjWIERTLO99
99DjWIERTLO99
  23 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: co to są za kibice


Cała Grecja hehe ... tak jak kiedyś mówiłem że nawet kibice racy odpalali :lol2: :zonk:

Niedługo poznamy skład na Ligę Światową :mrgreen:
Guteek9091
Guteek9091
  23 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Niedługo poznamy skład na Ligę Światową

kiedy dokładnie ? Castellani poprosił o więcej czasu :P
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.