WueRZet
WueRZet
  21 marca 2009 (pierwszy post)

Kontynuacja poprzedniego tematu. Miejsce do dyskusji dotyczących polskich rozgrywek siatkarskich, europejskich pucharów, jak również wszelkich spraw dotyczących siatkówki.

Gutek909
Gutek909
  15 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Pawel Abramow podspisal roczny kontrakt z Jastrzebskim

teraz dopiero przeczytałem tego newsa, jestem zszokowany, nic o tym transferze słychać nie było, Jastrzębski negocjacje utrzymywał w wielkiej tajemnicy...
Znakomity ruch działaczy JW, ale tak myślę, że za dużo im to nie da chyba, że ściągną jeszcze kogoś...
koraspl
koraspl
  15 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: myślę, że za dużo im to nie da chyba

Przynajmniej luke po Samice juz maja zalatana ;D
Na pewno powaznym argumentem JAstrzebskiego bylo to ze sa w LM a i kasy w tym klubie nie brakuje.Cos czuje ze jeszcze kogos sprowadza z glosnym nazwiskiem.Widac ze dzialacze Jastrzebskiego dzialaja w ukryciu .To mi sie podoba malo gadania a konkretne transfery.Oby tak dalej to liga bedzie bardzo ciekawa ;D
Gutek909
Gutek909
  15 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Przynajmniej luke po Samice juz maja zalatana

błędem była jego sprzedaż, no ale zapewne sam chciał odejść...

Konto usunięte
Konto usunięte: To mi sie podoba malo gadania a konkretne transfery.Oby tak dalej to liga bedzie bardzo ciekawa ;D

no tak, ale jeśli nikogo więcej dobrego nie kupią to transfer Abramova nic nie da, tak jak powiedziałeś będzie to tylko zapełnienie luki po Samice...
Gutek909
Gutek909
  17 czerwca 2009

Jastrzębski podobno jest bardzo zainteresowany pozyskaniem Hectora Soto, no to by było coś :szok2:

koraspl
koraspl
  20 czerwca 2009

Polki wygraly towarzyski turniej o Puchar Piemontu.
W finale pokonaly Japonki 3:1
W meczu o 3 miejsce gospodynie Wloszki ulegly Chinkom

Gutek909
Gutek909
  23 czerwca 2009

Giba wraca do ojczyzny :] Podpisał on 3letni kontrakt z klubem Pinheiros, w tym klubie powstaje dream team :P Obok Giby występować tam będą Gustavo, Rodrigao i Marcelinho :]

koraspl
koraspl
  26 czerwca 2009

Rozlosowano grupy LM mezczyzn jak i kobiet
Wyniki losowania męskiej Ligi Mistrzów:

Grupa A: Olympiakos Pireus (Grecja), Dynamo Moskwa (Rosja), Jihostroj Czeskie Budziejowice (Czechy), Trentino Volley (Włochy).
Grupa B: Zenit Kazań (Rosja), Tours VB (Francja), Unicaja Almeria (Hiszpania), CSKA Sofia (Bułgaria).
Grupa C: Noliko Maaseik (Belgia), Luba Banca Macerata (Włochy), Hypo Tirol Innsbruck (Austria), Budvanska Rivijera Budva (Czarnogóra).
Grupa D: PGE Skra Bełchatów (Polska), Knack Randstad Roeselare (Belgia), CAI Teruel (Hiszpania), Radnicki Kragujevac (Serbia).
Grupa E: CopraNordMeccanica Piacenza (Włochy), Panathinaikos Ateny (Grecja), VfB Friedrichshafen (Niemcy), Jastrzębski Węgiel (Polska).
Grupa F: Paris Volley (Francja), Asseco Resovia Rzeszów (Polska), B.Sehir Belediyesi Stambuł (Turcja), ACH Volley Bled (Słowenia).

Wyniki losowania żeńskiej Ligi Mistrzów:

Grupa A: RC Cannes (Francja), Universitet Biełgorod (Rosja), ZOK Rijeka (Chorwacja), Volley Bergamo (Włochy).
Grupa B: Scavolini Pesaro (Włochy), ASPTT Mulhouse (Francja), Vakifbank Guenes Stambuł (Turcja), MKS Dąbrowa Górnicza (Polska).
Grupa C: Dynamo Moskwa (Rosja), Aluprof Bielsko-Biała (Polska), Fenerbahce Acibadem Stambuł (Turcja), VK Prostejov (Czechy).
Grupa D: Fakro Muszynianka Muszyna (Polska), Asystel Novara (Włochy), Metal Galati (Rumunia), Zariecze Odincowo (Rosja).
Skra i Resovia moim zdaniem maja dosc latwe grupy i sa faworytami w swoich grupach.
Inaczej sprawa wyglada z JW.Zostali przydzieleni to niesamowicie ciezkiej grupy i jezeli wyszliby z niej do dalszej czesci rozgrywek bylby to duzy sukces.
Troche mniej szczescia mialy kobiety.Kazda z druzyn z Polski bedzie grala w wymagajacych grupach.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.