scuderia4
scuderia4
  19 marca 2009 (pierwszy post)

jestem ciekaw kiedy najlepiej spożyc odżywki przed cwiczeniami czy po?? niektórzy twierdza ze najlepiej jest o ostrym cwiczeniu a niektórzy ze przed to jak to w końcu jest?

powerorginal
powerorginal
  19 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jestem ciekaw kiedy najlepiej spożyc odżywki przed cwiczeniami czy po??

heh ale tego nie da sie tak powiedziec - odzywki to : gainery , bialka , bulk , carbo i stosujesz je w celu uzupelnienia diety wiec wtedy kiedy nie mozesz pozwolic sobie na normalny posilek .
suplementy : np. kreatyna, hmb itp itp stosujesz zgodnie z przeznaczeniem
paweldst9090
paweldst9090
  19 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jestem ciekaw kiedy najlepiej spożyc odżywki przed cwiczeniami czy po?? niektórzy twierdza ze najlepiej jest o ostrym cwiczeniu a niektórzy ze przed to jak to w końcu jest?


jedne się bierze przed inne po bierze się także rano i wieczorem, w nocy, w dni nie treningowe.
Damian17091991
Damian17091991
  19 marca 2009

wszytko masz napisane na odżywcze ile masz brać tego i w jakim czasie.
odżywek jest w choooj ;p

19Tomas83
19Tomas83
  20 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jestem ciekaw kiedy najlepiej spożyc odżywki przed cwiczeniami czy po?? niektórzy twierdza ze najlepiej jest o ostrym cwiczeniu a niektórzy ze przed to jak to w końcu jest?

Zależy w jaki celu ćwiczysz masa, rzeźba, siła. No i do czego jest Ci siłownia potrzebna np jesteś piłkarzem albo ćwiczysz dla siebie.
Przed możesz brać jakieś węglowodany np Carbo albo jakąś kreatynę np X-pand, a po ćwiczeniach np jakieś białko lub Gainer lub też kreatynę. Warto wspomagać się BCAA ;)
BaobabX
BaobabX
  27 marca 2009

nie jedź kolego odżywek od razu. Najpierw skomponuj sobie odpowiednią diete. To podstawa, a odżywki to tylko uzupełnienie.
Systematyczność, wytrwałość, dieta , a efekty wkrótce zauważysz.
Nie ma nic od razu, a chyba nie chcesz drogi na skróty, bo to dla mięczaków.
pozdrawiam

raugi
Posty: 10221 (po ~117 znaków)
Reputacja: 17 | BluzgometrTM: 17
raugi
  27 marca 2009

odżywki np. kreatyne stosuję się na pół godziny przed treningiem, co do innych to nie wiem..

paprusiowa
paprusiowa
  28 marca 2009

Stosujcie, stosujcie. Skutki za jakiś czas odczujecie :P

raugi
Posty: 10221 (po ~117 znaków)
Reputacja: 17 | BluzgometrTM: 17
raugi
  28 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Stosujcie, stosujcie. Skutki za jakiś czas odczujecie :P

i tak odczują wszyscy bez względu na to czy stosują odżywki czy nie, widzisz, cierpimy wszyscy na tą samą chorobę - na życie, bo każdy kiedyś umrze heh to nieuleczalna choroba, z czasem wzrok słabnie, mózg już nie funkcjonuję jak trzeba, kości się starzeją i nie tylko one aż wreszcie ktoś puknie do naszych drzwi łeh
EkOnomOutSider
EkOnomOutSider
  3 kwietnia 2009

Ty power- mam okrutny smiech z Ciebie wypowiadasz sie na kazdy temat a w zyciu zjadles kreatyne olimpa i świrujesz. Zastanów się, zamiast pouczać weź się za trening.

co do odżywek to ja proponuje: no.x-plode przed treningiem daje porządnego kopa na początek lub horse power. rano jakieś aminokwasy, i kreatyne hm crea max, bądź polskiego olimpa. do popitki carbo lub dextro. leucine stax też polecam. 1,5 gdzieś będzie trwał cykl na kreatynie. później robisz przerwe jeśli masz pieniądze zakup sobie bulka- profi whey mass- to np do picia rano, pod wieczor białko zwykłe. i duużo Amino BCAA jest spoko.
elo

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.