Mll
Mll
  22 listopada 2009 (pierwszy post)

Grand derby Europa!
FC BARCELONA vs REAL MADRYT CF
29.11.2009

a dzisiaj grand derby
Wisła Kraków vs Cracovia
godzina 17:00

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  24 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ooo a to ciekawe .. na jakiej podstawie tak sądzisz ? jakieś chyba badania musiałeś przeprowadzać na naszych trenerach ... powiedz, na jakiej podstawie wysnułeś ten wniosek ? musiałeś mieć świetne i niezawodne narzędzia do mierzenia tego zjawiska ..bardzo ciekawe ...

Czytałem i rozmawiałem z osobami, które widziały n a żywo treningi przeprowadzane przez Skorże. O piłce to moze ma pojęcie ale twardej ręki nie ma. Na treningach mało harówki, piłkarze się śmieją i robią sobie jaja jak coś totalnie zepsują. Twardy trener by sobie nie pozwolił na takie coś. Twardy trener potrafił by zmobilizować drużyne na mecze takie jak z Levadią. Sam również widzisz jak piłkarze WIsly grają bez ambicji zadowala ich minimalizm. Pamietasz mecz z Koroną? Przewaga w ilości graczy a piłkarzom sie niechce cisnąc i prawie remisują. Normalny trener nieźle by zrył ich po meczu i posypały by się kary oraz paru gracyz poszło by w dstawkę. Nie mówiąc juz o meczachz Levadia,Legia,Lechem czy ostanim. Czy to nie sa wystarczajace argumenty żeby napisać, że Skorża to miękki trener?

Donald WHO YOU?

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  24 listopada 2009

Tam na poczatku chciałem napisać, że czytałem wypowiedzi osob to widzących, rozmawiałem z niektórymi i sam widziałem taki trening

Donald WHO YOU?

19MiSka08
19MiSka08
  24 listopada 2009
Mll
Mll: Grand derby Europa! FC BARCELONA vs REAL MADRYT CF 29.11.2009 a dzisiaj grand derby Wisła Kraków vs Cracovia godzina 17:00

Jakie wyniki ? Jeśli mogę wiedzieć ?
19MiSka08
19MiSka08
  24 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie wyniki ?

Sorry jaki wynik xD Bo nie zauwazylam daty Meczu pomiedzy Barcelona a Madrytem heh xD
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  24 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Sorry jaki wynik xD Bo nie zauwazylam daty Meczu pomiedzy Barcelona a Madrytem heh xD

Nie wiem, mam bana na google, onecie, interii i wp :and:
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  24 listopada 2009

ZOstaja ci jeszce stronki Barcy Realu i wynikow na zywo;p

Donald WHO YOU?

Carlsb
Carlsb
  24 listopada 2009
Predator007TSW
Predator007TSW: Czy to nie sa wystarczajace argumenty żeby napisać, że Skorża to miękki trener?


na stwierdzenie że to miękki trener wystarczy, ale nie na to co pisałeś wcześniej : że jest to najbardziej miękki trener z całej ligi ... podejście Skorży jest takie samo jak Urbana .. tak samo tragiczne i fatalne w skutkach
DziQ
DziQ
  26 listopada 2009

O kurde ale tutaj była dyskusja :) poczytam zaraz, ale i tak nie będę komentować postów Predator007TSW :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.