ZabilesMiZolwia
Posty: 2 (po ~265 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
ZabilesMiZolwia
  13 listopada 2009 (pierwszy post)
Cześć.Mam pewien mały problem,a mianowicie szukam pomocy,dobrej rady,odnośnie wyskoku.Mam 18 lat,183 cm wzrostu,ważę 75kg.Piłkę łapie na wysokości 305-307 cm, chce poprawić wyskok o jakieś 15-20 cm.Może to wyimaginowane marzenia,ale w końcu marzenia są,aby je spełniać :) byłbym wdzięczny za jakieś rady,programy treningowe,adekwatne do mojego wieku.Z góry dziękuje za pomoc :)
Gutek909
Gutek909
  13 listopada 2009
ZabilesMiZolwia
ZabilesMiZolwia:

poszukaj sobie w wyszukiwarce programów o nazwie Super Dunks, jest jeszcze dużo innych programów tylko trzeba szukać ! Ja osobiście trenowałem Super Dunksa przez 10 tyg, wyskok poprawiłem o 12 cm, ale przestałem grać, zacząłem pić :P
Jeśli nie masz mocnych kolan to Dunksa nawet nie zaczynaj..
Nimfoman69
Nimfoman69
  13 listopada 2009
ZabilesMiZolwia
ZabilesMiZolwia: Cześć.Mam pewien mały problem,a mianowicie szukam pomocy,dobrej rady,odnośnie wyskoku.Mam 18 lat,183 cm wzrostu,ważę 75kg.Piłkę łapie na wysokości 305-307 cm, chce poprawić wyskok o jakieś 15-20 cm.Może to wyimaginowane marzenia,ale w końcu marzenia są,aby je spełniać byłbym wdzięczny za jakieś rady,programy treningowe,adekwatne do mojego wie ku.Z góry dziękuje za pomoc

wyprobuj wszystkie air alerty
x10SiejaBball10x
x10SiejaBball10x
  13 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wyprobuj wszystkie air alerty

A najlepiej zacznij od lżejszego programu i stopniowo zwiększaj obciążenie:D.
YourFirstDream
YourFirstDream
  16 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Super Dunks

Tego typu programy bardzo obciążają stawy kolanowe, nie radzę się za nie zabierać jeśli nie chcesz mieć kiedyś kłopotów z kolanami.
kuba92762
kuba92762
  16 listopada 2009
ZabilesMiZolwia
ZabilesMiZolwia: ZabilesMiZolwia

Rob sobie seriami przysiady i stawaj na palcach na kilka sekund i tak kilkanascie-kilkadziesiat razy...pomoze ci, zapewniam...Nie zabieraj sie odrazu za takie programy,
Gutek909
Gutek909
  16 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Tego typu programy bardzo obciążają stawy kolanowe, nie radzę się za nie zabierać jeśli nie chcesz mieć kiedyś kłopotów z kolanami.

przeczytaj moje ostatnie zdanie....

Konto usunięte
Konto usunięte: stawaj na palcach

stawanie na palcach super dunks także zawiera :P ja ćwiczyłem :]
kuba92762
kuba92762
  16 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: stawanie na palcach super dunks także zawiera :P ja ćwiczyłem :]

no z tego co pamietam to tez, ale dalem 'luzniejszy' trening a przynoszacy takie same efekty jesli n ie lepsze, przynajmniej u mnie:)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.