AkaDwa
AkaDwa
  11 listopada 2009 (pierwszy post)

tak?.

Powitać to tak na początku.
Jak oglądaliście albo i nie Ha'y strasznie słabo walczył z Wałujew'em
a osiągnął pas i jest 'mistrzem' umiejętności i predyspozycje Ha'ya jak i Adamka
w tej wadze są można rzec równe (wzrost, waga), z tym że Adamek
mniej plecie językiem, a więcej działa.

Jak myślicie dojdzie do tej walki przed Majem? Adamek będzie miał pas? ( tu to tylko przypuszczenia )

No, ale tak by było..

krzychu7818
krzychu7818
  12 listopada 2009
LeonGrande
LeonGrande: Manny "PacMan" PACQUIAO


to niesamowite , żeby gość mierzący chyba 168cm wzrostu i wazący 63kg miał taką pare w łapach , jak dla mnie to najlepszy obecnie bokser bez podziału na kategorie wagowe

WujekWojtek1988
WujekWojtek1988
  12 listopada 2009

to że pokonał Gołotę starszego i kończącego karierę boksera to nic nie oznacza, nawet mimo zwycięstwa nie ma klasy Andrzeja ;) Adamek nadal jest miernotą pośród tych do których właśnie się dopchał czyli pośród zawodników wagi ciężkiej ;) już to widzę jak go ruscy masakrują ;)

bny
Posty: 345 (po ~177 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
bny
  12 listopada 2009

Moim zdaniem walka z Gołotą to taka mała siara;-) Nie wiem kto dopuścił do tej walki, ale wiem, że ma nie równo pod sufitem, chłopaki chyba też trochę, jak by nie mieli już się kim "naparzać";-) oczywiście darze ich szacunkiem, bo to co robią i zrobili dla Polskiego boksu jest naprawdę piękne;) Mam nadzieje, że był to ostatni bratobójczy pojedynek.

Co do walki Haye z Wałujewem, nie ma co się dziwić Haye'owi, że tak "biegał" po ringu, z takim kolosem pewnie walczył pierwszy i ostatni raz. Walka nudna, ale zasłużona wygrana Haye'a.

Haye vs Adamek gdybać można, ale wydaje mi się, że Adamek nie jest jeszcze przygotowany na takiego przeciwnika. Ruiz vs Haye - Ruiz na deskach(b ędzie;d)

Najbliższa walka Pacquiao vs Cotto jestem pewny zwycięstwa Pacquiao i jemu kibicuje;-)

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  13 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No tak, ale federacji jest dużo ważniejszy niż Polsatu w tej wadze mi się wydaje. Stąd gdybanie..


Pas Polsatu to najważniejsze odznaczenie dla każdego boksera :ziober2:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  13 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jak dla mnie to najlepszy obecnie bokser bez podziału na kategorie wagowe

plus bardzo religijny i ma dobre serce :ziober2: pomaga biednym

a teraz bedzie staral sie o urzad jakis panstwowy :ziober2:

w ringu fakt, jest niesamowicie mocny i zabojczy :) dlatego jego walki sa interesujace nie wieje nudą :) wiecej ciosów zadaje w 1 rundzie niz Walujew z Hayem w calym pojedynku :mrgreen:
krzychu7818
krzychu7818
  13 listopada 2009
LeonGrande
LeonGrande: a teraz bedzie staral sie o urzad jakis panstwowy


na Filipinach jest ogromnie popularny , jakby wystartował np na prezydenta to wygrałby w cuglach

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  13 listopada 2009
LeonGrande
LeonGrande: Piszesz zapewne o Oscarze de la Hoyii, nie mialem okazji obejrzec a szkoda...

nom, często jest pokazywana powtórka tej walki na Polsacie Sport. A jak nie masz to obejrzyj sobie na YT

LeonGrande
LeonGrande: choc szkoda tego brytyjczyka, bo polecial na deski i dlugo sie nie podnosil

w ogóle dobry to jest zawodnik, ale Mannemu nie dał rady. Z Floydem jr też nic nie pokazał.

Konto usunięte
Konto usunięte: na Filipinach jest ogromnie popularny , jakby wystartował np na prezydenta to wygrałby w cuglach

dokladnie dla 90mln Filipińczyków jest wzorem do naśladowania.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

DoktorHouse
DoktorHouse
  14 listopada 2009

Ta, niech idzie śladami Gołoty.

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  15 listopada 2009

No i walka nie zawiodła, PacMan znow atakowal zaciekle i Cotton byl praktycznie bez szans, zniszczyl go :mrgreen:

fajny pojedynek, zero nudy ciagly boks.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.