aguero17
aguero17
  11 listopada 2009 (pierwszy post)

Wasze opinie , porady:) Jak znacie jakieś fajne tricki to możecie pisać jak je robić:)

Stachu
Stachu
  11 listopada 2009

Gierka bardzo fajna. Dobra grafika, świetna muzyka, realistyczna kontrola nad piłkarzem wymagająca skupienia i wyczucia. Gra godna polecenia.

Nimfoman69
Nimfoman69
  12 listopada 2009

gierka dobra tyle ze juz nie na moj sprzet 2009 smigalo bosko a tu przyciecia

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  12 listopada 2009

Jeżeli chodzi o PC, w tym roku PES vs FIFA 5:0. Fifa 10 PC jest grą tak prymitywną, że momentami mamy wrażenie jakbyśmy grali na... pegazusie - boisko wydaje się być jakieś przekrzywione i stąd taki efekt. Grafiki też nie ma co porównywać bo w Fifie 10 tak jak i w 09 piłkarze wyglądają jak Zombie :) Ogólnie w PESa na PC gra się świetnie, Fifę włączyłem na moment - nie ogarniam sterowania, poza tym grafa jak już pisałem mnie odstrasza ;]

ps. A temat powinien być założony w innym dziale...

aguero17
aguero17
  13 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeżeli chodzi o PC, w tym roku PES vs FIFA 5:0. Fifa 10 PC jest grą tak prymitywną, że momentami mamy wrażenie jakbyśmy grali na... pegazusie - boisko wydaje się być jakieś przekrzywione i stąd taki efekt. Grafiki też nie ma co porównywać bo w Fifie 10 tak jak i w 09 piłkarze wyglądają jak Zombie :) Ogólnie w PESa na PC gra się świetnie, Fifę włączyłem na moment - nie ogarniam sterowania, poza tym grafa jak już pisałem mnie odstrasza ;]ps. A temat powinien być założony w innym dziale...

Racja ko(L)ego ale w sumie to można potraktować z przymrużeniem oka XD
DziQ
DziQ
  13 listopada 2009

i tak fifa na Xbox jest najlepsza :) w PES nie gram od 05' bo mi się nie spodoba i nie będę grać na siłę jestem fanem fify od 12 lat:D

DoktorHouse
DoktorHouse
  14 listopada 2009

góra ,dół,dół,góra,lewo,x,k,góra,t,alt+f4.

DziQ
DziQ
  15 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: góra ,dół,dół,góra,lewo,x,k,góra,t,alt+f4.


widać że leczysz się u hausa :lol2:
stolar
stolar
  17 listopada 2009

Najlepszy wg. mnie PES od czasów szóstki. No i w końcu lepsza inteligencja komputera, który nie gra już tymi samymi schematami ;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.