takbir27
takbir27
  8 listopada 2009 (pierwszy post)
Konto usunięte
Konto usunięte: Jest nietuzinkowy, zjawiskowy... najlepszy! Kochają go wszyscy miłośnicy wszechstylowej walki wręcz w Polsce, a od soboty również i miłośnicy MMA w Japonii. Wygrywa jeden pojedynek za drugim, każdy kolejny efektowniej i tak nieprzerwanie od dziewiętnastu walk. Wczoraj w godzinach porannych polskiego czasu Mamed Khalidov pokonał, a wręcz powiedziałbym, że zlał brazylijskiego mistrz organizacji "Sengoku", Jorge Santiago i tym samym jego nieprzerwana passa triumfów trwa dalej. Naturalizowany Czeczen po raz kolejny zademonstrował kaukaski temperament i zdeklasował swojego przeciwnika. Szkoda tylko, że walka nie była o pas, bo prócz zdeklasowania byłaby również detronizacja, a trofeum dla najlepszego zawodnika wagi półśredniej przyjechałoby do Polski.

źródło- Konfrontacja Sztuk Walki.

ktoś oglądał? Ktoś słyszał? komuś się podobało? :D jakieś komentarze? Memed Khalidov jest pierwszym w historii międzynarodowym mistrzem KSW... co nie udało się urodzonym tu to udało się Czeczenowi z polskim paszportem :lol2:
takbir27
takbir27
  8 listopada 2009

edit: niektórzy przedstawiają go jako Mamed, a nie Memed:P
zapomniałem o focie:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  8 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ktoś oglądał? Ktoś słyszał? komuś się podobało? :D jakieś komentarze? Memed Khalidov jest pierwszym w historii międzynarodowym mistrzem

widziałem tą walkę i byłem pod wrażeniem co zrobił z tym brazylijczykiem.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

takbir27
takbir27
  8 listopada 2009
NuTiiiiii
NuTiiiiii: widziałem tą walkę i byłem pod wrażeniem co zrobił z tym brazylijczykiem.

Mamed nie dość że świetny fighter to jeszcze dobry przyjaciel :ziober2:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  8 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Mamed nie dość że świetny fighter to jeszcze dobry przyjaciel

a tego to nie wiem:lol2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  8 listopada 2009

nie oglądałem :and:

nie dziwię się, że Ruscy się boją Czeczenów :lol2:

tibauld
tibauld
  9 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ktoś oglądał? Ktoś słyszał? komuś się podobało?

słyszał tylko od ludzi trenujących i walczących w MMA

Konto usunięte
Konto usunięte: Memed Khalidov

dobry z niego zawodnik, bardzo utalentowany i wszechstronny a co za tym idzie trudny do pokonania :mrgreen:
prowadzi fajne seminaria dla młodych adeptów :tak:

dałbyś coś więcej, ukierunkował ten temat, bo nie wiadomo do czego się odnieść, sama walka jak wiadomo pokazała, że jest jednym z czołówki :tak:
takbir27
takbir27
  9 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dałbyś coś więcej, ukierunkował ten temat, bo nie wiadomo do czego się odnieść,

ale do czego chcesz się odnosić? xD i po co xD
tibauld
tibauld
  9 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale do czego chcesz się odnosić? xD i po co xD

po to, żeby konwersacja trwała dłużej niż powiedzenie, że ten zawodnik jest dobry a najwyższe sportowe zaszczyty stoja przed nim otworem :tak;
Ubezpieczyciel
Ubezpieczyciel
  10 listopada 2009

Do UFC go i niech leje emeryckich mistrzów. I razem z Drwalem najlepsi do 83 kg. Kto wie ;d

takbir27
takbir27
  10 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: po to, żeby konwersacja trwała dłużej niż powiedzenie, że ten zawodnik jest dobry a najwyższe sportowe zaszczyty stoja przed nim otworem :tak;

przejmij pałeczkę i rozwijaj ten temat sobie :ziober2:
tibauld
tibauld
  11 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: przejmij pałeczkę i rozwijaj ten temat sobie

nie biorę tematów z drugiej ręki :rotfl:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.