Gutek909
Gutek909
  2 listopada 2009 (pierwszy post)

Temat do wygłaszania Waszych spostrzeżeń na temat nowego Managera..

Q. Grał już ktoś w ogóle ?
Q. Jak tak, to kim gracie ? :]
Q. Podobają się Wam nowości typu ' narada przedmeczowa ' ? i inne..

Temat założyłem tutaj, ponieważ pewnie większość z nas na dział ' technika ' w ogóle nie zagląda :and:
Poprzednio temat zamknięty nie został, więc mam nadzieję, że i ten pozostanie :ninja:
:piwo:

smencik
smencik
  12 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ma ktoś taki problem jak ja ? Dostałem ofertę prowadzenia reprezentacji Brazylii, ofertę przyjąłem i ... nic , Brazylia jest nadal bez Managera, a ja ich nie prowadzę, nie wiem w czym tkwi problem... :|

Ja nie jestem niestety tak dalece zaawansowany przez brak czasu, żeby dostawać oferty z reprezentacji Brazylii ^^ Póki co po 18 kolejkach Realem zajmuję 1 miejsce w lidze z 15 zwycięstwami i 3 remisami :jezyk2: W LM 1/8 będę grał z Chelsea, a w PH walczę z Barceloną, z którą pierwszy mecz wygrałem 2:1 na Santiago Bernabeu :]
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  12 listopada 2009

Słyszałem, że dziwnie pracuje silnik transferowy... np. Chinyama bez problemu idzie na wypożyczenie do Odry Wodzisław czy Polonii Bytom... Prawda to?

Gutek909
Gutek909
  12 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Póki co po 18 kolejkach Realem zajmuję 1 miejsce w lidze z 15 zwycięstwami i 3 remisami W LM 1/8 będę grał z Chelsea, a w PH walczę z Barceloną, z którą pierwszy mecz wygrałem 2:1 na Santiago Bernabeu :]

Ja zacząłem właśnie 3 sezon :P wygrałem po 2 razy ligę i LM, w Pucharze Króla zawsze odpadam szybko :D w 3 sezonie dostałem na transfery 172 mln ojro :szok2:
narazie do składu dokupiłem Fabregasa, Ville, Silve, Mate, Criscito - to ważniejsze transfery, jeszcze paru młodych np. Edu Ramosa.. Sprzedałem m.in. Nisterloya :and: , Gutiego, Drenthe czy Dudka,,, O dziwo zostawiłem sobie VDV :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Prawda to?

moje transfery kosztowały bardzo duże pieniądze, więc nie wiem jak to działa np w lidze polskiej.. Ubolewam nad tym, że nie chce do mnie przyjść Aguero :/
Nimfoman69
Nimfoman69
  13 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Gutek909

gutek na ten twoj problem wyszedl juz patch
smencik
smencik
  13 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Słyszałem, że dziwnie pracuje silnik transferowy... np. Chinyama bez problemu idzie na wypożyczenie do Odry Wodzisław czy Polonii Bytom... Prawda to?

Dopiero jak mnie z Realu wyrzucą, to poszukam zatrudnienia w naszej świetnej lidze :jezyk2:

Konto usunięte
Konto usunięte: w 3 sezonie dostałem na transfery 172 mln ojro :szok2:

:szok2: To się Floro szarpnął :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: narazie do składu dokupiłem Fabregasa, Ville, Silve, Mate, Criscito

Ja póki co kupiłem jedynie Vargasa z Fiorentiny :jezyk2: Fabregas mnie nie interesuje, bo środek pola całkiem całkiem wygląda. Xabi ma ładne piźnięcie z dystansu i dobrze rozgrywa, a Lass to Lass :D Nad Villą się zastanowić jeszcze muszę, ale póki co Benzema gra znakomicie, a na skrzydła nikogo nie potrzebuję, bo Marcelo i C. Ronaldo mają najlepszą średnią ocenę w lidze :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Sprzedałem m.in. Nisterloya

Póki co odrzucił pierwszą ofertę przedłużenia kontraktu złożoną przeze mnie :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Gutiego

Gutiego nie sprzedam :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Drenthe czy Dudka

No ci panowie u mnie po pierwszym sezonie też polecą :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: O dziwo zostawiłem sobie VDV :D

Ja również.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ubolewam nad tym, że nie chce do mnie przyjść Aguero :/

A feee..
Gutek909
Gutek909
  13 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: gutek na ten twoj problem wyszedl juz patch

Dzięki bardzo za info :)
zaraz se ściągnę :P
Gutek909
Gutek909
  13 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja póki co kupiłem jedynie Vargasa z Fiorentiny

zastanawiałem się nad nim, ale wybrałem jednak Criscito :P

Konto usunięte
Konto usunięte: A feee..

w 2 sezonie w barwach Atletico zagrał 44 mecze ( wliczając puchary ) i strzelił 39 bramek :D
Sorry za post [pod postem :D
DoktorHouse
DoktorHouse
  13 listopada 2009

Gram w 08/09 po pierwszym sezonie juve miałem 4 miejsce w lidze i finał pucharu Włoch którym uległem interowi.
Jakoś nie mam ochoty instalować nowego.
A najwygodniejszy interfejs miał dla mnie cm 03/04.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.