Gutek909
Gutek909
  2 listopada 2009 (pierwszy post)

Temat do wygłaszania Waszych spostrzeżeń na temat nowego Managera..

Q. Grał już ktoś w ogóle ?
Q. Jak tak, to kim gracie ? :]
Q. Podobają się Wam nowości typu ' narada przedmeczowa ' ? i inne..

Temat założyłem tutaj, ponieważ pewnie większość z nas na dział ' technika ' w ogóle nie zagląda :and:
Poprzednio temat zamknięty nie został, więc mam nadzieję, że i ten pozostanie :ninja:
:piwo:

WueRZet
WueRZet
  2 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: U mnie porównywalnie, jak nie wolniej ;S

Podziwiam :D Boś pierwszą osobą która tak przyznaję. Nawet na oficjalnym nikt się na to nie skarżył ^^
mlodykulkaxd
mlodykulkaxd
  2 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Podziwiam :D Boś pierwszą osobą która tak przyznaję. Nawet na oficjalnym nikt się na to nie skarżył ^^

Nie ma przestojów, ale sama gra nie idzie jakoś szybciej.
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  2 listopada 2009

Jeszcze nie gram, kontynuuję karierę Liverpoolem w fm 09, ogólnie jakoś mało czasu ostatnio na fm-a. Myślę, że w przeciągu miesiąca powinienem zacząć grę w 10. Zresztą nie ma co się spieszyć, niech zrobią jakieś dobre patche :)

Co do drużyny to myślę sobie zagrać Leeds United, ale wszystko przede mną.

WueRZet
WueRZet
  2 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Co do drużyny to myślę sobie zagrać Leeds United, ale wszystko przede mną.

Z tego co mi wiadomo cholernie łatwo się gra w pierwszym sezonie. Niezła pakę mają jak na League One.
thomas893
thomas893
  2 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Grał już ktoś w ogóle ?

Nie grałem, gdyż sprzęt mam zabytkowy i co najwyżej w 2008 mogę grać... strasznie mnie ten fakt wku....rza :and:

A z tego co sobie poczytałem jeszcze przed premierą, to całkiem ciekawe zmiany są zrobione. Szczególnie mi się spodobała możliwość wykrzykiwania zawodnikom w trakcie meczu instrukcji ;D

Tyle ode mnie :and:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  2 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jeśli będziesz chciał to zagrasz, ja osobiście Ci polecam :]

namówiłeś mnie:ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

smencik
smencik
  2 listopada 2009

A mocno zbugowana jest ta pierwsza wersja, czy da się grać? :jezyk2: Bo PES na mnie wrażenia nie zrobił, więc może w FMa popykam trochę.

Mll
Mll
  3 listopada 2009

eee to daj linka do managera 2010 żebym mógł sobie ściągnąć :)

mlodykulkaxd
mlodykulkaxd
  3 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A mocno zbugowana jest ta pierwsza wersja, czy da się grać?

Teoretycznie da się grać ;]
Wczoraj poświęciłem więcej czasu i doszedłem do wniosku, że jednak może to być dobra kontynuacja.
PokazeCiCycki69
PokazeCiCycki69
  3 listopada 2009

nie gram w to aktualnie gram w Fife Manager 10

wojtecky
wojtecky
  3 listopada 2009
Na samą myśl, że będę musiał przerwać moja wieloletnią karierę w fm'ie '09 robi mi się nie dobrze :and: powinni zrobić coś, że na gre z poprzedniego manager można kontynuować w nowym.
Póki co ani mi się śni rozpoczynać grę w fm'a '10 no chyba, że to zepsuje mi się zapis gry, jak to wcześniej już nie raz bywało
:and:
PokazeCiCycki69
PokazeCiCycki69
  3 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Na samą myśl, że będę musiał przerwać moja wieloletnią karierę w fm'ie '09 robi mi się nie dobrze powinni zrobić coś, że na gre z poprzedniego manager można kontynuować w nowym.

zachecaja cie do kupna nowego fma:D
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  3 listopada 2009

i jak na złość coś złego stało się z moim fm-em 09 :ninja: i nie działa ;/

WueRZet
WueRZet
  3 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A mocno zbugowana jest ta pierwsza wersja, czy da się grać? Bo PES na mnie wrażenia nie zrobił, więc może w FMa popykam trochę.

Napiszę tak. Ze wszystkich FM-ów (począwszy od edycji 2005) ten jest chyba najlepszy i najbliższy ideałowi (jakim dla mnie pozostaje do dziś CM 01/02) :D
PokazeCiCycki69
PokazeCiCycki69
  3 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: CM 01/02) :D

Marcin Harasimowicz rulezzz:D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.