JednoposladkowyTed
JednoposladkowyTed
  30 października 2009 (pierwszy post)

Welcome, welcome, welcome :mrgreen:
Chcę znaleźć w miarę tanią siłownię we Wrocławiu.
Gość proponuje mi 100 zł za 12 wejść na orzechowej. Moim zdaniem za podstawowe wyposażenie bez bieżni itd to za dużo. Myślicie że 50 zł to dobra cena za siłkę z atlasami, sztangami bez bieżni i rowerków?
Polecacie jakąś przyzwoitą i w miarę tanią siłkę?

folkemon
folkemon
  30 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Gość proponuje mi 100 zł za 12 wejść na orzechowej. Moim zdaniem za podstawowe wyposażenie bez bieżni itd to za dużo.

no trochę za dużo skoro jest tak jak piszesz

Konto usunięte
Konto usunięte: Myślicie że 50 zł to dobra cena za siłkę z atlasami, sztangami bez bieżni i rowerków?

myślę, że jeśli nie ma syfu, tłoku i masz w miarę blisko to jest to dobra cena

ćwicz a nie wydziwiaj, pozdr : ]
folkemon
folkemon
  30 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no trochę za dużo skoro jest tak jak piszesz

jeszcze pytanie czy karnet ma ograniczoną ważność, np na miesiąc. Jak tak to patrz wyżej. Jeśli nie to nie wiem, u mnie karnety są na miesiąc, są rowerki i w ogóle jest wszystko czego dusza zapragnie. Nawet suszarkę panie z recepcji pożyczą :ziober2: A zimna idzie : (
JednoposladkowyTed
JednoposladkowyTed
  30 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli nie to nie wiem, u mnie karnety są na miesiąc, są rowerki i w ogóle jest wszystko czego dusza zapragnie.

za ile?:woot:
folkemon
folkemon
  30 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: za ile?

120 zł bez limitu wejść, ważny 30 dni, możesz iść na siłownię, jogę, aerobik także jeśli masz ochotę ^^
90 zł 8 wejść, ważny 30 dni, tylko siłownia

rowerków jest z 8, różnych bieżni kilkanaście, jest czysto, prysznice są, trener śmiga i można się pytać, nie ma chamstwa, 4 ławeczki, stojaki do przysiadów, maszyn z 30, salka z workami bokserskimi, fajne panny chodzą na stepery :woot:

No i tak to się w Katowicach ma. Mam nadzieję, że coś pomogłem : ]
JednoposladkowyTed
JednoposladkowyTed
  30 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No i tak to się w Katowicach ma. Mam nadzieję, że coś pomogłem : ]

pomógłbyś, jakbyś mi jakąś w okolicach 50 zł we Wrocławiu zaproponował :mrgreen:
najlepiej centrum, lub gaj, tarnogaj, krzyki, grabiszyn.
folkemon
folkemon
  30 października 2009

gdybym znał i sam na nią chodził to bym Ci nie napisał, bo nie lubię tłoku :ziober2:

Radomatu11
Posty: 1193 (po ~164 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
Radomatu11
  31 października 2009

heh a ja w Koszazlinie mam silke za 35 zl.Moze nie ma takich wygod jka w tych drozszych ale nie chodzi sie po to by podziwiac a cwiczyc

WojekZzaOceanu
Posty: 868 (po ~69 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
WojekZzaOceanu
  31 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Welcome, welcome, welcome Chcę znaleźć w miarę tanią siłownię we Wrocławiu. Gość proponuje mi 100 zł za 12 wejść na orzechowej. Moim zdaniem za podstawowe wyposażenie bez bieżni itd to za dużo. Myślicie że 50 zł to dobra cena za siłkę z atlasami, sztangami bez bieżni i rowerków? Polecacie jakąś przyzwoitą i w miarę tanią siłkę?

na Kleczkowie jest konkretna, tam gdzie brodzik dla dzieciakow na Różance, Atlasy itp 50zl karnet na miecha po 3 wejscia na tydzien ;]
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak za Janasa się dało to za Leo nie powinno być gorzej
JednoposladkowyTed
JednoposladkowyTed
  31 października 2009
WojekZzaOceanu
WojekZzaOceanu: na Kleczkowie jest konkretna, tam gdzie brodzik dla dzieciakow na Różance, Atlasy itp 50zl karnet na miecha po 3 wejscia na tydzien ;]

dokładny adres?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.