Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  28 października 2009 (pierwszy post)

To co dzieje się w tym kraju to porażka. Wiedziałem, że przez wygraną PO bedzie zle w tym kraju ale, że aż tak to Nie. Patafianom ze sejmu czy innym pajacom zarabiającym po 10tys miesiecznie to wisi ale jest masa ludzi, zarabiajacych mniej, którzy dzieki takiej bukmacherce osiągaja sobie dodatkowy dochód. Sam obecnie zarabiam nie dużo a dzieki bukmacherce mogę sobie budżet niezle podreperować i przy okazji sledzic mecze w emocjach. Jakim prawem ktos ma decydowac na co mam przeznaczac swoje pieniadze>? Nie palę, piję rzadko to sobie obstawiam proste. Jakis chory kraj. WIem, że Polska nie jest jedyna ale to jest chore. I to ma byc liberalizm? Porazka pana agenta "panowie policzmy głosy" Tuska i jego postkomunistyczno po KLDowsko świty.

Niedługo bede miec spory zastrzyk gotówki z dziewczyną i wkurza mnie taka informacja bo sobie chce zainwestowac czesc w bukmacherke.

Po drugie a co z takimi totomixami czy stsami one sobie mogą działąc>?

To zlikwidujmy lotto. TO jest dopiero hazard na całego co pare dni ponad połowa Polakow w tym bierze udział. Co za roznica jak wydam sobiew tygodniu 50zł na buka czy 50zl na lotto? ALe lotto pakuje oczywiscie pieniazki dla wielu wysoko ustawionych.

CHory kraj i oby tez ryży farbowany fałszywy lis szybko spadł z tego fotelu premiera!!

Sorki za błedy ale zrypana klawiatura i pisze wku....y

Donald WHO YOU?

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  28 października 2009

myślałem, że to przeciwdziałanie hazardowi ma dotyczyć jednorękim bandytów a nie zakładów bukmacherskich :nielapie:

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  28 października 2009

Zamknąc STS Tootomix jeszce, zakazac palenia papierosow i picia alkoholu i juz mamy komune:) a tacy byli liberałowie.

ALe oczywiscie tego oraz lotto sie nie ruszy bo kaska leci

Donald WHO YOU?

WueRZet
WueRZet
  28 października 2009
Predator007TSW
Predator007TSW: i juz mamy komune:)

Proponuje poczytać parę książek. Co ma zakaz do picia, palenia, grania do komuny to chyba tylko ty wiesz.

Temat zamykam. I radzę powstrzymać się w przyszłości od pustej i idiotycznej demagogi.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.