krzychu7818
krzychu7818
  22 października 2009 (pierwszy post)

wyniki meczy rewanżowych 1/8 finału :

Nevermind1910- Carlsb 8-9
egzekutor90gool - Wassup 7-8
tzlublin9- tibauld 11-6
DonSmall92- kojton 12-14
Ichabod - smencik 10-11
Nutii - LeonGrande 12-8
djWiertlodj - Freddie2007 11-6
WueRZet - OncleShu 12-9

wyniki łaczne 1/8 finału :

Nevermind1910- Carlsb 17-21
egzekutor90gool - Wassup 16-20
tzlublin9- tibauld 17-14
DonSmall92- kojton 14-20
Ichabod - smencik 23-23 awans dzięki większej ilości punktów zdobytych na "wyjeździe"
Nutii - LeonGrande 22-12
djWiertlodj- Freddie2007 24-11
WueRZet - OncleShu 21-20

Pary 1/4 finału :

WueRZet (8)- Carlsb (16)
djWiertlodj (7)- Wassup (15)
tzlublin9 (3)- Nutiii (6)
Ichabod (5)- kojton (13)

smencik
smencik
  22 października 2009

Troszkę smutno, bo nie wypadłem najgorzej, a mimo tego trzeba się pożegnać. No cóż, klątwa 1/8 przeszła na mnie :mrgreen: Powodzenia w dalszej rywalizacji i dziękuję Krzychowi za organizację kolejnego typera, który jest respiratorem tego forum. :jezyk2:

Niech moc będzie z Wami!

Freddie2007
Freddie2007
  22 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: WueRZet (8)- Carlsb (16) djWiertlodj (7)- Wassup (15) tzlublin9 (3)- Nutiii (6) Ichabod (5)- kojton (13)

Gratulacje dla Was Panowie:brawo:

Wiertło mój faworyt znów idzie po zwycięstwo, zdobył najwięcej punktów:rock:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nevermind1910


Konto usunięte
Konto usunięte: egzekutor90gool

Co z Wami faworyci:woot:
Miał być taki finał:ziober2:

Dziękuje za udział w typerze, bodajże mój czwarty udział w typerze i czwarty raz awans m.in do najlepszej 16, to mnie cieszy:)
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  23 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziękuje za udział w typerze, bodajże mój czwarty udział w typerze i czwarty raz awans m.in do najlepszej 16, to mnie cieszy:)


a nie trzeci przypadkiem :woot:
Fafelson
Fafelson
  23 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tzlublin9 (3)- Nutiii (6)

ciężko będzie:D
99DjWIERTLO99
99DjWIERTLO99
  23 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Powodzenia... :)


Nawzajem ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: djWiertlodj- Freddie2007 24-11


Freddie dzięki za grę. W następnej edycji zrewanżujesz się ;D

Czyżby była powtórka z zeszłej edycji :woot: ;PP hehe do tego jeszcze dalekaaa droga ;D
DonSmall92
DonSmall92
  23 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a ponoć byłem skazany na porażkę

A wiesz... Stwierdziłem, że jednak odpuszczę sobie tą edycję, ze względu na przekonania.. Hehe..:jezyk2: Gratuluje i życzę wygranej..;) Dzięki za walkę..:piwo:

Być może jest to mój ostatni typer, więc życzę wszystkim powodzenia, największych zdobyczy punktowych i wszystkiego naj na nowej drodze życia..;) Hehe...

Krzychu dzięki za prowadzenie kolejnej edycji, że się tego podejmujesz za każdym razem, bo wiem jakie to trudne..;)

Elo..;)
OncleShu
OncleShu
  23 października 2009

Loozik WueRZet, przecież to tylko zabawa;) Co prawda muszę przyznać ze odpadnięcie drugi raz w podobny sposób jest nieco irytujące;) Życzę wszystkim szczęścia w kolejnych etapach no i ekhm... niech wygra najlepszy. DO następnego razu!

Wassup
Wassup
  23 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no cóż, jeżeli się w dwóch kolejkach zdobywa łącznie 16 punktów to nie ma co się dziwić, że się odpada z typera. po raz kolejny na tak wczesnym etapie odpadam, ale nie ma co narzekać. Dawidowi życzę żeby wygrał, bo go na to stać.

Nie awansowałem dlatego, że typowałem fantastycznie.
awansowałem dlatego, że nie wyszło Ci Wojtek typowanie, a moje nie znajdowało się na wysokim szczeblu.

Konto usunięte
Konto usunięte: pojedynek dwóch Dawidów. Stawiam na Wassupa, bo od początku był moim czarnym koniem (pech chciał, że na niego trafiłem).

Jako debiutant, nie będzie mi wcale wstyd, że odpadnę w jakikolwiek sposób.
Postaram się nie zawieść twojego czarnego konia :)
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  23 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jako debiutant, nie będzie mi wcale wstyd, że odpadnę w jakikolwiek sposób. Postaram się nie zawieść twojego czarnego konia :)


dobrze, że nie jestem murzynem :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie awansowałem dlatego, że typowałem fantastycznie. awansowałem dlatego, że nie wyszło Ci Wojtek typowanie, a moje nie znajdowało się na wysokim szczeblu.


w tej fazie najważniejsze jest trafić na swój dobry dzień lub słaby dzień rywala.
WueRZet
WueRZet
  23 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Co prawda muszę przyznać ze odpadnięcie drugi raz w podobny sposób jest nieco irytujące;)

Dlatego liczę, że w następnej edycji, jakkolwiek ona będzie, po raz trzeci się zmierzymy ^^
Neeveer
Neeveer
  23 października 2009

Przegrana w typerze ma niewielki wpływ na moje odejście z forum. Zbierałem się do tego od dłuższego czasu z kilku przyczyn. Główną jest upadek forum i niewielu użytkowników z którymi mogę popisać. Zauważyłem to dłuższy czas temu i forum traktowałem rozrywkowo, bez wypisywania "złotych myśli" i zakładania tematów, chociażby jak to miało miejsce w chwili rejestracji jako "Nevermind".

Wygranej życzę WRZ, oraz osobie która mnie pokonała, czyli Carlowi. Jedno jest pewne, jednak z tych osób przejdzie dalej ;)

Jeszcze raz dzięki za wymianę poglądów i fajnie spędzone chwile. Jeżeli kogoś do siebie zraziłem to przepraszam.
Konto usuwam, może wrócę po kolejnych dwóch latach? ;)

Pozdrawiam.
Fiffty

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  23 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Przegrana w typerze ma niewielki wpływ na moje odejście z forum. Zbierałem się do tego od dłuższego czasu z kilku przyczyn. Główną jest upadek forum i niewielu użytkowników z którymi mogę popisać. Zauważyłem to dłuższy czas temu i forum traktowałem rozrywkowo, bez wypisywania "złotych myśli" i zakładania tematów, chociażby jak to miało miejsce w chwili rejestracji jako "Nevermind". Wygranej życzę WRZ, oraz osobie która mnie pokonała, czyli Carlowi. Jedno jest pewne, jednak z tych osób przejdzie dalej ;) Jeszcze raz dzięki za wymianę poglądów i fajnie spędzone chwile. Jeżeli kogoś do siebie zraziłem to przepraszam. Konto usuwam, może wrócę po kolejnych dwóch latach? ;) Pozdrawiam. Fiffty


gówno byś zrobił gdybym nie dał Ci linka do usunięcia konta :D
Radomatu11
Posty: 1193 (po ~164 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
Radomatu11
  24 października 2009

Widze pare niespodzianek.Brakuje takiego "mistrza" jak Ja.Ale coz.zycze wszystkim milej zabawy

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  24 października 2009
Radomatu11
Radomatu11: Widze pare niespodzianek.Brakuje takiego "mistrza" jak Ja

jak zwykle z poczuciem humoru:ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kojton
kojton
  25 października 2009
kiedy pierwsze mecze ?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.