BIZON1123
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
BIZON1123
  13 marca 2016 (pierwszy post)

Hej ciekawi mnie czy są tu jakieś panie które wybrały ten zawód i dlaczego

Pozdrawiam i milego dnia

raugi
Reputacja: 17 | BluzgometrTM: 17
raugi
  14 marca 2016

kobiety rzadko wybierają ten zawód a pracodawca jeszcze rzadziej przyjmuję kobietę na takie stanowisko dlaczego??? dla niego to ogromne ryzyko, nie daj boże walnie ci taka w coś albo zrezygnuję po 2 tygodniach bo jej się praca jednak nie podoba no sam wiesz... owszem są kobiety które potrafią się odnaleźć w tym zawodzie ale to ich jest na prawdę mało...

CichyBob18
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 34
CichyBob18
  14 marca 2016

Wszystkie które do tej pory spotkałem super sobie radziły za kółkiem, lepiej niż nie jeden facet

BombowcaKierowca
Reputacja: -229 | BluzgometrTM: 0
BombowcaKierowca
  15 marca 2016
raugi
raugi: kobiety rzadko wybierają ten zawód a pracodawca jeszcze rzadziej przyjmuję kobietę na takie stanowisko dlaczego??? dla niego to ogromne ryzyko, nie daj boże walnie ci taka w coś albo zrezygnuję po 2 tygodniach bo jej się praca jednak nie podoba no sam wiesz... owszem są kobiety które potrafią się odnaleźć w tym zawodzie ale to ich jest na prawdę mało...

Te które się pchają do zawodu kierowcy ciężarówek radzą sobie świetnie. Natomiast na ulicach, parkingach obserwujemy także drogowe ofermy w mikroskopijnym aucie typu fiat CC, VW New Beatle, Corsy, Micry, MB Serii A i inne miniaturki których nie wspomniałem a zaparkować ich nie potrafią.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
BIZON1123
BIZON1123
  15 marca 2016

co do umiejętności pan które się na to zdecydowały to nie mogę złego słowa powiedzieć te które ja spotkałem na prawdę umiały jeździć ja osobiście jeżdżę zwykłym koń+naczepa i nie bardzo mogę się wypowiadać na temat składów ciężarówka+przyczepa(ze skrętną osiom) ale nie raz widziałem jak koledzy kierowcy cofali pod kontenery BDF i ciężko im to szło a kilka pań które widziałem można powiedzieć że z zamkniętymi oczami by to lepiej zrobiły niż faceci tak że do umiejętności nie można mieć zarzutów

BombowcaKierowca
BombowcaKierowca
  15 marca 2016
BIZON1123
BIZON1123: co do umiejętności pan które się na to zdecydowały

...i wyłożyły kilka tysięcy na prawo jazdy ciężarowe. Ile kosztuje komplet uprawnień na ciężarówkę z przyczepą?
BIZON1123
BIZON1123
  16 marca 2016

Około 10tyś w zależności od regionu polski i ilości powtórzeń choć lepiej się zdaje na ciężarówki niż osobówki przynajnmniej to moja opinia

BombowcaKierowca
BombowcaKierowca
  16 marca 2016
BIZON1123
BIZON1123: regionu polski

A co to ma do rzeczy? Rozumie że opłata za egzamin jest jednakowa tylko cena kursu może się wahać.

BIZON1123
BIZON1123: ilości powtórzeń

Nie zakładam wielu. Zdałem na kat. B za 1 razem. Robiłem wszystkie możliwe konkurencje i parkowania na egzaminie. Jeżdżę 15 lat na B w tym busem z rodziną lub paką na 3,2 m.

Dziś widziałem jak przysłowiowy "TIR" usiłował przejechać pod wiaduktem ^3,0m^, minął dwa znaki zakazu i skrajnik ale chciał sprawdzać osobiście.
CichyBob18
CichyBob18
  16 marca 2016

zawsze można próbować :P czasem 4 metrowe składy wchodzą pod oznakowane 3,5 metra i jeszcze sporo zapasu mają

BombowcaKierowca
BombowcaKierowca
  16 marca 2016
CichyBob18
CichyBob18: zawsze można próbować

No nie wiem. Gdyby jechały POLICAJE mandat murowany. Opłaca się?

Ile za przejechanie dwukrotnie zakazu, zablokował ruch bo obok ciągła i wyminięcie nie dozwolone lub jak kto woli zmusił innych do naruszenia podwójnej ciągłej + cofanie TIRa pod górę ze 150m bez asysty chyba że mundurowi pomogą.

IDIOTA !
CichyBob18
CichyBob18
  16 marca 2016

Zgadza się mandat gwarantowany ale w wielu miejscach znaki mówią jedno a w rzeczywistości jest zupełnie co innego

BIZON1123
BIZON1123
  16 marca 2016

Osobiscie na Śląsku pod 2,9 przejrzałem ale to tylko dlatego ze znak był 50m przed wiaduktem i z przeciwka przejechała inna ciezarowka. A co do cen to tak jak piszesz ceny kursów sa różne

BIZON1123
BIZON1123
  16 marca 2016

A i jeszcze jak dobrze pamietam to w Łodzi był wiadukt 3.3 a 4.2 przejeżdzało i tam też miski specjalnie stały i kasowały za zakaz

BombowcaKierowca
BombowcaKierowca
  16 marca 2016
BIZON1123
BIZON1123: A i jeszcze jak dobrze pamietam to w Łodzi był wiadukt 3.3 a 4.2 przejeżdzało i tam też miski specjalnie stały i kasowały za zakaz

Nie, to u w tym miejscu ktoś przygrzmocił w wiadukt. Robili go i postawiali nawet coś a'la bramkę skrajnikową. Z tym że ją ktoś sprywatyzował albo nie pamiętam czy dalej stoi. Jeżdżę teraz osobówką.

Pod innym wiaduktem w mieście, a jest podwójny i ten drugi ma mniejszy prześwit bo jezdnia się podnosi, widziłem rozłożoną naczepę na płaskie ściany i autolawetę z trzema skasowanymi samochodami prosto z fabryki.
CichyBob18
CichyBob18
  16 marca 2016

I wytłumaczcie mi tu gdzie logika stawiania takiego ograniczenia, okradanie kierowców i tyle

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.