TenSebastian
TenSebastian
  16 lutego 2016 (pierwszy post)

Jest tutaj ktoś kto pracuje na busach lub tirach jeżdżąc po UE ? Chciałbym zapytać o pare spraw a może też ktoś miałby coś do dodania od siebie

CichyBob18
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 34
CichyBob18
  17 lutego 2016

A co Cię interesuje dokładniej?

JanuszN
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
JanuszN
  22 lutego 2016

Pytaj a odpowiemy :)

ToTylkoYo
Reputacja: 40 | BluzgometrTM: 2
ToTylkoYo
  27 lutego 2016

Dawaj pytania, jeżdżę teraz aktualnie busem ;) bo mniej stresów niż na dużych :P

Born in the RPL.

cyckisom
Reputacja: 7 | BluzgometrTM: 5
cyckisom
  28 lutego 2016

Tego profilu już nie ma. Po co więc zakładać profil, temat i zadawać pytane:woot:?

Wujek to ja :)

Stinky
Stinky
  2 marca 2016

Jest jest tylko nowy profil mam bo na stary ktoś się włamał i pozmieniał hasła , wybaczcie . Właściwie to chciałem zapytać ile mniej więcej wynosiłbym koszt zrobienia osobno prawka c,ce + kurs na przewóz rzeczy

Stinky
Stinky
  2 marca 2016

I co sądzicie o firmie Delta Trans bo podobno oferowali prawko w zamian za pracę w ich firmie . Mowa teraz o firmie Delta Trans Świętochłowice . Moglibyście też dodać od siebie cokolwiek przydatnego heh , jeszcze długa droga przede mną

cyckisom
Reputacja: 7 | BluzgometrTM: 5
cyckisom
  2 marca 2016

Koszt zrobienia wszystkiego to chyba kilka tysięcy, ale ile dokładnie to niech ktoś mądrzejszy, kto jest na bieżąco się wypowie.
A co do zrobienia prawka przez firmę w zamian za pracę u nich to pewnie nie tylko ta Delta robi coś takiego w Twojej okolicy, Kierowców zawodowych, przynajmniej u nas, na północnym Mazowszu potrzeba jak piwa na kacu, więc niejedna firma idzie na taki układ.

Wujek to ja :)

Stinky
Stinky
  2 marca 2016

Dzięki kolego , myślę że w granicach 10 tys dałoby radę wszystko upchać w całość . Nie zamierzam wydawać pieniędzy na poprawki

ToTylkoYo
Reputacja: 40 | BluzgometrTM: 2
ToTylkoYo
  3 marca 2016

Na początku polataj z rok na busie w miedzynarodowce, aby nabrać doświadczenia na trasach. W tym czasie zrób prawko koszt tak jak piszesz ok 10k.
I nigdy nie idź na układ w firmach "praca za prawko", przeważnie podpisujesz dodatkową umowę na nie mniej niż 3 lata, że się nie zwolnisz aż firma ściągnie z ciebie pieniądze które wyłożyła na twoje prawko. A wtedy jesteś poniewierany jak jakiś wyrzutek. I przekonaj się czy chcesz jeździć, bo przez moje 7 lat za kółkiem już paredziesiat osób poznałem, które chciały jeździć, zrobiły prawka a za kółkiem spędzili nieraz nawet nie jeden wyjazd na dwa tygodnie. Dopiero zobaczyli co to za praca jak musieli ja wykonywać. Tu się musisz liczyć z tym że o wiele mniej kontaktów masz z przyjaciółmi i rodziną, wieczny stres na zaladunkach, pilnowanie się bo przyciągnięcie 15 minut grozi setkami euro grzywny.

Born in the RPL.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.