ProofMP
Posty: 35 (po ~342 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 46
ProofMP
  14 października 2009 (pierwszy post)
http://www.youtube.com/watch?v=4pCqA7Ac1kc

Co sądzicie o tej wypowiedzi? Wiele osób krytykowało Darka że 3ma z PZPN,wielu krytykowało że to on przynosi pecha komentując mecze(głupota).Jakie jest wasze zdanie na jego temat?
Ja mogę powiedzieć że lubie Szpakowskiego,i nie wyobrażam sobie meczy bez jego komentowania.Chodź zdarzają się błędy,zresztą jak każdemu,to emocje które przeżywa on kometując na żywo spotkania są PIĘKNE :)
Myślę że Szpakowski również ma dośc tego bagna i tego co się dzieje w polskiej piłce.W końcu nie komentuje meczy naszej kadry od roku czy dwóch lat ale od szmatu czasu więc wie jak było kiedyś,jak jest teraz
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  14 października 2009
ProofMP
ProofMP: więc wie jak było kiedyś,jak jest teraz

Kiedys było lepiej?DLa tych co nie wiedzieli co jest grane

Donald WHO YOU?

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  16 października 2009
ProofMP
ProofMP: http://www.youtube.com/watch?v=4pCqA7Ac1kc Co sądzicie o tej wypowiedzi? Wiele osób krytykowało Darka że 3ma z PZPN,wielu krytykowało że to on przynosi pecha komentując mecze(głupota).Jakie jest wasze zdanie na jego temat? Ja mogę powiedzieć że lubie Szpakowskiego,i nie wyobrażam sobie meczy bez jego komentowania.Chodź zdarzają się błędy,zresztą jak każdemu,to emocje które przeżywa on kometując na żywo spotkania są PIĘKNE :) Myślę że Szpakowski również ma dośc tego bagna i tego co się dzieje w polskiej piłce.W końcu nie komentuje meczy naszej kadry od roku czy dwóch lat ale od szmatu czasu więc wie jak było kiedyś,jak jest teraz


a dla mnie to świadczy o tym, że jest jak chorągiewka i chce się przypodobać raz związkowi, trenerowi, a raz kibicom.
19Patka08
19Patka08
  17 października 2009

Zapraszam do Klanu http://www.fotka.pl/klan/810116/PZPN_Koniec/!!! Wysyłaj do znajomych ... Niech wreszcie ktoś coś zrobi z tym syfem... !!!!

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.