DjKoBi
DjKoBi
  18 września 2013 (pierwszy post)

Witam, mam dylemat, zastanawiam się nad kupnem auta. Jestem bardziej z tych którzy lubują się w klasycznej motoryzacji. BMW e30 czy Mercedes 190 ? Oby dwa bardzo mi się podobają, Mercedes z jednej strony prestiż i klasa sama w sobie, BMW kultowe autko świetnie wyglądające i dynamiczne. Miał ktoś styczność z tymi autkami ? Czekam na opinie :)



xBornToKILLx
Posty: 20 (po ~107 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 4
xBornToKILLx
  9 października 2013

Mercedes - gustowny i elegancki
BMW - gustowny, ale kojarzy sie z bandytami ;d wszystko przez te filmy ;DD

1xxxbartekxxx
1xxxbartekxxx
  9 października 2013

gwiazda

denaturat
denaturat
  10 października 2013

jesli mam wybierac z tych dwoch to wole audi

KoTyy
Posty: 234 (po ~176 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 5
KoTyy
  15 października 2013



Tylna kanapa tylko dla vipów i vcipek ekhem vipek d83ddc60



call it da Krążownik Enterprise d83ddea4

Kradzież bądz uszkodzenia grozi smiercia, trwalym kalectwem badz bezwgledna windykacjad83ddd2b.
Płatność za kurs badz przejazdzke ass gass 98 or 6 foot grass.
Z wyjatkami oczywiscie.d83ddc34

All i see is jealoussyy... Hey fuck IT.

fanBmw84
fanBmw84
  15 października 2013

mercedesy sa dostojne ale spokojne... bmw maja pazury

fanBmw84
fanBmw84
  15 października 2013

niezle w126.. moze wiecej informacji o nim..

KoTyy
Posty: 234 (po ~176 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 5
KoTyy
  15 października 2013

2.6 SE 86' rok na benzynie ma taki pazur że 1...2....3..... i same za toba mgly 3.... 4....... radze złapac mocniej za stery 5 i widzisz ŚMIERĆ :D na gazie tylko powolutku sie jezdzi tzw predkosc miejska i przelotowa. Na benzynie 98 nigdy nie mialem problemu opony musze wymienic po miesiacu jazdy xD i tlumik przemodyfikować bo pyknelem lekka modyfikacje przy wtrysku (baaardzoo skomplikowana technologia jak na tamte czasy nikt jej już nie uzywa mimo to daje zajebiste efekty, jedyny minus to to że jak mu zalać pełen bak benzyny 98. Zwłaszcza jak ktos ma ciezką nogę, to ochochluje to przez dzien, jak ja litr wódki na kuracji po dniu wczorajszym xD. Jednym słowem nie wyobrazam sobie zeby miec takie auto z silnikiem 4 litry albo co gorsza 5 xD toż to trzeba było mala cysterenke na dwókólce za sobą wozić ale kocham go jak rodzonego brata. Raczej wolałbym go osobiście owinac wokół drzewa i dokonać żywota razem z nim. Niż sprzedać go byle łajzie co zakatowała by go lub poobijała jak złom. A to nie ta klasa samochodu mam na niego tajny plan modyfikacji po których zmieni nickname :D na da yellow submarine xD

All i see is jealoussyy... Hey fuck IT.

KoTyy
Posty: 234 (po ~176 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 5
KoTyy
  15 października 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Problem w tym że mam juz niektóre czesci i potrzebne elementy, ale gdybym miał swoje narzedzia do polski przywiesc to by mnie koszta transportu tak dojechały że cały misterny plan za przeproszeniem uj by . Reszta to nie problem po prostu nie wchodzic mi do stodoły jak i tak iskry się sypią spod nadwozia. Nienawidze jak jakis głąb (czytaj bumelant, z flaszka bimbru albo denaturatu kreci sie w kolo samochodu kiedy spawam albo robie coś naprawde niebezpiecznego, dla kogoś kto ma o tym znikome pojecie badz wcale go nie ma i chce tylko podgladać, tzw spektatorzy nie pomogą nie doradzą, a moga wszystko zje.:cenzura:. jeszcze beda sie smiac z ciebie. A najgorzej to jak taki wstawiony wszystko ci z rak wyrywa mam ochote czasem pocisnac w takiego kluczem dynamometrycznym z odległości 5 m. I tylko daj daj daj ja to zrobie daj jajaja, apotem ups gwint sie urwał. Dla takiego kogos przepraszam ale jestem bezlitosny jak nie umiesz nie wiesz jak to nie udawaj, proste wyjscia dla takiego amatora są dwa albo trepanacja, i drutowanie szczeki, albo koszta i to spore i nie mamy o czym gadac możemy na koniec flaszkę wypić. Ale takie operacje na takich samochodach to zaczyna sporo pieniedzy kosztować.

All i see is jealoussyy... Hey fuck IT.

crezy101
Posty: 1 (po ~430 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
crezy101
  16 października 2013

ja polecam tylko bmw wujek ma e30 325 cabrio 91 i woli nim jeździć jak pasatem b6 już 5 lat w gazie chodzi bez zarzutów ale diesle padałki podobno starsze te starsze ale mój starszy ma e38 730 z2001 silnik 3L diesel 3 rok bez dokładania a zrobił nią juz125tys/km ja mam od roku e39 540 z2002 silnik 4.4jezdze ponad rok no akumulator pasek alternatora wymieniłem i olej wymieniłem a zrobiłem 75tys/km to jest coś

Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  16 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: zachwycacie sie zlomem z kilkuset tysiecznym przebiegiem wlasnie przez takich najaranych na zlomy z rzeszy rosna statystki wypadkow a my kierowcy ciezarowek musimy potem takie pierdzidlo omijac jak sie rozkraczy na srodku drogi

Zmień zawód
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
KoTyy
Posty: 234 (po ~176 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 5
KoTyy
  17 października 2013

denaturat
Po samym nicku widać że jezdzisz ciezarówka jak ja latam na dywanie.Przepraszam ale po mieście nie jezdzi sie ciezarówka 90 km/h pojazdem który ma grubo ponad 30 ton razem z naczepą, bo szkoda hamować bo zaoszczedze na klockach to zaoszczedze na tym albo na tamtym. Ale na życiu i czasie nie zaoszczedzisz. Ja przez takiego oszczednego tirowca jadąc 200 km/h zycia mojego i mojego kuzyna nie owinełem na drzewie, brakowało może ja wiem nie chce kłamać ale nie wiecej jak 10 cm łapnełem pobocza troche. I na szczescie zdazyłem opanować kierownice bo bym tu teraz nie pisał.... Powiedzmy ze chciałem sprawdzic na co jeszcze dziadka stać na 98 benzynie xD. Nastepnego dnia babsko mi w dupe wjechało bo skrecałem w brame z 70 km/h na godzinę a biedna ciapneła sobie troche widocznie. Mojemu dosłownie nic !!! 3 rysy na lakierze xD a u biedaczki lanos 1/4 do przespawania xD. I jeszcze mi blac nie chciała nawet na 0,7 dac ma szczescie ze mam miekkie serce bo zebym był bezwzgledny to by juz se raczej nie pojezdziła

All i see is jealoussyy... Hey fuck IT.

KoTyy
Posty: 234 (po ~176 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 5
KoTyy
  17 października 2013

W kilko słowach :
Polska zawistna mentalność ten kto ma wiecej lepiej i sie go nie zna tzn ze trzeba go udupić bo ma wiecej ode mnie. A ruszyć dupe na budowe ze 3 lata tak to zobaczyćie czy to tak łatwo przychodzi

All i see is jealoussyy... Hey fuck IT.

WujekBeton
WujekBeton
  19 października 2013
KoTyy
KoTyy: na budowe ze 3 lata


Kiedy to było :lol:.

KoTyy
KoTyy: nie wchodzic mi do stodoły


A nie prościej zrobić zamknięcie w stodole?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.