soulassassin
soulassassin
  10 września 2013 (pierwszy post)

jakie radio do samochodu, które ładnie zagra i nie będzie miało designy jak dla wściekłego gimbusa. Będzie do głośników 4x20w w fiacie uno. Wymieniam, bo te, które zamontował chłopak mojej siostry to jakieś gówno. Głośniki nie są złe, bo pamiętam że wystarczały, by posłuchać hehe eremefu, a teraz rwą i buczą praktycznie cały czas. Mogę przeznaczyć do 250, w skrajnych porywach 300 złotych, bo i tak pewni będę rozbudowywał nagłośnienie. Mogę być używane. Dajcie w ogóle protipy na co patrzyć. Pic rel. Radia od LG mi się najbardziej podobają - stonowane i nie krzykliwe. Szkoda, że podobno jedzo gówno.

malfoy24
malfoy24
  10 września 2013

Siema ! Polecam radia Pioneera. Jakościowo graja najlepiej. Praktycznie wszystkie radia w tej cenie masz o mocy wyjściowej 4x50 W,jeżeli nie zależy Ci na tym by rozbudować system nagłośnienia w Twoim Uniaku to w zupełności wystarczy. W razie czego masz też dwa wyjście do przedwzmacniacza. Polecam model Pioneer MVH-150UI. Oczywiście nie masz tutaj takich bajerów jak Bluetooth, Pilot, wyświetlacz multikolor itp. Mankamentem może też być brak napędu CD,ale masz AUX,USB,iPOD. Podświetlenie przycisków czerwone, ekranu białe nie rażące światełko stonowane.Poza tym w Pioneerze przyciski na panelu bardzo ładnie chodzą nie trzeszczą. Radio nówkę wyrwiesz za niecałe 200 zł. Poza tym polecam marki nieco gorsze jak JVC, Kenwood. LG bym Ci odradzał mają małe doświadczenie w produkcji dobrej jakości radio samochodowych ;) Grają przeciętnie,a wyświetlacze też nie są najlepszej jakości.

WujekBeton
WujekBeton
  11 września 2013
http://allegro.pl/alpine-cde-120r-cd-usb-super-cena-sklep-w-wa-i3508824233.html

Coś takiego, miałem i zdecydowanie mogę polecić. LG odradzałbym, kiedyś miałem i tego zdecydowanie mogę nie polecać :lol:.
adiluki
Reputacja: 55 | BluzgometrTM: 205
adiluki
  11 września 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: http://allegro.pl/alpine-cde-120r-cd-usb-super-cena-sklep-w-wa-i3508824233.html

tez polecam miałem ten model .jest git
laurenth1981
laurenth1981
  12 września 2013

Skoro będzie chciał rozbudować swoje audio (w pózniejszym czasie) to ta Alpinka nie ma tam przyszlosci -1xrca :/
W tych czasach to zbyt mało... Od siebie z tańszych radyjek mogę polecić JVC Kd-G611. Fajnie brzmiące radyjko z mocnym dołem, 3xrca i jak dorwiesz dobrze, to nawet z pilotem ;) Z droższych i przyszłościowych polecam Alpine cda9855 (obecnie takowe posiadam).

WujekBeton
WujekBeton
  13 września 2013

Obawiam się, że rozbudowa audio ograniczy się do wrzucenia elips w półkę i ewentualnie czegoś w drzwi, więc ta Alpinka starczy, a i gra porządnie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Z droższych i przyszłościowych

Droższe też chyba możemy sobie odpuścić dla zakładającego temat.
joker4444
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  15 września 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: i nie będzie miało designy jak dla wściekłego gimbusa

safari polecam, zaden szanujacy sie gimbus sie takim nie skala bardzo hipsterskie radio :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: teraz rwą i buczą praktycznie cały czas.

może być tak że te były tak pałowane że już dobrze nie zagrają
Exxxxxxxxxxxxxpert
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.