Estos
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 2
Estos
  1 września 2013 (pierwszy post)

Witam. Czy ktoś z was sprowadzał samochody z Włoch ? chodzi mi głównie o formalności jakie trzeba załatwiac i koszty sprowadzenia bo myslalem czy nie jechac po jakies auto i czy bylo by to opłacalne.

regerege
regerege
  1 września 2013

włosi maja strasznie poobijane auta, nie dbają. już lepsza opcja to francja moim zdaniem.

Uotr
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  1 września 2013

Tak tak, bo we Włoszech WSZYSTKIE 100% aut jest poobijanych, i nie warto ściągać.

Słuchaj tego wyżej to zimą będziesz w klapkach chodził.

Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
regerege
regerege
  3 września 2013

no pewnie że są tez i niepoobijane, ale ogolnie się nie dba, mama ma ciągniety z włoch i co nieco wiem :)

adiluki
Reputacja: 55 | BluzgometrTM: 205
adiluki
  5 września 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: mama ma ciągniety z włoch i co nieco wiem :)

i akurat twoja mam zjeb....a opinie włochom na całe zycie
regerege
regerege
  6 września 2013

no niestety, tak to bywa :D:D

Estos
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 2
Estos
  7 września 2013

Nie no ogolnie to slyszalem w jakim stanie tam sa auta ale chcialem sie dowiedziec wiecej na temat formalności wiążących się z przywozem samochodu z włoch

MaqdaIena
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  8 września 2013

Już o tym pisałam kiedyś.

Mój brat z kumplami polecieli do Hiszpanii po auto, które oczywiscie miało jakieś tam ubezpieczenie, zalatwiał je sprzedawca z tego co wiem.
Z zarejestrowaniem nie było problemu, umowa kupna sprzedazy była okej, wszystkie inne flepy również. Koszt rejestracji tylko spory, bo duzy silnik. Ubezpieczenie było w cenie auta. Za paliwo wiadomo płacili, bo wracali tym samochodem do Polski. W sumie ryzykowali dość mocno, bo niby sprzedawca zapewniał że samochód igła, ale nigdy nie wiesz co Cię może spotkać ;D

A jak masz trochę czasu i ochotę na przygodę to fajna sprawa, bo można wszystko z wycieczką połączyć. Ostrzegam gps czasem kłamie i w krótkich spodenkach możesz sie znaleźć w chwilę moment w górach zasypanych sniegiem :rotfl:.

:ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.