tygrysek1978
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
tygrysek1978
  21 sierpnia 2013 (pierwszy post)

witam mam problem z gazem w aucie i szukam przeplywomierza

Lexuss
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
Lexuss
  22 sierpnia 2013

jaki problem? jakie auto?

MeesieeK
MeesieeK
  27 sierpnia 2013

ja na Twoim miejscu poszukał bym postów na konkretnym forum na stronach auto-moto. nie na portalu dla nastolatków :D pozdro

ToTylkoYo
Reputacja: 40 | BluzgometrTM: 2
ToTylkoYo
  9 września 2013

porządne auta są na benzyne, tak samo jak porządne zapalniczki ;) Z gazem zawsze jest problem. Moja S przy pedale w podłodze pali ponad 20, ale nigdy jej biednej nie zagazuje ;) To tak samo jakbym ja miał jeść suchy chleb. Daleko na nim nie zajade ;)

Born in the RPL.

WujekBeton
WujekBeton
  9 września 2013
ToTylkoYo
ToTylkoYo: Moja S przy pedale w podłodze pali ponad 20

Co za S? Poza tym, człowieku nie każdego stać na robienie 100 kilometrów za 120 złotych, niektórzy MUSZĄ jeździć, dużo i tanio. A zdziwiłbyś się jak ,,porządne auta" dostają instalacje gazową.

Gazu do samochodu zasadniczo to nie polecam, jak Was nie stać na jeżdżenie na benzynie to kupcie sobie skuter, sorry za post poza tematem.
ToTylkoYo
Reputacja: 40 | BluzgometrTM: 2
ToTylkoYo
  12 września 2013

Mam S6 C4 z 1995 r 4.2, stare auto, ale najmocniejsza konstrukcja audi innego nie chce. No wiem, że inni ładują nawet w nowe auta gaz i to jeździ, sam mam drugie autko do poruszania sie od punktu A bdo B w gazie, i wiem, że są z tym tylko wieczne problemy. A Audi użytkuje juz 7 rok i praktycznie tylko wymieniam to co sie powinno w ciągłej eksploatacji. A w Vectrze w gazie wiecznie jakieś problemy, to sie przestawia, co trzeba uszczelke wymienić ehh.... tanio sie jeździ, ale policzyć koszty napraw itp, to wychodze na to samo.

Born in the RPL.

WujekBeton
WujekBeton
  12 września 2013
ToTylkoYo
ToTylkoYo: tanio sie jeździ, ale policzyć koszty napraw itp, to wychodze na to samo

O to mi chodzi. Sam przekonałem się, że tani gaz to nie zawsze równa się tania jazda, chyba, że oddajesz samochód handlarzom jak tylko coś zacznie się psuć.
Exxxxxxxxxxxxxpert
Exxxxxxxxxxxxxpert
  24 września 2013

Dlaczego ja mam 3 auta w tym jedno z gazem super sprawa już 4 rok bez usterek

WujekBeton
WujekBeton
  24 września 2013

Bo wszystko zależy od konkretnego egzemplarza? A w gazie to masz toto z awataru?

Exxxxxxxxxxxxxpert
Exxxxxxxxxxxxxpert
  24 września 2013

Toto jest vw polo a mam w gazie BMW E46

WujekBeton
WujekBeton
  25 września 2013

Profanacja! Beemka w gazie!!

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.