szymontir
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 9
szymontir
  4 sierpnia 2013 (pierwszy post)

Witam.
Mam taki o to problem, iż poza domem miałem niemiłą przygodę zatrzasnąć sobie kluczyki od auta w środku! Doszedłem do wniosku, iż najtańszym rozwiązaniem będzie wybicie szyby z tyłu za kierowcą (mała szybka w drzwiach bocznych pasażera)

Próbując to zrobić najpierw delikatnie uszkodziłem gumę uszczelniającą. I tak nic nie pomogło, a pomyślałem że nowa i tak będzie potrzebna razem z szybą (podobno niekoniecznie bo stara by dała jeszcze radę). Ostatecznie wygląda to tak jak na zdjęciach i brak pomysłu na rozwiązanie problemu. Patrzyłem na allegro, ale tam to trochę kosztuje a i gum chyba nie dostanę. Na szrotach chcą sprzedać jedynie całe drzwi od razu (choć i tak ich nie mają a objeździłem chyba już wszystkie w okolicy!) Za jeszcze większą sumkę :P
Cóż począć???

MAMTOGDZIES123
MAMTOGDZIES123
  5 sierpnia 2013

błędne myslenie :D

im mniejsza szyba tym koszt wiekszy z tego co pamietam ;p szybe kierowcy mogles bic :)

WujekBeton
WujekBeton
  5 sierpnia 2013

Dokładnie tak, te małe szybki nie są tanie. A jeżeli drzwi ze szrotu wychodzą Cię taniej niż szyba z allegro to bierz drzwi i sobie przełożysz. Będziesz miał na przyszłość, jak następnym razem zatrzaśniesz kluczyki to zbijesz tą większą, która Ci zostanie w drwiach :lol:.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.