KrulHyde
KrulHyde
  15 czerwca 2013 (pierwszy post)

Przegląd techniczny

Mój pierwszy samochód kupiłem niecały rok temu, no i teraz się okazuje że to jakieś badania trzeba zrobić i zalegam z tym od miesiąca

Jak to sie robi? Gdzie powinienem się zgłosić? Trzeba się wcześniej umawiać na wizytę czy można wjechać z ulicy? Robią to jakieś wyspecjalizowane stacje kontroli pojazdów, czy wystarczy jakiś lepiej ogarnięty mirek z uprawnieniami?

Estos
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 2
Estos
  15 czerwca 2013

przegląd robią Ci w stacji kontroli pojazdów, zajezdzasz pokazujesz dowod ewentualnie legalizacje butli gazowej jesli posiadasz LPG wjezdzasz na linie diagnostyczna sprawdzaja Ci hamulce, amortyzatory luzy w zawieszeniu i takie tam pierdoły wbijają przegląd w dowód płacisz i do domu :)

adiluki
Reputacja: 55 | BluzgometrTM: 205
adiluki
  15 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Przegląd techniczny Mój pierwszy samochód kupiłem niecały rok temu, no i teraz się okazuje że to jakieś badania trzeba zrobić i zalegam z tym od miesiąca Jak to sie robi? Gdzie powinienem się zgłosić? Trzeba się wcześniej umawiać na wizytę czy można wjechać z ulicy? Robią to jakieś wyspecjalizowane stacje kontroli pojazdów, czy wystarczy jakiś lepiej ogarnięty mirek z uprawnieniami?

sprzedaj auto kup sobie rower !!!
jaja sobie robisz ty nie wiesz co to przegląd techniczny
shinu
shinu
  15 czerwca 2013

w razie 'w" 50zl w dowodzie daj:P

KrulHyde
KrulHyde
  16 czerwca 2013
adiluki
adiluki: sprzedaj auto kup sobie rower !!! jaja sobie robisz ty nie wiesz co to przegląd techniczny

a skad mam wiedziec? nigdy nie bylem na przegladzie dlatego pytam
WujekBeton
WujekBeton
  16 czerwca 2013

Ja tu czuję prowokację i zwyczajne lecenie w ... kulki :lol:.

adiluki
adiluki
  16 czerwca 2013

dokładnie

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja tu czuję prowokację i zwyczajne lecenie w ... kulki .
KrulHyde
KrulHyde
  16 czerwca 2013

niby do czego prowokacje?

WujekBeton
WujekBeton
  16 czerwca 2013

Pytanie o przegląd jest tak głupie i banalne, że szok. Czyli moim zdaniem prowokacja, a do czego ta prowokacja to już nie wiem.

Estos
Estos
  16 czerwca 2013

E mi sie wydaje ze istnieje opcja ze koles tego nie wie ja tez do konca nie bylem pewien jak to wyglada i dlatego mialem lipe... na 1 przeglad samochodem pojechalem do typka ktory mi samochodu nie chcial dopuscic do ruchu ze wzgledu na zuzyte gałki :D frajer liczyl ze zarobi sobie na ustawianiu zbieżności ale sie przeliczył :)

KrulHyde
KrulHyde
  16 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Pytanie o przegląd jest tak głupie i banalne, że szok. Czyli moim zdaniem prowokacja, a do czego ta prowokacja to już nie wiem.

to wyjdz z tego tematu i daj innym odpowiedziec
Estos
Estos: na 1 przeglad samochodem pojechalem do typka ktory mi samochodu nie chcial dopuscic do ruchu ze wzgledu na zuzyte gałki :D frajer liczyl ze zarobi sobie na ustawianiu zbieżności ale sie przeliczył :)

no wlasnie jak nie dac sie oszukac? lepiej chyba na wyspecjalizowane kontrole pojazdow niz do jakiegos Mirka specjalisty?
WujekBeton
WujekBeton
  16 czerwca 2013

Mirek specjalista podbije Ci przegląd za flaszkę, a wyspecjalizowana stacja (przynajmniej teoretycznie) powinna Ci przetrzepać auto.

adiluki
adiluki
  17 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Mój pierwszy samochód kupiłem niecały rok temu

a niby co to za auto
Estos
Estos
  17 czerwca 2013

Wiesz kazda stacja kontroli pojazdow musi dzialac zgodnie z przepisami ale znam takich ktorzy powiedza Ci co jest zle i zalecą wymiane zuzytych elementów, takich ktorzy za cholere nie dopuszcza Ci samochodu do ruchu i tacy ktorzy nawet nie chcą widziec samochodu tylko podbijają przeglad... najlepiej popytaj znajomych kto w okolicy jest w miare konkretny

WujekBeton
WujekBeton
  17 czerwca 2013

Właśnie, bo chodzi czy chcesz zrobić przegląd czy mieć przegląd :lol:.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.