PaaatryczekRPK
Posty: 174 (po ~136 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 21
PaaatryczekRPK
  7 czerwca 2013 (pierwszy post)

witam mój wujek ma dylemat wybrania samochodu . Mieszka w anglii i kwota jaką posiada w przeliczeniu na polskie to ok 27 tys zł . Powiem wam ze ja nie mam pomysłu jaki to może być samochód konkretnie bo za ta cenę jest ich dużo naprawdę :) na to być hatchback lub sedan . Niemiec lub japończyk :d i silnik jeśli chodzi o diesel to najmniejszy to 1.9 tdi do max 2.5 :) benzyna to 2.5 - 3.0 :)

WujekBeton
WujekBeton
  17 czerwca 2013

330d to auto sportowe? Zresztą chyba wujkowi nie pomogliśmy :/.

MAMTOGDZIES123
MAMTOGDZIES123
  17 czerwca 2013

204 ps + chip i moze ladnie latac :)
ale zalezy jakie sportowe auto masz na mysli :)

adiluki
Posty: 1972 (po ~312 znaków)
Reputacja: 55 | BluzgometrTM: 205
adiluki
  18 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: 204 ps + chip i moze ladnie latac :) ale zalezy jakie sportowe auto masz na mysli :)

za słaby dla wuja .więcej mocy niech dzieci po zabija .

nie którzy maja naprawdę nawalone w bani proponować auto z mocnym silnikiem dla kogoś starszego ,to jak dziadkowi zamiast jakieś pandy z 2005r to przecież za ta cenę kupi bmw 7 4.0
-ale dziadekkkkk będziesz miał moc
WujekBeton
WujekBeton
  18 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: jakie sportowe auto masz na mysli


Z BMW to Z, seria 3, seria 8 wszystko w najmocniejszych wersjach M. 204 konie to nie auto sportowe, a po drugie starszy Pan chciał silnik diesla maksymalnie do 2.5 litra. Poza tym na dojeżdżanie codzienne do pracy nie kupuje się aut ,,sportowych".
MAMTOGDZIES123
MAMTOGDZIES123
  18 czerwca 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

"Z "to bardziej roadster a nie auto sportowe.

M3 i M5 M6 M1 to auta sportowe z gamy BMW

seria 8 to klasyk juz :)

Jesli przykladowo posiadam Leona 1 generacji Cupre R 225 hp oraz nazwac mozna juz go autem sportowym to dlaczego e46 330d 204hp+ chip nie mozna nazwac autem pseudo sportowym

gdzie z 204 koni mozna latwym sposobem osiagnac 240-250 koni... co w E46 juz daje fajne osiagi jak na diesla ( spalanie przy spokojnej jezdzie nadal jest skromne )

a to prawda... na rasowe sportowe auto 27 tys to stanowczo za mało :)

Turus87
Turus87
  19 czerwca 2013

może Vektra GTS

WujekBeton
WujekBeton
  19 czerwca 2013

Prędzej roadster będzie sportowy niż M5, moim zdaniem oczywiście.

Konto usunięte
Konto usunięte: 204hp+ chip


A może nie każdy chce kupować auto po to żeby czipować je dla jak najlepszych osiągów. Nie wiem czy czytałeś temat od początku, ale propozycje miały być dla wujka, nie dla dwudziestoparoletniego chłopaka, który nie liczy się z kasą.
Aha, ciągle pozostaje temat, co dla kogo znaczy auto sportowe, bo nie samą mocą żyje człowiek, liczy się jeszcze to, ile kilogramów ta moc ma gonić.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.