PaaatryczekRPK
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 21
PaaatryczekRPK
  7 czerwca 2013 (pierwszy post)

witam mój wujek ma dylemat wybrania samochodu . Mieszka w anglii i kwota jaką posiada w przeliczeniu na polskie to ok 27 tys zł . Powiem wam ze ja nie mam pomysłu jaki to może być samochód konkretnie bo za ta cenę jest ich dużo naprawdę :) na to być hatchback lub sedan . Niemiec lub japończyk :d i silnik jeśli chodzi o diesel to najmniejszy to 1.9 tdi do max 2.5 :) benzyna to 2.5 - 3.0 :)

PaaatryczekRPK
PaaatryczekRPK
  7 czerwca 2013

rocznik najlepiej od 2000 :)

PaaatryczekRPK
PaaatryczekRPK
  8 czerwca 2013

mój pomysł to BMW E-46 2004 r . Silnik 2.0 D 150 km i w M pakiecie :)

MajsterXkrupniok
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 50
MajsterXkrupniok
  8 czerwca 2013

jak dla wuja to chyba lepiej jakas e38
chociaż z ta kwota rozwazyl bym meska S-klase :)

WujekBeton
WujekBeton
  8 czerwca 2013
PaaatryczekRPK
PaaatryczekRPK: hatchback lub sedan

To nie przedział dla limuzyn jaką niewątpliwie jest s-klasa.
Ciężko powiedzieć czy zaproponować jakiś samochód, bo podałeś strasznie mało wymogów wujka. Jedynie przedział silnikowy sugeruje mi coś ze stajni fałwi (VW). Oczywiście wujek kupuje anglika do jeżdżenia tam, czy ściąga furkę do ojczyzny i tu będzie użytkował? Autem jeździ sam, z rodziną, dużo kilometrów tłucze, wozi coś większego, ma być wygodne/sportowe/rodzinne, poza tym cen angielskich możemy nie znać:woot:.
MajsterXkrupniok
MajsterXkrupniok
  8 czerwca 2013
d83dde0aowszem limuzyna
Ale nadal sedan
shinu
shinu
  8 czerwca 2013

jdm i nie ma co sie zastanawiac

PaaatryczekRPK
PaaatryczekRPK
  8 czerwca 2013

ma to być auto na dojazdy do pracy dziennie około 70 km oraz wypady za miasto w weekendy . Ma być wygodny sportowy być nie musi ale żeby miał w co depnac gdzies na trasie :) około 130 - 160 hp :) autem jeździ z rodzina :)

shinu
shinu
  8 czerwca 2013

sportowy =/= wygodny ;p

MajsterXkrupniok
MajsterXkrupniok
  8 czerwca 2013

no s320;)
idzie depnac ;pp

WujekBeton
WujekBeton
  9 czerwca 2013
MajsterXkrupniok
MajsterXkrupniok: Ale nadal sedan

Niby tak, ale jeżeli ktoś patrzy w segment hatchback lub sedan to raczej nie widzi mu się 6 metrowa krowa.
To może jakieś te subaru cywilne, albo galant, albo e-klasa tylko nie wiem czy w tych pieniądzach i tym roczniku znajdziesz coś ciekawego. Mamy szukać ofert na allegro?
PaaatryczekRPK
PaaatryczekRPK
  9 czerwca 2013

no możecie po prostu on nie wie co kupić może ktoś ma samochód który polecacie jak nie wy to gdzies w rodzinie . Piszcie jak z blacharka jakie problemy występują . On chciał na początku mazde rx-8 ale mu odradzilem ponieważ blacha w tym samochodzie jest do dupy a po drugie jak się coś zepsuje w silniku to się płaci więcej niż za cały samochód . I mam pytanie . Wiecie czemu w anglii młodsze roczniki są tańsze od starszych ? Np to audi a3 2004 lub 05 kosztuje 3.000 funi :)

RexMundl
wpis jest ukryty
adiluki
Reputacja: 55 | BluzgometrTM: 205
adiluki
  12 czerwca 2013
PaaatryczekRPK
PaaatryczekRPK: On chciał na początku mazde rx-8 ale mu odradzilem ponieważ blach

i co 80-90tys silnik do roboty
jebemnieto
jebemnieto
  17 czerwca 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: sportowy =/= wygodny ;p

Audi S4/S6
BMW E46 330i lub 330D

kup niemca i tyle :) nie baw sie w japonce bo to padaczki
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.