ciekawski1979
ciekawski1979
  20 maja 2013 (pierwszy post)

Witam
Czy interesuja kogos produkty ktore zmniejszaja zuzycie paliwka miedzy 7 a 15% a dodatkowo zmniejszana jest emisja spalin nawet do 85%?
Ja uzywam ich w swoim autku a jezdze Mazda 6 kombi z 2008 roku.
A moze ktos ma sposoby na oszczedzanie paliwka?
Pozdrowionka

WujekBeton
WujekBeton
  25 maja 2013
Estos
Estos:


Wiem o tym, no ale od tego są genialni inżynierowie żeby takie rzeczy liczyć. Prosty użytkownik tego nie ogarnie :D.
Estos
Posty: 57 (po ~465 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 2
Estos
  26 maja 2013

No ale im placa za to zeby teraz robili takie pudelka na kolkach, dawniej liczyl sie prestiż firmy zwiazany z tym ile samochod wytrzyma i jak dlugo pojezdzi, teraz liczy sie ekologia i bezpieczenstwo dlatego stosuje sie małe gówniane wyżyłowane silniki, które zrobią 200 tys a pozniej albo remont albo bedziesz jezdzil samochodem w gorszym stanie niz jakikolwiek 20 letni samochod

ciekawski1979
ciekawski1979
  29 maja 2013

Czesc to znow ja ;) Sorki ze was zaniedbalem ale niestety niemialem czasu ostatnio tutaj zagladnac.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wydaje mi się, że były

Ja slyszalem jedynie o ciezarowce w stanach ktora jak sie nie myle przejechala 1 000 000 mil czyli jakies 1 600 000 km a o osobowkach to w ogóle niezlyszalem zeby przejechaly ponad milion km.
Konto usunięte
Konto usunięte: Moje ostrożne podejście ogranicza się do zrezygnowania z tej cudownej metody na oszczędzanie i niezatruwanie środowiska. Pozostaje przy jeżdżeniu małym do roboty i zabawy dużym i groźnym dla matki natury.
No coz ja tylko daje mozliwosc skorzystania z tych produktow i pokazania ze sa sposoby na to zeby oszczedzic nasz portfel jak rowniez przedluzyc zywotnosc naszych silnikow w autach. Nikogo niema co zmuszac do nowych produktow:)
Estos
Estos: Ciekawski no bo jak ma sie duze doswiadczenie i łeb na karku to latwo jest komus wcisnac scieme :)

Widzisz tym stwierdzeniem sam siebie skrytykowales, bo sam uwazasz ze sam sie znasz na autach ale jak ktos inny sie zna to juz wiadomo ze bedzie sciamnial. Wiec ciagnac to dalej Ty tez mozesz sciamniac krytykujac zalety produkty:P

Estos
Estos: Gdyby to cudenko na prawde cos dawalo i bylo testowane na dystansach o ktorych wspomniales a takze gdyby robilo furore za granica to juz wiele osob ktore znam by o tym slyszalo :)

Jak ma robic furore jak znajdzie sie multum niedowiarkow ktorzy niesprobuja a tylko skrytykuja bo sie znaja. I niezaleznie jakie bym argumenty dal to zawsze szukaja dziury w calym. A ze firma niereklamuje sie w telewizji to dlatego niewiele osob o tym wie. Oni wola zeby kolega koledze powiedzial, dal mu do sprobowania itp. Mam testy z uniwersytetu w Talinie jak testowali te srodki na trzech ciezarowkach ale po co mam o tym mowic jak i tak to skrytykujesz :P.
Jakby ktos chcial posluchac sobei o tych produktach to zamieszcze tutaj linka do konferencji. Jest ona we wtorek i czwartek o 20 :
http://login.meetcheap.com/conference,ffipolska
Pozdrawiam
WujekBeton
WujekBeton
  29 maja 2013
ciekawski1979
ciekawski1979: niezlyszalem zeby przejechaly ponad milion km


Poszukaj sobie o samochodach, które aktualnie mają +20 lat. Kilka modeli robiło przebiegi ponad milionowe.

ciekawski1979
ciekawski1979: firma niereklamuje sie w telewizji to dlatego niewiele osob o tym wie. Oni wola zeby kolega koledze powiedzial,


Firma, która się nie reklamuje jest niepoważna. Reklama dźwignią handlu, a kolega koledze to może powiedzieć jaką ostatnio koleżankę miał na tylnej kanapie :lol:.
Estos
Posty: 57 (po ~465 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 2
Estos
  29 maja 2013

Sa samochody ktore robiły ponad milion km ostatnio nawet czytałem o toyocie Carinie, ktora od nowosci ma jednego wlasciciela i ponad milion na blacie ;) ciekawski zyjemy w takim swiecie ze jak by to bylo cos warte to media same by sie tym zainteresowaly ;) ja sie co nieco znam ale znam tez osoby ktore znaja sie duzo bardziej w tematyce scisle "silnikowej" i jak by taka osoba mi cos rozsadnie potrafila wmowic to bym w to uwierzył ;) uwierzył bym w to gdyby byla to niezalezna opinia jakiejs polskiej uczelni ;)

ciekawski1979
ciekawski1979
  30 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Firma, która się nie reklamuje jest niepoważna. Reklama dźwignią handlu


Firma woli dac zarobic osobom, ktore powiedza innym osobom niz wydawac horendalne pieniadze na reklame na calym swiecie. I oni oszczedza kase na tym, a to ze inni sie dowiaduja od innych osob to nic ich niekosztuje i na dodatek powoduje ze ciekawe rozmowy sie tworza. NIemowiac o tym ze poznajesz inne osoby i opinie. Oni sa juz w kilkudziesieciu krajach, a przedstawicielem handlowym moze byc kazdy i dodatkowo sobie na tym dorobic :)
Estos
Estos: ciekawski zyjemy w takim swiecie ze jak by to bylo cos warte to media same by sie tym zainteresowaly

Media sie zainteresowaly al ejeszcze nie w Polsce. Widzialem filmiki na youtube ze stacji amerykanskich na temat tego produktu. Sama stacja telewizyjna testowala je i byly oczywiste wyniki:)

Estos
Estos: rozsadnie potrafila wmowic to bym w to uwierzył ;)

Rozsadek i wmowienie nie idzie w parze hehe. Do tego mozna sie jedynie przekonac samemu sprawdzajac:D Sam widze ze niezaleznie jakie artykuly czy testy bym Ci dawal to w zaden bys nieuwierzyl. Pewnie mam slaby dar przekonywania:D:D

Estos
Estos: uwierzył bym w to gdyby byla to niezalezna opinia jakiejs polskiej uczelni ;)


Widzisz nie jest to polska uczelnia to od razu kreche na tym dajesz. Czysby osoby z estonskiej uczelni sa mniej wiarygodni? ;)
WujekBeton
WujekBeton
  31 maja 2013
ciekawski1979
ciekawski1979: Firma woli dac zarobic osobom, ktore powiedza innym osobom


Przecież na tym polega reklama, tylko robi się to na skalę masową, a nie poprzez forum motoryzacyjne na fotce.

ciekawski1979
ciekawski1979: Do tego mozna sie jedynie przekonac samemu sprawdzajac


No właśnie, a nie każdego stać na marnotrawienie pieniędzy na takie eksperymenty czy podejmowanie ryzyka z uszkodzeniem silnika. Także jak już to powiedziałem ja i Estos, nasz nie przekonasz. Nikt inny też nie podchwycił tematu więc chyba masz słaby dar przekonywania.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.