styka51
styka51
  14 maja 2013 (pierwszy post)

Witam ;D

Mam problem taki jak na zdjęciach:

(nie wiem czemu to takie porysowane :and:)
Da się jakoś to zetrzeć/zamalować/ wygładzić?
Na allegro jest pełno specyfików, ale sceptycznie do tego podchodzę.
Macie jakieś swoje typy?
Czym pielęgnujecie wnętrza swoich aut?

Ja u siebie stosuje odkurzacz i Plak :zabawa:

Pozdrawiam, Sylwia ;)

Uotr
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  14 maja 2013

BMW serii 7 ? :)

Ja stosuję także odkurzacz i plak, nie akceptuje skóry, bo właśnie coś takiego potem wychodzi, gorąco w dupe i w ogóle :rotfl:

Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
styka51
styka51
  14 maja 2013
Uotr
Uotr: BMW serii 7 ? :)

Zagadza się;)

Uotr
Uotr: Ja stosuję także odkurzacz i plak, nie akceptuje skóry, bo właśnie coś takiego potem wychodzi, gorąco w dupe i w ogóle

No w moim aucie mam tak samo ;) Ale mój facet sobie kupił jakiś czas temu właśnie 7 i dopieszczam je. Skóra mi teraz została i nie wiem co na to zaradzić:and:
dotz
dotz
  14 maja 2013

Zastosuj szare mydło z wodą w ten sposób umyjesz tą skórę to delikatnie poprawi efekt wizualny ,niestety jest bardzo zniszczona i żeby uzyskać ładny efekt trzeba oddać ja do regeneracji . Ja stosuje matowy plak .odkurzacz :)

dotz
dotz
  14 maja 2013

Ps. najlepiej użyj szczotki do rąk dzięki temu lepiej ją umyjesz:)

WujekBeton
WujekBeton
  15 maja 2013

Można i taką skórę doprowadzić do ładu. Specyfiki z allegro, te porządniejsze mleczka, pasty, itp. poprawiają miękkość, delikatność skóry, ale takiej to nie naprawią. Tutaj pomoże chyba tylko szpachlowanie i malowanie. Dokładnie nie podpowiem co i jak, bo temat ten mam dopiero przed sobą :lol:.

Prosz: http://www.youtube.com/watch?v=bH4FMHzo3BI o coś takiego mi chodzi.

machu221
machu221
  15 maja 2013

jak na skórę w 7 w takim stanie to auto ma chyba z milion kilometrów nakulane ;D

dxMatthiasXb
dxMatthiasXb
  15 maja 2013

woda z szarym mydłem działą cuda, ale pamiętaj żeby później skóre zabezpieczyć bo bedzie jeszcze gorzej niż teraz...
Ogólnie zajrzyj sobie tutaj http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=1&t=215557&hilit=sk%C3%B3ry (mam nadzieje że obędzie się bez bana za podlinkowanie :) )

styka51
styka51
  16 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: jak na skórę w 7 w takim stanie to auto ma chyba z milion kilometrów nakulane ;D

No właśnie nie wiem... ale tylko fotel pasażera jest tak sczochrany :ninja:
Muszę się dowiedzieć.
Konto usunięte
Konto usunięte: Zastosuj szare mydło z wodą w ten sposób umyjesz tą skórę to delikatnie poprawi efekt wizualny ,niestety jest bardzo zniszczona i żeby uzyskać ładny efekt trzeba oddać ja do regeneracji

Konto usunięte
Konto usunięte: woda z szarym mydłem działą cuda,

Dzięki, będę działać.
shinu
shinu
  16 maja 2013

wymyc woda mydlem, i napastowac mocno nawilżającym kremem. cos typu nivea na zime.

Lexuss
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
Lexuss
  16 maja 2013

Najpierw umyj wodą z płynem skóry. Później kup dobry środek do czyszczenia skór (są srodki do konserwacji i czyszczenia, albo czyszcząco-konserwujące) Ja na swoje skóry z szarych do beżowych doprowadziłem - Sonaxem -> http://www.skodaczesci.pl/oferta/czesc.php?id=4211 szczotka i jedziesz kolistymi ruchami. Może sie okazać ze bedzie trzeba 2 razy czyścic skóre.

Co do tych jak nazwałeś ,,rys'' to są pęknięcia lakieru i to możesz tylko naprawić poprzez lakierowanie skór. Jak wyczyścisz to te pęknięcia będą mniej sie rzucały w oczy ale szybko w nich zbiera sie bród.

I nie stosuj kremów typu Nivea do auta!!!!! to jest do skóry ludzkiej a nie tapicerki która jest polakierowana i przeszła odpowiedznie procesy!!!!!

dotz
dotz
  16 maja 2013

pewnie masz fotel pasażera zjechany bo wnętrze od anglika założone:)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.